Şimdi Ara

382. Dönem (Şubat 2021 Celbi) Yedek Subay, Yedek Astsubay ve Er Adayları (95. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
2.312
Cevap
28
Favori
294.267
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
21 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 9394959697
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yeşil veya haki olmasında fayda var müdürüm
  • Fortin94 F kullanıcısına yanıt
    Wp grubu kurdum. Etimesgut/Ankara olanlar katilabilir.
    https://www.facebook.com/unsupportedbrowser
  • öncelikle herkese hayırlı tezkereler,

er sınıflandırma sonucumda "Hakkınızda er sınıflandırma sonucu bulunmamaktadır." şeklinde bir hata vardı ve dün askerlik şubeye gittim biraz uğraştıktan sonra askerlik yerimin konya olduğunu ve 24 martta gideceğimi söylediler. Askerlik durumuna baktığımda "AŞAĞIDA KİMLİĞİ YAZILI YÜKÜMLÜNÜN 28/01/2021 TARİHİNE KADAR ASKERLİK İLE İLİŞİĞİ YOKTUR." yazıyor. Kafama takılan sorular var mesela martta gidecek olan arkadaşların askerlik durumunda 24.03.2021 tarihine kadar yazarken bende niye 28.01.2021 yazıyor? yoksa bana şubede yanlış bilgi mi verdiler? mart yerine ocak 28 de mi askere gidecem? e devlette baktığımda er sınıflandırma sonucum hala "Hakkınızda er sınıflandırma sonucu bulunmamaktadır." şeklinde görünüyor. Aydınlatıcı bilgileriniz varsa esirgemeyiniz lütfen :) herkese iyi forumlar

• Emre Dönmez o.O E kullanıcısına yanıt

varsa beni de alın, ben de kütahya hava 3. grup

• tunazone T kullanıcısına yanıt

yedek subay çıkmış demektir o zaman :)

https://www.turkiye.gov.tr/yedek-subay-siniflandirma-sonucu buradan bakabilirsin

• Esenlikler arkadaşlar,Amasya yedek astsubay olarak gözüküyor sormak istediğim şöyle bir konu var,bu virüs testi vs. nereden nasıl yapılacak onu anlamadım bilgisi olan arkadaşlar fikir verebilirler mi ?

• aksoyuzan35 A kullanıcısına yanıt

henüz lisanstan mezun olmadım sadece er/erbaş başvurusu yapabiliyordum yedek subay/yedek astsubay başvurusu yapamadım ki onlarda da aynı şey yazıyor ""Hakkınızda er sınıflandırma sonucu bulunmamaktadır."

• Ruhh Adam R kullanıcısına yanıt

26'sında e devletten sevk basvurusuna tıklanıyor yada covid anketi fln yazacaksın. Onu doldurup sonra gidip test vereceksin.

• brkbyr17 B kullanıcısına yanıt
    Benimde aynı yer varsa grup özelden numara atayım
  • Emre Dönmez o.O E kullanıcısına yanıt
    3. Grup varsa WhatsApp grubu ateşleyin
  • Hocam peki bu testi devlet mi belirliyor yoksa biz kendimiz istediğimiz herhangi bir hastahane de mi yaptırıyoruz ?

• IcyTea Lemon kullanıcısına yanıt

hocam bu mesajınızdaki aynı durum bende de var tüm sınıflandırma sonuçlarında hakkınızda er sınıflandırma sonucu bulunmamaktadır yazıyor ancak askerlik durumunda 28.01e kadar tecil gözüküyor 2 gündür bunu araştırıyorum ancak elle tutulur bir sonuç alamadım. sizin ulaştığınız bir sonuç var mı bu konuda?

Evet, onceden yerleri belli olan kisilerin siniflandirmasi e devlette gprulmuyor (sacma sapan bir is evet) 26-28 ocak tarihlerinde ilk grup gibi islem yaptirip belgemizi almamiz gerekiyor. Pzt bi subeye git yine de.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 3.Kolordu Ayazağa/İstanbul Er Nisan celbi çıkan arkadaş varsa yazabilirsiniz.

Daha ne kadar saçma bir süreç olabilir bilmiyorum gerçekten, hiç şikayetçi değilim ilk grupta gitmek istiyordum zaten ama nereye gidecem ne yapacam bilmiyorum ona göre hazırlık yapardık en azından

Muhtemelen yeriniz bi karmasa aninda belli olmus onceden. Tecil bittikten sonra okul gec tecil etmis olabilir ya da swn gec tecil etmis olabilirsin o surecte yerin belli olmustur ondan bilmiyorsun. Sube soyluyoe neresi oldugunu pzt git subeye ogren =]

• Arkadaşlar benim hizmet tercihini 2 aralıkta yaptığım için maalesef şubat celbine almadılar. Şimdi hizmet tercihim gözükmüyordu bende yeniden hizmet tercihi yaptım, en erken mart-nisan-mayıs-haziran diye gidiyor liste.. Şimdi ben en erken mayısta gideceğim sanırım, sormak istediğim mayıs ayı celbi için benim tekrar tekrar başvurmama gerek var mı ? Yoksa bu başvurum yeterli mi yapmam gereken başka bişey olacak mı ?

Cuma günü gitmiştim konya dedi ama tarih olarak 24 mart dedi, ama e devlette askerlik durumunda 28.01 yazıyor kafa iyice karıştı
  • Pazartesi günü başka askerlik subelerini arayıp bilgi alın. İstediğiniz şubeyi arayın yardımcı olurlar.

• esaret3460 E kullanıcısına yanıt

Dostum subat celbi icin 30 kasim sondu 2 gun daha erken yapsaydin keske. Neyse sen zaten tercihini yapmissin tekrar yapmana gerek yok. Askerlik hizmet tercihi hepimizde daha once hic yapmamisiz gibi sifirlandi. Askerlik yerlerimiz aciklanirken tekrar duzeldi bu sefer siniflandirilma bekleniyor yerine siniflandirildiniz yaziyordu.

• 
Sayfa: önceki 9394959697
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.