Şimdi Ara

37x3000 hakkında bilgisi olan yokmu?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
827
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşalr 37x3000 hakkında bilgisi olan yokmu?

Çözünürlük : WXGA (1920X1080)Full HD
    Görüntü Bilgileri : Parlaklık : 500 cd/m²
    Kontrast : Dynamic Contrast: 3200:1
    Ekran formatı : 16:9
    Bağlantılar : 2 Scart, 1 RGB, Video, Audio (Cinch), Pc Girişi, HDMI
    Ses Sistemi : 2x25 Watt, Onkyo Slim Speaker
    Genel Bilgiler :
    Boyutlar :
    Güç Tüketimi :
    Diğer Özellikler : 3D Comb filtreleme, Progressive tarama, DNR, 8ms tepkime süresi, 176˚ izleme açısı, 3D Renk Yönetimi,Gamma düzeltici
    bu özellikleri ile güzele benziyor..
    ama kimse kullanmıyor sanırım hiçbir bilgi yok.bu lcd yi görende yokmu arkadaşlar?

• mükemmel bir üründür

şuanda mağazamda ((( wl67 / 68 / 67pg / c3000 / a3000 )))) bu serilerden en güzel gösteren ürün

üstüne basarak söylüyorum x3000 ve yakında gelecek olan x3030 serisi ortalıgı kasıp kavuracak mükemmel ürünler
  • uguretes siz satıcı mısınz.cok merak ettigim bişe var yardımcı olursanız sevınırm..wl68 (100 hz) ile x300 i kıyaslarsanız goruntu kalıtesi olarak sevınrım..
  • lütfen bu ürün hakkında bilgisi olan arkadaşlar bizi bilgilendirsin ben de bu ürünü düşünüyorum 1080p olduğu için. 37wl67 düşünüyordum ama o 1080i imiş. 37x3000 için en uygun fiyatı bulan arkadaşlar buraya yazabilir mi?

ben internetten 2600 küsür fiyat aldım :)

ayrıca hdmi versiyonu kaç ben ps3 ile birlikte kullanıcam ayrıca digiturk'un çıkacak hd paketinde gözüm var :)
  • İkisini yanyana Ankara Ankamall daki Toshiba Shop ta görme fırsatım oldu, ikiside toshibanın hddvd oynatıcısına bağlıydı (muhtemelen 720p). Benim fark ettiğim 37WL68, 100Hz avantajıyla çok daha canlı gösteriyordu. ama PS3 bağlanırsa veya SD yayınlarda durum ne olur bilemem. Birde PS3 gibi full bir kaynak bağlanmayacaksa 37 gibi bi boyutta fullhd ne kadar fark eder emin değilim.
  • quote:

Orjinalden alıntı: medxr13

uguretes siz satıcı mısınz.cok merak ettigim bişe var yardımcı olursanız sevınırm..wl68 (100 hz) ile x300 i kıyaslarsanız goruntu kalıtesi olarak sevınrım..

standart görüntüde ufaktan WL68 in ezici bir üstünlüğü var ancak GÖRÜNTÜ BİRAZ KALİTELİLEŞTİĞİ TAKTİRDE X3000 UÇUYOR HİÇ ABARTMIYORUM....
  • quote:

Orjinalden alıntı: Gri

lütfen bu ürün hakkında bilgisi olan arkadaşlar bizi bilgilendirsin ben de bu ürünü düşünüyorum 1080p olduğu için. 37wl67 düşünüyordum ama o 1080i imiş. 37x3000 için en uygun fiyatı bulan arkadaşlar buraya yazabilir mi?

ben internetten 2600 küsür fiyat aldım :)

ayrıca hdmi versiyonu kaç ben ps3 ile birlikte kullanıcam ayrıca digiturk'un çıkacak hd paketinde gözüm var :)

ben ps3 ile birlikte kullanıcam ayrıca digiturk'un çıkacak hd paketinde gözüm var :)

EGER BUNLARI SOLÜYOSAN FİYAT ACISINDAN ZATEN HİÇBİR TV TOSHİBAYI YANİ X3000 İ YAKALIYAMIYOR.

HDMI VERSİYONU 1,3
  • quote:

Orjinalden alıntı: narayan

İkisini yanyana Ankara Ankamall daki Toshiba Shop ta görme fırsatım oldu, ikiside toshibanın hddvd oynatıcısına bağlıydı (muhtemelen 720p). Benim fark ettiğim 37WL68, 100Hz avantajıyla çok daha canlı gösteriyordu. ama PS3 bağlanırsa veya SD yayınlarda durum ne olur bilemem. Birde PS3 gibi full bir kaynak bağlanmayacaksa 37 gibi bi boyutta fullhd ne kadar fark eder emin değilim.

