Şimdi Ara

377. Dönem (Kasım 2019 Celbi) Uzun Dönem, Kısa Dönem ve Yedek Subay Adayları (229. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
4.903
Cevap
55
Favori
698.406
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 227228229230231
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bizde vardı acemide çaycı yaptılar çocuğu söyle girişte

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tmp341 kullanıcısına yanıt
    Tansiyon hastasi olup ilac aldigima dair rapor var sadece

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • O raporlar belli zamanda bir yenilenir, çoğunlukla yılda bir. Bir sorun çıkacağını sanmam.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    Temmuzda aldim hocam, iki yil gecerliligi var 2021 yilina kadar bakalim.

• Senin kalp ritmini yükseltecek bir şey yaptırmazlar. Ama demek ki askerliğe de engel değil.

Anladim hocam zaten tansiyon yuksekligim askerlik icin rapor alirken cikti, saglik ocagi universite hastanesine gitsen iyi olur dedi bende gittim hastaneye falan yaturdi kardiyoloji holter falan bagladilar bobreklerden tut herseye baktilar cozum bulamayinca endoktrine sevk ettiler, orda da nedeni tespit edilemeyince tansiyon ilaci yazdi doktor, hakkimizda hayilisi bakalim.

• Beyler 6 aylık askerlik sürecinde kaç gün iznimiz var toplamda

• nemesis0651 N kullanıcısına yanıt
    6 gün dağıtım izni, 6 gün rapor hakkı.
  • Bugün Ptt'ye gittim. 5 iş günü geçmesine rağmen askerlik yol param daha yatırılmamış . Yarın ya da öbür gün askerlik yol parası için yine Ptt'ye uğrayacam.

Not: Pttkart'ım da adresime daha gelmedi.

Edit: 2 gün sonra yine Ptt'ye gittim gene yol ve iaşe bedelim yatırılmamış. Artık pazartesiye kaldı. Umarım pazartesi günü para yatırılır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zlatan.İbrahimovic -- 28 Kasım 2019; 21:44:1 >
  • Zlatan.İbrahimovic Z kullanıcısına yanıt
    Benim ptt kart geldi ama yol parası benimde henüz yatmamış.Arkadaşlar bir sorum olacaktı sevk belgesini aldıktan sonra e devletten askerlik durum belgesini sorguladığımda en yakın şubeye gidiniz diye uyarı çıkıyor daha önceden böyle bir hata vermiyordu sizlerde de böyle mi?
  • blackeagle-1903 B kullanıcısına yanıt
    Askerlikle ilişiğin kesilene kadar öyle yazar. Ben terhis olmama rağmen sorun vardı belgede, 1-2 ay öyle yazdı hep sistemde. Terhis belgen askerlik şubene gider, onlar sistemden bilgini günceller, ondan sonra sorgulamada askerlik durumun yazar.
    Teşekkürler cevap için.
  • Zlatan.İbrahimovic Z kullanıcısına yanıt
    Rapor hakkı için illa hastaneye gidip rapor almamız lazım demi hocam

• nemesis0651 N kullanıcısına yanıt
    Evet hocam, öyle.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zlatan.İbrahimovic -- 26 Kasım 2019; 21:20:0 >
    Yine de belli bir süre sonra şubene sor. Başka bir sorun olmasın o arada (ilgilenmen gereken). Zamanı geçmesin.
    Askerlik bittikten sonra sorarsın diyorsunuz değil mi hocam sevk belgesi aldıktan askerlik bitene kadarki süreçte hep en yakın şubeye gidiniz şeklinde gözükecek sanırım askerlik durum belgesinde doğru anladıysam.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi blackeagle-1903 -- 27 Kasım 2019; 13:1:28 >
    Sevk belgen konusunda sorun olursa, ve ayrıca askerlik terhis sonrası edevlette “askerliğini yapmıştır” bilgisi düşene kadarki süreçte. Yani evet.

• quote:

Orijinalden alıntı: Zlatan.İbrahimovic

Bugün Ptt'ye gittim. 5 iş günü geçmesine rağmen askerlik yol param daha yatırılmamış . Yarın ya da öbür gün askerlik yol parası için yine Ptt'ye uğrayacam.

Not: Pttkart'ım da adresime daha gelmedi.

Edit: 2 gün sonra yine Ptt'ye gittim gene yol ve iaşe bedelim yatırılmamış. Artık pazartesiye kaldı. Umarım pazartesi günü para yatırılır.
    Alıntıda dediğim gibi param hala yatırılmadı. P.tesi tekrar Ptt'ye gidecem. Bakalım ne olacak.

Not: Pttkart'tan ise hala haber yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zlatan.İbrahimovic -- 28 Kasım 2019; 21:47:8 >
  • bileti aldım manisa bizi bekler :)
  • Sorum tecrübeli olan arkadaşlara. Acemiliğimi Bilecikte yapacağım. İstanbul’da yaşıyorum. Anladığım kadarıyla yemin töreninden sonra acemilik bitiyor ve acemiliğimizi yaptığımız yerden ayrılıyoruz. Dağıtım izni kullanmasam ve o gün eve gelsem en azından ertesi akşam veya gece gideceğim yere yola çıkacak kadar yol izni verilir mi sizce?

• 
Sayfa: önceki 227228229230231
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.