Şimdi Ara

3D yazıcı almak için tavsiye istiyorum

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
917
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar herkesin yorumları için teşekkür ederim. Ben 3D yazıcıları uzun zamandır takip ediyorum. Sorunum şu Ender 3 v2 almak istiyorum ama fiyat konusunda kararsızım alacağım yazıcı fiyatına göre daha iyisini alabilirmiyim bir öneriniz var mıdır acaba. Yoksa almak istediğim yazıcı iyimi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Ender3 v2nin fiyatı 3800e çıkmış durumda. Üzerine 1000tl daha ekleyip cr6se alabilirsiniz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2 tane Cr6se,

1 tane Cr10v2

1 tane Orjinal Prusa mk3s+ sahibi olarak ve genel anlamda yazıcımlarımdan da memnun olsamda. Cr6senin leveling sensörleri iyi sayılmaz. Bununda Exturderı sorunlu ne yazıkki. Bendeki 2 cihazdada sorun yok ama arkadaşımdaki 3 cihazında extruderları çatladı.. BMG ye gemek zorunda kaldılar. Ayrıca bu paralara çıkıldıysa direct drivelı bir cihaz iş görecektir.

Ender3 v2 de dual Z sistemi yok ve büyük bir eksiklik üstelik o fiyatlarda auto level olmaması büyük eziyet. Extruderıda hotendide dandik ve değiştirmek zorunda kalacaksınız başa bela.

Madem sıfırdan bir kullanıcısınız.

Benim size önerim Ender 3 S1 olacaktır. Ö satış fiyatları makul seviyede. Ben fiyatların artacağını düşünüyorum şahsen.

Avantajları

Dual Z

Direct Drive

Auto Levelling( Üzerindeki sensör yapısı gerçekten iyi olduğu söyleniyor orjinal BL Touchtan bile daha iyi diyenler var)

Hotend ve Fan yapısı daha iyi.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.