Şimdi Ara

375. Dönem ( Mayıs 2019 Celbi) Uzun Dönem, Kısa Dönem ve Yedek Subay Adayları (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
760
Cevap
17
Favori
120.364
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Tabi olabilir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • denizb13 D kullanıcısına yanıt
    0543 810 78 21 whatsap üzerinden haberleşsek sizin için uygun olur mu. Resul Bektaş
  • merhabalar jeoloji müh. mezunuyum. e-devlet üzerinden askerlik kaydımı yaptırdım yarın aile hekimime gidecem muayene olmaya. sorum şu ben yedek subay olarak yapmak istiyorum eğer mayıs celbinde bana kısa dönem çıkarsa erteleme yapabiliyormuyuz. şuan tecil tarihim 25.12.2019 . Birde mayıs celbi için yedek subay çıkma şansı nedir acaba ortalamam da 2.32
  • günlerdir aklıma takılan bir soru var, mayıs celbi için başvuru yapsam yerler açıklandıktan sonra vazgeçip bedelliye başvurabilir miyim arkadaşlar?
  • Yeni sistem seçim sonrasına kaldığı açıklandı,millet beklemeye devam edicek

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Merhaba arkadaşlar ben asal yoklama başvurusu yaptım aile hekimi muayenesini dün yaptırdm.Ama aile hekimi muayene işlemleri ve askerlik şubesi başkanlığı işlemleri henüz tamamlanmadı görünüyor.Sistem biraz yavaş işliyormuş galiba.Eğer 28 i bitene kadar tamamlanmazsa celp ağustosa mı atacak acaba?
  • ‎WhatsApp grubuma katılmak için bu bağlantıyı aç:https://chat.whatsapp.com/FIzO8u5hZ6ZGAM8vJoD5Db

375. Kısa dönem tanışma grubu

• 375. Dönem yedek subay watsap grubu varmı

• Farcaryy F kullanıcısına yanıt
    Bende yedek subay adayiyim kurulan whatsap grubunda yedek subay adayları da var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yavuzha. -- 2 Mart 2019; 1:53:5 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 374.dönem yedek subay olarak gittik,geldik usta birliklerimiz belli oldu..
    Şimdiden gidecek herkese hayırlı olsun.
  • Mayıs celbi için askerlik şubesinde bütün işlemleri yapmama rağmen e devlette 3. aşama tamamlanmamış gözüküyor.Yedek subay sevk öncesi hazırlık kısmında da bu celp dönemi sevke tabi degilsiniz yazıyor. Aynı durumda olan var mıdır
  • umuttaciri U kullanıcısına yanıt
    Dostum şunu kontrol edebilir misin ? Askerlik durum belgesi.

Eğer belgeniz de şu ibare varsa '' ERTELEME NEDENİ : SINIF VE TERTİBAT BEKLİYOR'' işlemleriniz tamam demektir .

Yani sadece beklemeniz gerekiyor demek oluyor bu.
  • darthface kullanıcısına yanıt
    ' ERTELEME NEDENİ : SON YOKLAMAYA TABİ ' yazıyor. Durumu askerlik şubesine anlattığımda sıkıntı yok dediler ama pek güven vermedi açıkcası.
  • quote:

Orijinalden alıntı: umuttaciri

' ERTELEME NEDENİ : SON YOKLAMAYA TABİ ' yazıyor. Durumu askerlik şubesine anlattığımda sıkıntı yok dediler ama pek güven vermedi açıkcası.
    Askerlik şubesi size bu yönde bir bilgi verdiyse bence endişelenmeyin. En güncel ve doğru bilgi kendilerin de .
  • darthface kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim dostum.
  • Bakın bedellilerin başına veriyolar sizi oraya gidip artistlik yapmayın he kimseye :D Sonra çok küfür yiyosunuz arkadan
  • arkadaşlar yeni sistemi anlayan var mı? lise mezunları zorunlu 6 ay yaparken, ön lisans ve üzeri mezunları 12 ay mı yapacak.
  • Teşekkürler arkadaşlar, sorumun cevabını buldum herkese iyi forumlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jaraxxus -- 9 Mart 2019; 2:6:20 >
  • Benim de bir sorum olacak.

Bana verilen kağıtta Celp Dönemi : Mayıs 2019 diyor ama bir de Grup Numarasına Göre Celp Dönemi : Kasım 2019 diyor. Bu durumda ben Mayıs ayında gidiyorum, değil mi?
  • Jaraxxus kullanıcısına yanıt
    Yerin belli olduktan sonra Ağustosa erteletebilirsin tecil hakkın varsa. Tecil hakkın yoksa da sevk tarihini kapsayan sağlık raporu alırsan ertelemeni yaptırabilirsin.

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.