Şimdi Ara

3870 HIS

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
906
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 3870 hıs IQ3 turbo ekran kartını 2-3 ay içinde alıpta ısı sorunu yaşayanlar,ekranda yukardan aşagıya renkli çizgiler oluşanlar,oyundan atma yaşayanlar,fanın otomat çalışmayanlar,riva ile bile sorun yaşayanlar,

kartınızı hıs firmasına yada aldıgınız yere götürün degiştiriyorlar,buradan bir arkadaşınız degiştirdi,yeni gelen kart çok iyi imiş,bütün sorunları tamamen haledilmiş.

• bunu duydugum ıyı oldu bırazdan gıdıp kartı alacaktım garantı altınada alınmıs desene :)
  • quote:

Orjinalden alıntı: extaz

bunu duydugum ıyı oldu bırazdan gıdıp kartı alacaktım garantı altınada alınmıs desene :)

evet,vatan aldı,10 gün içinde yenisini verdi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gül iz -- 27 Nisan 2008; 11:05:21 >
  • vatan seninkini alır.başkasına satar :)
  • quote:

Orjinalden alıntı: nold0r

vatan seninkini alır.başkasına satar :)

benim degil arkadaşımındı,aldıgınız ürünlerin üzerindeki seri numaralarına dikkat edin,vatana giden ürünlerin,arkasını bırakmayın o zaman,istanbulu,ithalatçı firmayıda arayın,ayrıca aldıgınız ürünün orjinal kutusundamı,buna dikkat edin,eger orada bilgisayarı toplatıyorsanız,içeri vermeden önce tek kutuları açın seri numaralarını, kontrol edin,yoksa başka şeylerde takıyor bazı firmala,sonrada kusura bakmayın hata yaptık diyorlar.
  • Bide ben bakayım.Oyundan atıyor siyah ekranda renkli çizgiler aşağı kayıyor.Mavibilgisayar'dan almıştım kartı.Umarım olurda benim için güzel olur.
  • ben formda ilk servise yollayanlardandım...galiba biosu degsitrdiler simdi karttan menunm hic sorun yok...herhaldi ilk bios hazır degildi...

simdi 880/2580 de cok rahat calısıor...%100 fan hızı ile 900/2600 de de iyi calısıor....

fakat dh vmod ile 980/2600 kullandı orasıda ayrı mesele... bende mi vmod yapsam aceb....
  • quote:

Orjinalden alıntı: fyagiz

Bide ben bakayım.Oyundan atıyor siyah ekranda renkli çizgiler aşağı kayıyor.Mavibilgisayar'dan almıştım kartı.Umarım olurda benim için güzel olur.

Aynen arkadaşında böyle idi,kafayı bunla bozmuştu yaklaşık 2 ay ama sonunda babasının lafını dinledi ve aldıkları yere götürdüler,onlarda istanbula servise gönderdiler yenisi 15 gün içinde sanırım dün geldi alıp baglattılar şimdi herşey normal,ne çizgiler var nede oyundan atma,ısı sorunu bitti,masaüstünde bile 50 derecelere çıkıyordu,ilk zamanlar masasütünde 34 erece iken son zamanlarda 50 derece üstüne çıkıyordu,
    şu an bütün oyunlarda denedi,tek sorun yok,stalker oyunuda takılma,oluyor ve 5 dakikada oyundan atıyordu ama ondada denedik sorun yok.
    Kesinlikle hemen aldıgınız yere verin yenisi hemen geliyor,yeni ürün,ama şu var sizden geri alırken,servis için alırken herşeyide istiyorlarmış,yani kutusu,köpügüne kadar,arkadaşımın bilgisayarını başka yer topladıgı için o kutusunu zor buldu,köpükler yoktu hallettiler bir şekilde.

• quote:

Orjinalden alıntı: gül iz

quote:

Orjinalden alıntı: fyagiz

Bide ben bakayım.Oyundan atıyor siyah ekranda renkli çizgiler aşağı kayıyor.Mavibilgisayar'dan almıştım kartı.Umarım olurda benim için güzel olur.

