Şimdi Ara

*** 3D ( Film, Belgesel, Animasyon ve Oyun ) *** TAVSİYELERİ ANA KONU (236. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
4.728
Cevap
199
Favori
370.649
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 233234235236237
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    izlemedim fakat bunu beklıyorum Alita: Battle Angel bir iki hafta içinde çıkacak. 3d si cok ıyi deniyordu
    https://www.blu-ray.com/movies/Alita-Battle-Angel-4K-and-3D-Blu-ray/240060/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TimFx -- 6 Temmuz 2019; 9:19:57 >
  • arkadaşlar merhabalar yıllardır 2-3 klıp ve film hariç bi 3d film izleyemedım önerebileceginiz film klip ve belgesel nedir acaba? kesinlikle kaçırma seni sürükler 3d olarak dediginiz filimlerin hepsini indirecegim bilgilendirirseniz sevinirim tv 4k lg 55 inch
  • quote:

Orijinalden alıntı: spawn_

arkadaşlar merhabalar yıllardır 2-3 klıp ve film hariç bi 3d film izleyemedım önerebileceginiz film klip ve belgesel nedir acaba? kesinlikle kaçırma seni sürükler 3d olarak dediginiz filimlerin hepsini indirecegim bilgilendirirseniz sevinirim tv 4k lg 55 inch
    bu konu iyi hocam bu konuda...takip ediyorum... şu alita da düşseydi bir nete 3D olarak :)
  • volie82 kullanıcısına yanıt
    Alita nete düştü 3D olarak, çok harika izlemenizi tavsiye ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: volie82

bu konu iyi hocam bu konuda...takip ediyorum... şu alita da düşseydi bir nete 3D olarak :)

Alıntıları Göster
    evet takip ediyorum bende varmı önerebileceginiz etkinlediginiz yada arşivinizde bulunan filimler acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: spawn_

evet takip ediyorum bende varmı önerebileceginiz etkinlediginiz yada arşivinizde bulunan filimler acaba?

Alıntıları Göster
    Eski filmdir ama son durak 4 güzeldir. (final destination)
    Bir de dünyanın merkezine yolculuk.
    Bunlarda pop-out iyidir.
    Ancak 3D demek pop-out dan ibaret değil, derinlik algısı birçok filmde mükemmel olarak ayarlanmış zaten.
  • Arkadaşlar.. Nihayet... Alita 2019...real 1080p 3d TR dublaj Ac3 stereo...

Elimde.... İlk fırsatta izleyeceğim... Çok merak ettim... :))

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar merhaba. İlgilenen olursa 3D iso kalıbı filme harici türkçe ses dosyasını atmayı gösterebilirim. Yine İso kalıbı olarak kalıyor ve görüntü aynen kalıyor. Half sbs half ou remux v.s bahsetmiyorum. Zaten en iyisi direkt iso kalıbından izlemek.3D ile İlgilenen kaldıysa tabii...

• Hocam direkt katılıyorum.. Bu konuda en iyisi iso kalıbı, bluray... ✌🏻✌🏻

• Nurullah4335 N kullanıcısına yanıt

Nasıl?

• spawn_ kullanıcısına yanıt

Tv'niz 4K mı 3D mi?

• Kısa bir rehber hazırlayayım. Bu yöntemle çoğu filme yaptım. Ama her filmde kesin olur diyemem.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >

Teşekkürler.

Bu arada iso formatlı filmleri nasıl izliyorsunuz? Ben 5-6 yıl önce Dark Media Player almıştım. Çok fazla kullanma fırsatım olmadı. Çok fazla ısınıyordu. Bunun dışında şimdi Alita'yı izliyorum. Hareketli sahnelerde takılma oluyor. Bilgisayardan aktarmak da zahmeti geliyor. TV 2012 model, belki de ondandır.

• ikskareyim kullanıcısına yanıt
    Cyberlink power dvd 17 veya 18 ile. Yeni sürümlerinde 3d desteği yok. Hdmi ile tv ye bağlıyorum. İSO kalıbını deamon tools ile açıyorum. Programda 'play 3d in 3d ' diye bir seçenek vardı onu da seçip oynat deyince tv de direkt 3d algılayıp açıyor. Pc biraz iyiyse kasmadan takılmadan izlersin.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >

Bilgisayarı bağlamak biraz zor geliyor. O nedenle sordum, başka bir harici player var mıdır diye merak ettim. Teşekkürler.

Bir de bu filmlerde genellikle alt üst boşluk oluyor. Keyif kaçırıyor. İndirdiğim çoğu filmi izlememe sebebim bu. Bugün izlerken de 2x zoom yaptım. Tam ekran film bulamıyorum.

• 3D iso filme ses dosyası atmak için 3 program lazım. Deamon tools, tsmuxer gui, mkv toolnix

Sırayla anlattım. Bu adımlar bitince yeni oluşturduğunuz .iso kalıbını deamon tools ile açın . Cyberlink Power dvd 17 veya 18 (daha yeni sürümler 3d desteklemiyor) play deyince direkt filmi açar. Blu-ray Menü seçenekleri gidiyor bu yöntemde direkt film açılıyor. Ses menüsünden türkçe sesi seçince(audio diye yazar bazen) işlem bitiyor. Power dvd den 3d menüsünde "play3d in 3d" seçeneği işaretli olmalı yoksa 2d oynatabilir.

*** 3D ( Film, Belgesel, Animasyon ve Oyun ) ***  TAVSİYELERİ ANA KONU
     *** 3D ( Film, Belgesel, Animasyon ve Oyun ) ***  TAVSİYELERİ ANA KONU

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nurullah4335 -- 24 Nisan 2021; 18:59:3 >
  • evet hocam , ben de deamon tools ile virtual driver (bluray sürücü olarak görüyor) kullanarak açıyorum iso dosyalarını

• Usb’ye atıp playstation 5 ile izlemek için nerden 3d film indirebilirim

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Zamunda
    Geniş bir 3d film arşivi var... Torrent..

• 
Sayfa: önceki 233234235236237
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.