Şimdi Ara

3D LED TV nokta atışı önerileriniz...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
1.409
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar selamlar... Forumda biraz gezindim ama bu TV işi almış başını gitmiş, takip etmek gerçekten zor...
    Eski bir 32" HD Ready LCD televizyonum var... Artık onu yan odaya ayırma vakit geldi diye düşünüyorum :)

40" ya da 42" 3D LED almayı planlıyorum, fakat bir sürü özellik dolanıyor ortada
    Benim için önemli olan full HD LED ve 3D özelliği olması, Digiturk HD ve PS3 ile sorunsuz çalışması, 3D blu ray filmleri sıkıntısız izlemek...
    Normal yayınları 3D'ye çevirme özelliklerinden bahsediyorlar, o işlerden hiç anlamıyorum zaten. Bilen, deneyen, verimli görüntü alabilen var mı acaba? Bu özellik ne kadar gerekli ne kadar gerekli değil?

3D LED TV alırken hangi zöellikler mutlaka olmalı hangileri olmasada olur?

Bir alışveriş sitesinde PHILIPS'in aşağıdaki modelini buldum, fiyatı uygun (2.599TL) görünüyor. (gözlükten bahseden yok ama)
    Philips 40'' Full Hd Led Televizyon 40PFL8605H/12 (3D)

Sizin bana nokta atışı, "arkadaşım git şu modeli al, öneririm" diyebileceğiniz bir TV var mıdır? Yardımcı olabilir misiniz?

3D LED TV nokta atışı önerileriniz...

• samsung ve LG'nin 3D modellerine bakınız.
  • Selamlar

Ben bu ürünü kullanıyorum
    2700 TL ye 3D çevirici ve 2 gözlükle birlikte aldım philips bayilerine sorun sanırım aynı fiyatı size de vereceklerdir. MEtroda 2500 TL ye yanlızca TV olması gerekiyor

ÜRünü mağazada bir bakın gayet güzel 3D görüntüsü mevcut tabiki diğer arkadaşlarında önerdiği ürünleride bakıp siz kendizinde karar verebilirsiniz

Keyifli izlemeler
  • Bu modelin 8505'ini bulursanız daha iyi olur diye düşünüyorum bende 46" 8505 var. hem 2011 model hem yansımasız ekran. bence çok kaliteli özellikle sd yayınlarda çok iyi.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.