Şimdi Ara

386. Dönem (Şubat 2022 Celbi) Yedek Subay, Yedek Astsubay ve Er Adayları (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
883
Cevap
14
Favori
152.509
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    15/01 den benide 3 şubata atmış sanırım herkeste aynı durum

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • hakimbeyyy H kullanıcısına yanıt
    Daha erken olsa gerek hocam bu tarih belirleme olayı için

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Adalet ve lojistik mezunuyum yedek astsubaylıkta 2 bölüm avantajını arttırır mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hakimbeyyy H kullanıcısına yanıt

Kesin diye bir şey söz konusu degil. Statü ve yerin belli olunca benim gibi tecil hakkın varsa tekrar uzatırsın.

• Faollala kullanıcısına yanıt

Geçmiş olsun.. Teşekkürler ..

• Arkadaşlar öncelikle hayırlı geceler. Size bir sorum olacaktı. Askerlik yoklama süreç takibine girdiğim zaman askerlik ile ilgili yükümlülüğüz bulunmamaktadır tarzı bir bildirim alıyorum. Ama sağlık muayenesi ve hizmet tercihi işlemlerini gerçekleştirdim. Hizmet tercihi sayfasında da sınıflandırma bekleniyor yazıyor. Sizce bu normal mi yoksa şubeye gitmem gerekir mi?
    Bir bilgisi olan var mı?
    Biraz uzun oldu. Hakkınızı helal edin😂

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Yok knk bı sıkıntı olmaz sorun yok

• Elektrik elektronik mühendisliği
    Yas 22
    Yedek subaylık: evet
    Yedek astsubay : evet
    Komando:evet
    Boy 1.73
    Kilo:78
    Arkadaşlar yedek subaylık çıkma durumu nedir sizce şimdiden herkesin hakkında hayırlısı olsun

• Şimdi arkadaşlar ben şubat celbinde tecilimi bozdursam daha sonra gitmek istemesem 2023 e kadar tecilim var normalde erteleyebilir miyim askerliği

• HLTMRL H kullanıcısına yanıt
    Sevk evrakını almadan önce erteleme işlemi yapabiliyorsun diye biliyorum

• 42hhaa1 4 kullanıcısına yanıt

Kardeşim bu şartlar pek önemli değil yedek subay olmanin şartlarına ilişkin kanun veya her hangi bir yönetmelik yok ancak mühendis olman biraz seni daha avantajlı yapar ama o da yüzde yüz olacaksın anlamına gelmez.gonlunden ne geçerse o olur hayırlısıyla ins

Ertelersin.

• Themis90 T kullanıcısına yanıt
    2023 e kadar zaten tecilim olduğu için mi erteletebiliyorum yoksa farklı Bi tarihe mi atar

• Hocam e-devletten üstünden ilk askerlik başvurumu yaptım , sağlık kontrolüm onaylandı ve askerlik hizmet tercihimi yaptım 12 aşamalı şuan 11. aşamada Başvuru Durumu : SINIFLANDIRILMANIZ BEKLENİYOR yazıyor. Daha ileri gidemiyorum (12.aşamaya) işlemlerim tamam mıdır , yapmam gereken başka bir şey varmıdır?

• Bence tamam. Ocak ayının sonlarına doğru belli olur yerin. Hayırlısı olsun.

• Arkadaşlar üniversite mezuniyet sonrası mezun bilgimiz sisteme düşünce sistem kendisi 2 yıl tecil ettiriyor mu askerliği yoksa bizim tecil ettirmemiz mi gerekiyor bilgisi olan varsa yardımcı olabilir mi?

Ben de aynı durumu merak ediyorum, 2021/MART ayında yüksek lisansı bitirdim, e-devlet üzerinden erteleme için başvurduğumda öğrenim durumumun uygun olmadığını söylüyor. Bildiğim kadarıyla 1 yıla kadar erteleme hakkım var.

• incir_sefasi kullanıcısına yanıt

Yaş kaç ?

• Şubat celp duyurusu ne zaman yayınlanır tahmini? Bir de kesin şubat celp döneminde gidip gitmeyeceğimiz ne zaman netleşir bilgisi olan var mı

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.