Şimdi Ara

*** 3D ( Film, Belgesel, Animasyon ve Oyun ) *** TAVSİYELERİ ANA KONU (234. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.727
Cevap
199
Favori
370.664
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 232233234235236
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Öner

quote:

Orijinalden alıntı: MERNEPTAH

3D FULL OVER ONDER YANİ ÇÖZÜNÜRLÜK 1920X2160p, FİLM ANİMASYON BELGESEL BULABİLECEĞİNİZ BİR TRACKER BUYRUN

http://torrents3d.ru/

3D filmi altyazılı izlemek işkence gibi.
    O nedenle 3D filmde dublaj tercih ederim, verdiğin linkte dublajlı film var mı?

Rus trackerda türkçe dublaj ne arar tr ses dosyasını indir mkvmerge ile birleştir,çokda zor değil

hem altyazılı izlemek işkence gibi değil splash pro 2.0 player indirin player içinde 3d altyazı ayarlama var hem görüntü kalitei eniyi player hem 3d altyazı hemen ayarlıyan program harika..deneyin

• quote:

quote:

quote:

3D FULL OVER ONDER YANİ ÇÖZÜNÜRLÜK 1920X2160p, FİLM ANİMASYON BELGESEL BULABİLECEĞİNİZ BİR TRACKER BUYRUN

Rus trackerda türkçe dublaj ne arar tr ses dosyasını indir mkvmerge ile birleştir,çokda zor değil

hem altyazılı izlemek işkence gibi değil splash pro 2.0 player indirin player içinde 3d altyazı ayarlama var hem görüntü kalitei eniyi player hem 3d altyazı hemen ayarlıyan program harika..deneyin

Rus tracker da Türkçe dil olmadığını da biliyorum,
    yazdıklarını da 2 sene önce yapıyordum zaten.
    bilmeyen birisi değilim. 3d film altyazili izlenmez.
    3d nin amacı goruntudeki derinlik ve pop out lara odaklanmak, onları görüp görsel keyif almaktır.
    bunları bırakıp altyazı okuyacaksınız 2d film izleyin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Öner -- 14 Temmuz 2016; 10:32:26 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Rus tracker da Türkçe dil olmadığını da biliyorum,
    yazdıklarını da 2 sene önce yapıyordum zaten.
    bilmeyen birisi değilim. 3d film altyazili izlenmez.
    3d nin amacı goruntudeki derinlik ve pop out lara odaklanmak, onları görüp görsel keyif almaktır.
    bunları bırakıp altyazı okuyacaksınız 2d film izleyin.

Rus tracker da Türkçe dil olmadığını da biliyorum,diyorsunda.... verdiğin linkte dublajlı film var mı? neden diyorsun,yazdıklarımı 2 sene önce yapmıyordun ben sana splash pro 2.0'dn bahsediyorum daha çıkalı 3+4 ay oldu,ben full over under çözünürlükle oynanmamış içeriklere tr seste ekliyorum,lakin bazı filmlere tr dublaj leş gibi oluyor + belgesellere tr ses bulunmuyor fazla mecbur altyazılı izliycen
  • MERNEPTAH kullanıcısına yanıt
    orada kinaye yaptım da sen ciddi almışsın.
    konunun eski mesajlarına bakarsan benim mesajlarıma rastlarsin.
    splash pro ya da subtitle workshop farketmez, sonuçta 3d filmin altyazı ile izlenmesi mantıklı değil.
    buna vurgu yaptım, orayı dakaçırmışısin.
    ilk 3d TV mi alalı neredeyse 4 sene oluyor.
    bu kadar süredir altyazı, dublaj, senkron işleri ile uğraştım, hatta 3d oyun da oynuyordum TV de, gözlük camlarını değiştirip çift kişi oynardık Sonra lg oyun gözlüğü olarak satışa sundu.
    bu gözlük fikri yine ilk bu forumdan çıkmıştır.

kısacası 3d işinde uzun zaman harcadım bu nedenle deneyimim var bre ısrarla 3d filmi altyazili izlemenin mantıksız olduğunu söylerim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Öner -- 14 Temmuz 2016; 13:06:24 >
  • Öner kullanıcısına yanıt
    Kesinlikle haklısın 3d film altyazılı izlenmez,yani pek mantıklı değil.
    2 tb yakın 3d arşivim var hepsi türkçe dublaj.
  • quote:

orada kinaye yaptım da sen ciddi almışsın.
    konunun eski mesajlarına bakarsan benim mesajlarıma rastlarsin.
    splash pro ya da subtitle workshop farketmez, sonuçta 3d filmin altyazı ile izlenmesi mantıklı değil.
    buna vurgu yaptım, orayı dakaçırmışısin.
    ilk 3d TV mi alalı neredeyse 4 sene oluyor.
    bu kadar süredir altyazı, dublaj, senkron işleri ile uğraştım, hatta 3d oyun da oynuyordum TV de, gözlük camlarını değiştirip çift kişi oynardık Sonra lg oyun gözlüğü olarak satışa sundu.
    bu gözlük fikri yine ilk bu forumdan çıkmıştır.

