Şimdi Ara

382. Dönem (Şubat 2021 Celbi) Yedek Subay, Yedek Astsubay ve Er Adayları (18. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
2.312
Cevap
28
Favori
294.268
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
21 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Selamlar beyler. Şimdiden herkesin hakkında hayırlı olsun dileklerimi iletiyorum. Ruhsatnamesini yeni almış bir avukatım. Mesleğe başlamadan önce askerlik görevimi ifa etmek istiyorum. Şubat Celbi için Yedek Subaylık tercihinde bulunacağım. Avukatların yedek subaylık hakkında şansları ne derecede olmaktadır? Alımlar ne seviyededir. Çıkma şansı kaçtır? Bilgi paylaşımınız için teşekkürler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: btdnc

Selamlar beyler. Şimdiden herkesin hakkında hayırlı olsun dileklerimi iletiyorum. Ruhsatnamesini yeni almış bir avukatım. Mesleğe başlamadan önce askerlik görevimi ifa etmek istiyorum. Şubat Celbi için Yedek Subaylık tercihinde bulunacağım. Avukatların yedek subaylık hakkında şansları ne derecede olmaktadır? Alımlar ne seviyededir. Çıkma şansı kaçtır? Bilgi paylaşımınız için teşekkürler.

Forumda okuduklarımdan yola çıkarak söylüyorum; er olarak da giden var yedek subay olarakta. Yani banko durumu maalesef yok.

• 1 Eylülde başvuru yaptım Şubatın kaçında giderim

Edit

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MustafaC5 -- 21 Kasım 2020; 20:30:33 >
  • MustafaC5 M kullanıcısına yanıt
    Hocam senin kasım celbinde gitmen gerekmiyor muydu? Bakaya mı kaldın

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gencfenerli97

Hocam senin kasım celbinde gitmen gerekmiyor muydu? Bakaya mı kaldın

Pardon hocam 1 Eylülde başvurdum hatta 1 günle kasım celibi kaçırmıştım

• MustafaC5 M kullanıcısına yanıt
    Bende öyle o yüzden dedim.22 ocakta açıklanıyor yerler.asal.msb.gov.tr de 2021 şubat duyurusu var.Onu bi incele ne zaman ne yapacağımız ayrıntılı yazıyor.

• Arkadaşlar pandemi nedeniyle acemilik ve usta birlik aynı yer mi çıkıyor yoksa dağıtım var mı bilgisi olan var mı ?

• Selamlar. Herkese hayırlı olsun. Yoklama başvurusunu tamamladım fakat "Sınıflandırmaya Esas Ek Bilgi Formu Celp Dönemi Tercihi" gibi bir sayfa çıkmadı. Ne zaman gitmek istediğim veya ne olarak gitmek istediğime dair bir şey işaretlemedim. Ayrıca Aile Hekimine gitmeden önce beklemem gereken bir durum var mı? Başvuruyu yaptım, direkt gidebilir miyim? Cevaplar için şimdiden teşekkürler.

• aksoyuzan35 A kullanıcısına yanıt
    Yoklama yaptırdıysanız muayene olmaya gidebilirsiniz. Yoklama başvurunuz onaylanmamış olursa hekim zaten işlem yapamıyor. Muayene işleminiz sisteme düştükten sonra da (aynı gün içerisinde de düşebilir, 1-2 gün sonra da düşebilir.) hizmet tercihinizi yaparsınız.

• Tsremrr T kullanıcısına yanıt
    Benim arkadaşlarım geçen baharda askerdiler onların dağıtımı olmuştu. O zaman da pandemi vardı hatta askerlikleri 1 ay uzamıştı.

• quote:

Orijinalden alıntı: Tsremrr

Arkadaşlar pandemi nedeniyle acemilik ve usta birlik aynı yer mi çıkıyor yoksa dağıtım var mı bilgisi olan var mı ?

Geçen hafta konuştuğum asker bir arkadaşım farklı yerlere dağıtımların olduğunu söyledi. Kendisi aynı yerde kalacakmış. Şuan tek fark dağıtım izinlerinin olmaması sanırım.

• 382. Dönem (Şubat 2021 Celbi) Yedek Subay, Yedek Astsubay ve Er Adayları

Bütün işlemleri yaptım. En son bununla karşılaştım. Artık başka bir şey yapmaya gerek var mı?

• ya beyler askerlik ertelemenizi neden iptal etmek istiyorsunu sorusu geliyor bunların hangisini işaretliyeceğiz

ben mezunum öyle bir seçenek yok sşiz ne yaptınız

382. Dönem (Şubat 2021 Celbi) Yedek Subay, Yedek Astsubay ve Er Adayları
  • quote:

Orijinalden alıntı: Andres Escobar

ya beyler askerlik ertelemenizi neden iptal etmek istiyorsunu sorusu geliyor bunların hangisini işaretliyeceğiz

ben mezunum öyle bir seçenek yok sşiz ne yaptınız

Benim sayfada "Askerlik görevimi yerine getirmek istiyorum." şıkkı çıktı ya.

• Andres Escobar kullanıcısına yanıt

İlk seçeneği seçin sıkıntı çıkmaz.

• quote:

Orijinalden alıntı: aksoyuzan35

Benim sayfada "Askerlik görevimi yerine getirmek istiyorum." şıkkı çıktı ya.

Alıntıları Göster

Bu ikisi yokmuydu

• aksoyuzan35 A kullanıcısına yanıt

Hizmet tercihi de yaptıysanız bekleme süreci başlamış demektir.

• CapsLockTR kullanıcısına yanıt

yedek subaylık işi sıkıntıya girer mi peki bunu işaretlersem

• Öğrenim Türü : Bilgi Bulunamadı yazan var mı ?

• 
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.