Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

3g hizini limitleyen program

3
Cevap
0
Favori
170
Tıklama
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Apple - iPhone - iPad >> Diğer >> 3g hizini limitleyen program
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    1138 Mesaj
    Var midir boyle bir program? Bulundugum yerde avea 10 mbit ile baglaniyor ancak ben bunu 1/1.5 mbit civarina indirmek istiyorum. Neden diyecek olursaniz avea tivibu cep killaniyorum ve gunluk kotasi 1.2 gb haliyle kotayi aninda bitiriyor. Belki limiter tarzi bir programla daha uzun sure izlenebilir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

|
    |

Orijinalden alıntı: Lyzard

Var midir boyle bir program? Bulundugum yerde avea 10 mbit ile baglaniyor ancak ben bunu 1/1.5 mbit civarina indirmek istiyorum. Neden diyecek olursaniz avea tivibu cep killaniyorum ve gunluk kotasi 1.2 gb haliyle kotayi aninda bitiriyor. Belki limiter tarzi bir programla daha uzun sure izlenebilir

Tamamda tivibudan izlediğiniz filmin boyutu fix değilmi? Yani hızı düşürsenizde arttırsanızda aynı dosyayı çekmiyormu

Orijinalden alıntı: Acoskunoglu

quote:

Orijinalden alıntı: Lyzard

Tamamda tivibudan izlediğiniz filmin boyutu fix değilmi? Yani hızı düşürsenizde arttırsanızda aynı dosyayı çekmiyormu

Degil gibi geliyor. Ilk actigimda goruntu biraz bulanikken daha sonra birden HD gibi netlesiyor. Sanki program baglanti hizinin yuksekligine gore goruntu veriyor gibi

• Yüzbaşı
    315 Mesaj

Peki 3g değilde edge den izlemeyi denedinizmi

|
    |
    Lyzard kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
1
Reklamlar
e-ticaret
sohbet
son dakika
üniversite
Blogio
Paykasa
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,156
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.