ANKARADAKİ MAĞAZAMIZDAKİ VİDEO BİZDEKİYLE AYNI AYNI MERKEZE AİTİZ KOPLE PERSONELİ TANIRIM

GÖRÜNTÜ 1080İ DİR. ANCAK DEDİĞİM GİBİ GÖRÜNTÜYÜ HANGİ KABLOLARLA BAĞLADIKLARINI BİLMİYORUM.

AMA İDDİA EDİYORUM ÇÖZÜNÜRLÜĞÜ YÜKSEK VE KALİTELİ BİR VİDEO DA X3000 FARK ATACAKTIR.

ASLINA BAKARSANIZ YAPTIGIMIZ KARŞILAŞTIRMA YANLIŞ 100HZ LİK BİR PANELE SAHİP TV İLE STANDART PANELE SAHİP TV Yİ KARŞILAŞTIRMAMALIYIZ

• quote:

ANKARADAKİ MAĞAZAMIZDAKİ VİDEO BİZDEKİYLE AYNI AYNI MERKEZE AİTİZ KOPLE PERSONELİ TANIRIM

GÖRÜNTÜ 1080İ DİR. ANCAK DEDİĞİM GİBİ GÖRÜNTÜYÜ HANGİ KABLOLARLA BAĞLADIKLARINI BİLMİYORUM.

AMA İDDİA EDİYORUM ÇÖZÜNÜRLÜĞÜ YÜKSEK VE KALİTELİ BİR VİDEO DA X3000 FARK ATACAKTIR.

ASLINA BAKARSANIZ YAPTIGIMIZ KARŞILAŞTIRMA YANLIŞ 100HZ LİK BİR PANELE SAHİP TV İLE STANDART PANELE SAHİP TV Yİ KARŞILAŞTIRMAMALIYIZ

@uguretes haklı olabilirsiniz. sonuçta sadece bi iki dakika için inceleledim görüntüleri. Peki sizden ikisi içinde fiyat alabilir miyim? en geç iki aya kadar pek muhtemel 37WL68 alıcam.
  • iki ayakadar 37WL68pg bulamazsın çunkü bitmek üzere ki zaten ankara mağazada 1 adet gözüküyo ürün 3999 ytl den şuanda 2698 ytl ye geriledi ki bu ürün için süper ötesi bir fiyat + bu fiyat üstünden peşin odersen %7,5 indirim yaparım tabi ankara kaç yapar bilemem indirimle 2500 ytl ye geliyo kaçırma derim bizde 2 tane var.

37wl68 olmasaydı ozaman X3000 e yonelebilirdin ama bu fiyata o ürün kaçmaz
  • fiyatlar teşhir ürünü fiyatları değil mi?
  • sevgili uguretes dükkanınız nerede ve x3000 düşünüyoruz fiyatlar ne alemde. en son 2600 ytl ye bulduk ama internetten satış görmeden ürün almak istemiyorum. ps3 ve full hd olduğu için x3000 i tercih ettim hem kontrast da 3200:1 37wl68 de 1200:1... sizce x3000 almak daha iyi değil mi 100hz gerçekten çok farkeder mi?

hoş hz olayının neyi farkettirdiğini de bilmiyorum
  • quote:

Orjinalden alıntı: kantarcio

fiyatlar teşhir ürünü fiyatları değil mi?

hayır değil
  • quote:

Orjinalden alıntı: Gri

sevgili uguretes dükkanınız nerede ve x3000 düşünüyoruz fiyatlar ne alemde. en son 2600 ytl ye bulduk ama internetten satış görmeden ürün almak istemiyorum. ps3 ve full hd olduğu için x3000 i tercih ettim hem kontrast da 3200:1 37wl68 de 1200:1... sizce x3000 almak daha iyi değil mi 100hz gerçekten çok farkeder mi?

hoş hz olayının neyi farkettirdiğini de bilmiyorum

MAĞAZA BEYLİKDÜZÜ MİGROS TA EN ÜST KATTA

ÖDME NEDİR PM DEN GÖRÜŞSEK DAHA İYİ OLUR...

PS3 FALAN BAĞLICAKSAN 100HZ İ BOŞVER
  • 37WL68 in tükenmesi çok üzücü. sanırım yerine Z serisini getirecekler ve benim için tamamiyle alınamaz olacak maddi bakımdan .

100 Hz nin SD yayınlarda çok fark yaratacağını düşünüyordum ama dediğin gibi 2 aya kadar kalmaz zaten internet mağazasından da kalkmış. yahu bu tvnin hiç gelme ihtimali yokmu (umut, fakir, ekmek üçlüsü )
  • bende samsung alamak isitiyorudm ama bu ürün gereçketen anlatıldığı gibi ise benden almak isterim..bakalım artık kullanannlar birde yazsa daha güzel fikirler lede ederiz..
  • pm attım
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.