Şimdi Ara

3G sinyali gelmiyor.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
1.858
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar hattım turkcell. 3G'yi açmama rağmen 3g sinyalini hiç alamadım. Bir kere şöyle 3G yazısını göremedim ya. Nasıl halledebilirim bu sorunu? Turkcell'e 3g kayıdı yaptırdım.

• Restart
  • yaptım ama hala yok hocam.. Edge ayarları yapılı degil ondan olabilir mi?
  • bende de 3g cıkmıyo hala edge isareti var (E) fakat 3g aktif durumda youtube dan bi video yukle anlarsın ;) onun dısında benimki jb li sanırım bu yuzden gozukmuyo ama cydia da bi kac prog var halledilebiliyo ama ben ugrasmadım.
  • Bulunduğunuz bölge dışında farklı bir yerde denediniz mi?
  • evet benimde aklıma o geldi cekmekoyde oturuyorum dedim kesin burdan kaynaklanıyo cekmicek diye fakat gayet guzel işliyo 3g onun dısında bi cok yerde de baktım kadıkoy besiktas vs. hep edge resmi duruyo
  • Oturduğun yerle alakalıdır dostum. Kendi evimde de çekmiyor 3G benim. Ama İstiklal Caddesi'nde dikkat ettim 3G full çekiyordu. Eve gelince sinyal yok oluyor.
  • yok yanlıs anladın 3g cekiyo sadece 3g yazısı gozukmuyo :)
  • Oturduğum yerden sanırım arkadaşlar sağolun bi ara test ederm ben de . dün 3.0.1 e geçtim jb ile alakası yok yine çıkmıyor:D ( tabi çekmemesindense anlamı yok bu sözün :P )
  • 3g nin ayrı kapsamalanımı olduğundan bahsediyorsunuz yoksa benmi yanlış anladım
  • Kesinlikle ondan bahsediyorlar. 2G ile 3G nin kapsama alanları aynı değildir. 3G için ayrıca baz istasyonu kurulmaktadır.
  • bu 3g den bizler yani ilçelerde oturanlar faydalanamıyor ozaman 81 ilde devreye girdiğine göre bizlerde vilayetemi taşınsakneyapsak yavaş yavaş kızmaya başlıyorum galibe öylebir keşmekeşki şuişebakın beyler
  • quote:

Orijinalden alıntı: cevati

bu 3g den bizler yani ilçelerde oturanlar faydalanamıyor ozaman 81 ilde devreye girdiğine göre bizlerde vilayetemi taşınsakneyapsak yavaş yavaş kızmaya başlıyorum galibe öylebir keşmekeşki şuişebakın beyler

ben ayvalıktayım ama burda var 3G mesela.. Telefonlarda falan hep 3G yazıo artık..
    Gerçi ben iphone'umdan şuan Celular data bilmemne hatası alıyorum pek te uğraşmaya niyetli değilim.. izmite gidince uğraşıcam onunla..
  • ewet ewet ayvalıkta çekebilir biliyorsun sanırım ülkemizde hizmet bölge bölge yayılıyor batının herzamaniçin önceliği olmuştur ülkemizde sonakalanda donakalır neyse anlamıssındır bak oldugun yervede gıdecegın yer benım bahsettıgım yerlerden baya farklı yerler ben ilçelerede veriliyormu aynı hizmet diye sormak istemiştim malum sormadan öğrenemiyoruz diğer arkadaşınkı gibi benim teldede görünmüyor 3g de onun için
  • bu 3g fiyatlandırması ne peki vodafone için??bir de yeri değil ama görüntülü konuşma ücretleri nedir?
  • Sorun çok daha,altyapı olmuşmamış iyice.Telefon geliyor konuşuyorsun kapatınca net gidiyor,bi süre sonra edge çıkıyor , baya bi süre sonra 3g çıkıyor.Normalde hemen 3g gelmesi lazım değil mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pisikopat Nuri

bu 3g fiyatlandırması ne peki vodafone için??bir de yeri değil ama görüntülü konuşma ücretleri nedir?

3g nin ayrı bir fiyatlandırması yok normal edge le aynı fiyatlar hatta internet paketi mb aşım ucretlendirmesi dahi aynı.

3g icin bir internet paketi satın almalısın sadece 100 MB lik 250 MB lık gibi onun ucretini veriyosun sadece edge de oldugu gibi ;)
  • Haa pardon dostum
    quote:

Orijinalden alıntı: lithium88

yok yanlıs anladın 3g cekiyo sadece 3g yazısı gozukmuyo :)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.