Aynen arkadaşında böyle idi,kafayı bunla bozmuştu yaklaşık 2 ay ama sonunda babasının lafını dinledi ve aldıkları yere götürdüler,onlarda istanbula servise gönderdiler yenisi 15 gün içinde sanırım dün geldi alıp baglattılar şimdi herşey normal,ne çizgiler var nede oyundan atma,ısı sorunu bitti,masaüstünde bile 50 derecelere çıkıyordu,ilk zamanlar masasütünde 34 erece iken son zamanlarda 50 derece üstüne çıkıyordu,
    şu an bütün oyunlarda denedi,tek sorun yok,stalker oyunuda takılma,oluyor ve 5 dakikada oyundan atıyordu ama ondada denedik sorun yok.
    Kesinlikle hemen aldıgınız yere verin yenisi hemen geliyor,yeni ürün,ama şu var sizden geri alırken,servis için alırken herşeyide istiyorlarmış,yani kutusu,köpügüne kadar,arkadaşımın bilgisayarını başka yer topladıgı için o kutusunu zor buldu,köpükler yoktu hallettiler bir şekilde.

Peki kutunun içinden kupon gibi birşey ile tornavida çıktı.Onlarıda koymak gerekiyor mu?Herşey elimin altında.Fatura garanti belgesi falan birtek köpüklerden emin değilim.Evde olsaydım bakardımda.Şuan başka yerdeyim.Direk teknik servise versek o oluyor mu pek?Uğraşmayalım maviyle falan.

• Benim kartlar yarın gelicek , sanırım yeni gelen partiden benimkiler.. Umarım yaşadığınız sorunlar bende olmaz.. Hayal kırıklığı yaşamak istemem açıkçası..
  • bi seride hata var ben o seride 4 tane kart aldım hepsi arızalı çıkdı en sonunda yeni seri geldi yanında değişik güzel bi tornavida hediye verilen kutuda onlar çok sağlam
  • Bende görüntü ve sese aşırı duyarlılık oldugu için gittim hıs IQ 3turbo aldım taktırdım,süper ötesi,hiç bir sorun yok,herkes tavsiye ederim,daha önce forumu okuyarak ve bilmeden gaza gelerek 8800GT aldım bin pişman oldum ,o neydi öyle rezil görüntüler ses fazlalıgı,ısınma,of of allah kurtardı valla,ati al kafanda gözünde gönlünde rahat olsun
  • bende dün konuştum mascom ile getirin test edelim dediler bakalım furmark ta 5 dk içinde siyah ekran verip donuyor. bazı oyunlarda atıyor va bazılarında çizgiler oluşuyor kasa va power da kalitele ve aynı sistemde normal 3870 iceq da hiç sorun yok. alalı da yaklaşık 40 gün oldu.
  • bende 3870 degiştirenlerdenim
  • aticiler bır araya gelıpğ kendınızı mı kandırıyosunuz:) valla cok komıksınız ya çok guldum sıze allah razı olsun 8800 gt almişlarda pişman olmuşlar falan bunlara gerek yok yanı kendınızı kandırmayın 8800 gt 3870 turbo mu artık komprosor mu artık neyse onu ezer geçer, geçıyorda 3870 kotu bır kart degıl ama 8800 gt kadarda iyi bır kart degıl bu bır gerçek yanı
  • ayın 30 unda teknik servise vermiştim bugün aradım kartınız yenisi ile değiştirildi alabilirsiniz dediler
  • arkadaşlar merhaba,

benim yardıma ihtiyacım var Stalker oyununda,
    bir odada kilitli kaldım. döküman alınan bölümdeyim. dökümanı aldım geri döndüm fakat kapı kapalı çıkamıyorum. Kapıyı birisi tutuyor diyor nasıl çözebilirim bunu. Bir yardım lütfen şimdiden teşekkür ederim.
  • arkadaşlar bende his3870 iceq3 turbo alalı en fazla bir ay oldu.merak ettiğim şey acaba benimki yenisimi yoksa eskisimi...onu nerden anlıyabiliriz?numara ,resim yada teknik özelliklerindenmi? niye soruyorum çünki xp de crysis ı çok sağlam oynarken vistada hep hata veriyor max da oynamamama rağmen.bazen takılıyor,bazen mavi ekran çıkıyor ve yüksüz gpu sıcaklığı 44-45 derece.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.