kısacası 3d işinde uzun zaman harcadım bu nedenle deneyimim var bre ısrarla 3d filmi altyazili izlemenin mantıksız olduğunu söylerim.

estahafurullah muhabbet ediyoz sonuçta

3d lerde tabi tr ses çok daha iyi ama birazda kişisel ben full over underlara alıştım ama halen bulamadığım içerikler var mesela edge of tomorrow film,n, full over under indirdim pop-out olsul derinlik olsun çok iyiydi siz hangi tracker sitelerini kullanıyorsunuz birde full sbs veya full over under'larda işlemci güçlü olması lazım ekran kartı donanımsal hızlandırma ne gariptirki bu içeriklerde aktif olmuyor ben i5 2410 m işlemci kullanıyorum yetiyorda bazen bitrateler fazla olunca işlemci tavan ama fps kaybı yada lag olmuyor
  • MERNEPTAH kullanıcısına yanıt
    tracker olarak zamunda, kat.ph, Türkçe içerik için turktorrent, arena, bitturk kullanıyorum.

• arkadaşlar.. media player classic kullanıyorum. k lite mega codec pack ile sorunsuz her video oynatıyor..
    mevzu şu..
    3D sbs veya ho filmleri 2D izleyeceksem medya playerin ekran kaydırma/yayma özelliği ile (num ped yön tuşları ile) 2Dye getirip izliyorum.
    tv den 3D ye alıp derinlik kapalı modu olmadığı için..:(:( önceki philips tv de vardı ..bunda yok.. 8109 modelde yok..

şimdi ..hiç kaydırma vs yapmadan tek tuş ile bu dediklerimi yapan medya player var mı.. vlc , jet audio , gom player vs..??

bir de.. başlıkla alakası yok ama ..
    logitech K260 kablosuz klavye mouse var bende.. ve mouse bozuldu.. peki ben sadece kablosuz logitech mouse alsam . K260 ın usb dongle ile uyumlu olarak çalışır mı..
    gerçi bugun teknosaya sordum.. yok çalışmaz dediler..?? bu konuda bilgisi olan..

teşekkürler...
  • Up Up :)

• quote:

Orijinalden alıntı: volie82

Up Up :)

dostum pek anlamadım yukarda sen 3d filmi 2d tam ekran izlemekmi istiyorsun ?
  • quote:

quote:

Up Up :)

dostum pek anlamadım yukarda sen 3d filmi 2d tam ekran izlemekmi istiyorsun ?

evet usta. aynen öyle..
    media player classic ile oluyor ama .. biraz zahmetli :):)
    var mı kolay bir yöntemi :):) eyvallah..
  • 1983 yapımı.. Jaws 3 3D remake
    Gerçekten bol bol pop out var.. Tavsiye ederim.. :)

• quote:

1983 yapımı.. Jaws 3 3D remake
    Gerçekten bol bol pop out var.. Tavsiye ederim.. :)

kardeşim film çok kötü izlenmiyor syukardaki srounun ise kumandada 3d ayarlarından 3d kapama yaptınmı 2d izliyebilirsin 3d ayarlarında var illaki

• a christmas carol 3d

[size="2"]3D:Derinlik çok iyi pop-out bolca var hele karlı sahneler

• 3D:derinlik iyi pop out yer yer var..

• 3D:Derinlik orta pop-out belli sahnelerde var filmde güzel izleyin

• 3D:Derinlik iyi pop-out yeterli düzeyde 3dsi çok doyurucu direk izle..

• usta bir önceki philips 3D tv de o bahsettiğin özellik vardı. 3D ye geçip derinlik kapalı yapıyordum. fıstık gibi oluyordu..
    şuanki philips 3D tv de derinlik ayarı / kapalı modu yok..:(:( philips 8109 android serisi tv..

filmlere gelince..

a christmas carol... nette buldum. 3D var ama TR dublaj bulamadım..:(:( sende var mı bu filmin TR ses dosyası...

ghostbusters ... evet o da var 3D.. sanırım TR sesi de yakında düşer malum ortamlara :):)

finding dory.. bu da var.. ama yine TR ses dosyası bulamadım:(:(

ice age , collision course... TR dublaj olarak elimde.. ama henüz izleyemedim..

teşekkürler...
  • a christmas carol 3D ...

evet . gerçekten başarılı , güzel 3D etkiye sahip.. konu / işleyiş de güzel.. tavsiye edilir :):)

teşekkürler merneptah..
  • quote:

a christmas carol 3D ...

evet . gerçekten başarılı , güzel 3D etkiye sahip.. konu / işleyiş de güzel.. tavsiye edilir :):)

teşekkürler merneptah..

estahafurullah hocam şimdi size şöyle söylim siz half sbs mi izliyorsunuz ? öyle ise 1920x2160 full over under izleyinde farkına varın half*sbs yani çözünürlük düşme olayı var ve full ıso kalitesi hıgh l.5 oranıyla riplenen birebir 3d bluray kalitesinde filmler izleyin ilk önce pc niz varsa kasa veya laptop işlemciniz nedir bir öğreneyim ona göre site vericem size ordan indirin ve gerçek 3d keyfine varın
  • 
Sayfa: önceki 232233234235236
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.