Şimdi Ara

379. Dönem (Mayıs 2020 Celbi) Yedek Subay, Yedek Astsubay ve Er Adayları (41. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.039
Cevap
15
Favori
220.741
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3940414243
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • merhabalar sizlere yardımı dokunur belki teorilerinizde diye yazıyorum

halihazirda Avukatım şubatta tecilimi bozdurdum yedek subay yedek ast. tercih ettim ,
    29.04.2020 ye kadar ilişiği yok siniflandirma bekliyor yazıyordu

Sonrasinda 29.06.2020 ye kadar ilisigi yoktur siniflandirma bekliyor yazmaya basladi

en son tarih kaldirildi ve sınıflandırılmış yükümlü yazmaya basladi ,

simdi bu durumda yedek subay cıkmış mi oluyorum emin degilim ama benim gibi saglikci arkadaslarda da ayni durum olmus , 3 gun sonra her sey belli olacak hakkimizda hayirlisi olsun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Avukat4694 A kullanıcısına yanıt
    Stajyer avukatım şuan bende sürecimiz aynı işlemiş

• quote:

Orijinalden alıntı: Avukat4694

merhabalar sizlere yardımı dokunur belki teorilerinizde diye yazıyorum

halihazirda Avukatım şubatta tecilimi bozdurdum yedek subay yedek ast. tercih ettim ,
    29.04.2020 ye kadar ilişiği yok siniflandirma bekliyor yazıyordu

Sonrasinda 29.06.2020 ye kadar ilisigi yoktur siniflandirma bekliyor yazmaya basladi

en son tarih kaldirildi ve sınıflandırılmış yükümlü yazmaya basladi ,

simdi bu durumda yedek subay cıkmış mi oluyorum emin degilim ama benim gibi saglikci arkadaslarda da ayni durum olmus , 3 gun sonra her sey belli olacak hakkimizda hayirlisi olsun
    Teşekkürler hocam bu bilgiler nezdinde artık ben er olarak hükümlendirildiğimi anladım.
    28 Mayısı beklemenin benim için bir anlamı yok.
    28 Mayısta beni meraklandıran tek şey Acemi birliğimin Hangi il nereye çıkacağı konusudur.
    Neyse teselli gibi olacak ama en azından nasip olursa 6 ay sonra yılbaşında evimdeyim

• hayırlısı olsun kardeşim , kime ne nasip olacak su an bilmiyoruz 28 inde bakacağız artık

• patron6 kullanıcısına yanıt
    bence öyle düşünmeniz yanlış ben tarihlerin güncellendiği gün saat 1.30 civarı baktım hiçbir tarih göremedim belki de daha önce baksam bende tarih görecektim 28 ini beklememiz en mantıklı şey şu an bence

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yunemre123 -- 25 Mayıs 2020; 18:3:33 >
  • patron6 kullanıcısına yanıt
    Kesinlik yok ki hocam her şey teori şu ana kadar. Tabi ki en erken tarihte gidecekmiş gibi hazırlıklar yapılmalı ama 28i olmadan kesinlik hiç kimse için olmayacaktır
  • @yunemre123 Aynen hocam beklememiz şu an için en doğrusu.

@Mr.Metallurgist Sizde haklısınız hocam 28'inde her şey belli olacak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi patron6 -- 25 Mayıs 2020; 18:40:34 >
  • Konuyu İlk açıldığından beri takip ediyorum. Yedek astsubaylığa başvurdum. 29.04.2020 iken sonra 29.06.2020 oldu. Burada tarihim silindi denildiği anda baktığımda hala 29.06.2020 idi hiç 05.06.2020 yazmadı yada hiç tarihim silindimedi. Okuduğum bölüm açıköğretim not ortalamam da kötü yaşda 28 yani yedek astsubay umudum sıfır :) ama 29 Haziran’da gitsem daha iyi olacak. Bende hep 29.06 yazdığı için sizce 29 Haziran’da gitme şansım yüksek mi ? Yoksa 5 inde mi giderim?

• serkannn42 S kullanıcısına yanıt
    Evet şimdi yine baktım 29.06 gözüküyor

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • alpay796 A kullanıcısına yanıt
    Er olarak başvurdum, lise mezunuyum .Ama açıktan üniversite okumaya devam ediyorum .Ben de bir soru sorayım.Sınavlara girme de sorun yaşar mıyım? Haziranın 24 ünde online sınavlarım olacak.Eğer değişirse 5 inde gidersem sıkıntı olur mu?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Broleesin

Konuyu İlk açıldığından beri takip ediyorum. Yedek astsubaylığa başvurdum. 29.04.2020 iken sonra 29.06.2020 oldu. Burada tarihim silindi denildiği anda baktığımda hala 29.06.2020 idi hiç 05.06.2020 yazmadı yada hiç tarihim silindimedi. Okuduğum bölüm açıköğretim not ortalamam da kötü yaşda 28 yani yedek astsubay umudum sıfır :) ama 29 Haziran’da gitsem daha iyi olacak. Bende hep 29.06 yazdığı için sizce 29 Haziran’da gitme şansım yüksek mi ? Yoksa 5 inde mi giderim?
    Hocam durumumuz aynı size de bana da %99.9 erlik çıktı.Bende de hep 29.06 yazdı ne tarih kayboldu ne tarih değişti.
    Keşke 5.6.2020'de gidebilseydim diyorum ben çünkü kasım/2019 celbini koronadan dolayı 1 ay uzattılar.
    29'unda gidenler yılbaşına vuruyor dönüşü.Kışın bu salgının tekrar patlama ihtimali var eğer salgın ihtimalden çıkıp gerçekleşirse muhtemelen bizlere de 7 ay yaptırırlar.

• Benimde halletmem gereken işler var erteleme hakkım var ama agustoda çok geç olur. O yüzden Haziran 29 benim için çok güzel bir tarih olur umarım 29 u çıkar da yıl başı öncesi döneriz :)

@patron6

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Broleesin -- 25 Mayıs 2020; 20:55:57 >
  • quote:

Benimde halletmem gereken işler var erteleme hakkım var ama agustoda çok geç olur. O yüzden Haziran 29 benim için çok güzel bir tarih olur umarım 29 u çıkar da yıl başı öncesi döneriz :)

@patron6
    İnşallah hocam yılbaşına bi aksilik olmadan döneriz .))
    Askerden hemen sonra yapacak çok planım var 1 ay bile ertelensin istemiyorum..
  • quote:

Orijinalden alıntı: patron6

İnşallah hocam yılbaşına bi aksilik olmadan döneriz .))
    Askerden hemen sonra yapacak çok planım var 1 ay bile ertelensin istemiyorum..

Alıntıları Göster
    28 Mayıs’a az kaldı heyecan dorukta 😂 çok geç gidiyorum askere kendimden 7 yaş küçüklerle askerlik nasıl olacak bakalım. Umarım rahat temiz bir yer çıkarda sorunsuz biter 😀

• quote:

28 Mayıs’a az kaldı heyecan dorukta 😂 çok geç gidiyorum askere kendimden 7 yaş küçüklerle askerlik nasıl olacak bakalım. Umarım rahat temiz bir yer çıkarda sorunsuz biter 😀

Alıntıları Göster
    Ben de geç gidiyorum 27 yaşındayım.
  • Ben de 27 yasindayim dostum yalniz degilsiniz :D

• Bende 27 beyler 😁👍

• ahaha özellikle toplanmışız gibi
  • Aynı yere çıkarsak koğuşta yaparız bu makarayı 😄😄

• ya valla kahkaha attım gelin sarılıp ağlaşalım
  • 
Sayfa: önceki 3940414243
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.