Şimdi Ara

378. Dönem (Şubat 2020 Celbi) Yedek Subay, Yedek Astsubay ve Er Adayları (24. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.467
Cevap
41
Favori
340.150
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2223242526
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • hadi bakalım beklemedeyiz. uzun mu kısa mı neresi çıkıcak merak konusu
  • BurakBey35 B kullanıcısına yanıt
    telegram grubuna nasıl dahil olabilirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: oozen59

hadi bakalım beklemedeyiz. uzun mu kısa mı neresi çıkıcak merak konusu
    Aynen bu bekleyiş işi çok garip duygular hissettiriyor. :) Umarım herkesin gönlünde yatan olur. Telegram uygulamasını telefonunuza indirdikten sonra arkadaşın verdiği link ile katılabilirsiniz.
  • ben askerlik şubesi ile yüz yüze görüştüm. şubat celbi için son başvuru aralık 20 si dedi. sonuçların açıklanmasının ise 374.dönem de olduğu gibi ocağın 20 si civarı olacak dediler. kesin bilgi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Birol-183138

ben askerlik şubesi ile yüz yüze görüştüm. şubat celbi için son başvuru aralık 20 si dedi. sonuçların açıklanmasının ise 374.dönem de olduğu gibi ocağın 20 si civarı olacak dediler. kesin bilgi
    ben de az önce aradım bana da Kasım sonu dediler.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Birol-183138 B kullanıcısına yanıt
    Mamak şubesine sormuştum kasım ayında kadar tüm işlemlerini bitir demişlerdi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Birol-183138 B kullanıcısına yanıt
    Ben Ordu şubesine sordum yılbaşında belli olur dediler anlaşılan kimse bişey bilmiyor malesef :(

• Beyler ben bugün şubeye gidip tecil bozdurdum ve yoklamami yaptırdım. Aile hekiminde muayenem bekliyor ama bugün izinliymis kendisi, yarın sabahtan muayene olsam yetişir mi işlemler?

• Arkadaşlar yedek subaylık tercihini şubede yaptıranlara bir şey sormak istiyorum. Şubede tercih yaptıktan sonra bir daha e-devletten tercih yapmamız gerekiyor mu? Ben şubede tercihimi yaptım, bana kaşeli imzalı belge de verdiler ama e-devletten hala tercih yapabiliyorum. Bu durum kafamı karıştırdı biraz. Şubeden tercih yaptığıma göre e-devletteki tercih kısmının benim için kapanması gerekir diye tahmin ediyordum. Şubede tercih yapanlar cevaplarsa sevinirim. :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Timur 44 -- 28 Kasım 2019; 16:49:51 >
  • Timur 44 T kullanıcısına yanıt
    Ben şubeden yaptım. E devlette kapalı şuan tercih sayfası.

• Konumuzun telegram grubu ;

https://t.me/joinchat/NqZop1Rylu3yCQUAq1X5nA

• Merhaba arkadaşlar şubat celbinin yerleri ne zaman açıklanıyor?

• TolgaŞahin T kullanıcısına yanıt
    Resmi bir açıklama yok daha.

• Ben dün başvuru askeriyeye gittim bana bı çizelge verdi e devletten aşama aşama bunları yapcaksin diye başvurdum fakat bunun neresinde astsubaylık tercihi var nerde komando seçimi var gözükmüyor aile hekiminden sonra mı belli olcak . Bide fotoğraf olayında fotoğraf i çektim fakat e devlette ki o kareyi hareket ettirip fotoğraf i ortalayin diye açıklama yapılmış ama kare yerinden kimildamiyor bı tarafi siyah bı tarafında benim yüzümün yarısı gözüküyor yardımcı olur musunuz sorularıma . Teşekkür ederim

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Beyler şuan 10 bin küsür yedek Astsubay eğitim görüyormuş. Alım sayısı ne olur, azalır mı yoksa aynen devam eder mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-21F9C8AD0 -- 29 Kasım 2019; 4:56:44 >
  • portakall95 P kullanıcısına yanıt
    Tercihlerini aile hekiminden raporunu aldıktan sonra yapacaksın kardeşim(Önce ASAL YOKLAMA BAŞVURUSU, Sonra Aile Hekimi, Sonra tercih). Fotoğraf ayarlarken dediğin sorunu ben de yaşamıştım. Muhtemelen telefondan başvuru yapmaya çalışıyorsun. Başvuruyu yaparken telefona bilgisayar faresi takarsan veya başvuruyu bilgisayardan yaparsan fotoğrafı ayarlama konusunu rahatlıkla halledebilirsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Timur 44 -- 29 Kasım 2019; 10:46:34 >
  • Nebula_21 N kullanıcısına yanıt
    Hocam e-devletten tercih yapmak isteyince hangi sayfa çıkıyor ve hangi uyarıyı veriyor? Sana zahmet bir ekran görüntüsü atabilir misin?

• Timur 44 T kullanıcısına yanıt
    Çok teşekkür ederim kardeşim Allah razı olsun yardımcı olduğun için

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Beyler, hizmet tercihi işlemlerini şubede yaptım. İmzalı kaşeli belge de aldım ama e-devlete bakınca hala tercih yapabildiğimi gördüm. Şubedeki tercihi daha sisteme işlememişlerdir diye tahmin ettiğimden 1-2 gün bekledim. Şimdi e-devletten tercih işlemi olması gerektiği gibi bana kapandı ve görseldeki uyarıyı veriyor. Şubede tercihini yapan arkadaşlar, aynı uyarıyı sizler de alıyor musunuz? Bu görseldeki uyarı normal mi yani tercih yaptıktan sonra herkeste böyle oluyor mu yoksa bir gariplik mi var diye merak ediyorum. Ayrıca e-devletten tercihlerimi de görüntüleyemiyorum.

378. Dönem (Şubat 2020 Celbi) Yedek Subay, Yedek Astsubay ve Er Adayları

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Timur 44 -- 29 Kasım 2019; 15:42:41 >

• Ben bugün şubede işlemleri tamamladım , kaşeli kağıdı da aldık tercihi yapıp, 1 Şubat yazıyor ama e devlette baktığımda hala tercih yapabiliyorum ve sorgulamada sınıf ve tertibat bekliyor yazıyor. Sıkıntı yok değil mi?

• 
Sayfa: önceki 2223242526
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.