Şimdi Ara

375. Dönem ( Mayıs 2019 Celbi) Uzun Dönem, Kısa Dönem ve Yedek Subay Adayları (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
760
Cevap
17
Favori
120.361
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar lisans mezunlarının mayıs dönemi yedek subay olma ihtimalleri nasıldır?bu dönemde talep çok fazla oluyor mu?
  • Merak etmeyin her dönem bolbol asteğmen alıyorlar. FETÖ'den rütbeli alındıkça onların yerine asteğmen koyuyorlar. Şu an Türkiye'nin dört bir yanında asteğmen açığı var. İşin ilginci her dönem asteğmen alım sayısı gittikçe artıyor.
  • Bu bizim ptt kartımız tahminen ne zaman gelir. açıklanma tarihi 19 nisan kaç gün önce gelir kartımızz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mayıs celbinde askere alınma zamanı mayısın kaçında oluyor yani kaçında teslim oluyoruz

• cengizzb C kullanıcısına yanıt
    Yani mayista gidecekler için açıklanma tarihi o mu

• mayısta askere gideceğim
    yerler ne zaman açıklanır arkadaşlar ? Nisanın ilk haftası belli olur mu ?
  • Arkadaşlar merhaba öncelikle. Rtük'ün geçmiş olduğu kamu spotunda 9 nisan 2019 da mayıs 2019 celbi e ait dağıtımları belli olacağını söyledi ilgili kamu sporlarının linkine Rtük'ün sitesinden ulaşabilirsiniz aşağıya linki bırakıyorum

https://www.rtuk.gov.tr/zorunlu-yayinlar/3718/5386/1111-sayili-askerlik-kanunu-kapsaminda-yayinlanacak-zorunlu-yayinlar.html

• quote:

Orijinalden alıntı: TempleJoker

Arkadaşlar merhaba öncelikle. Rtük'ün geçmiş olduğu kamu spotunda 9 nisan 2019 da mayıs 2019 celbi e ait dağıtımları belli olacağını söyledi ilgili kamu sporlarının linkine Rtük'ün sitesinden ulaşabilirsiniz aşağıya linki bırakıyorum

https://www.rtuk.gov.tr/zorunlu-yayinlar/3718/5386/1111-sayili-askerlik-kanunu-kapsaminda-yayinlanacak-zorunlu-yayinlar.html
    Teşekkürler telefon işini nasıl yapıyoruz askerde hocam. Benim bi ark askerde iphone kullanıyor nasıl oluyor anlamadım. Kameralı tel götüremezseniz derseniz bu telefonu satıcam. Durmasın boşuna

• TempleJoker kullanıcısına yanıt
    Kardeşim yalnız bu duyuru lisans mezunu olmayanlar için yayınlandı. Lisans mezunları Yedek Subay celbine tabidir. Yani kısa dönem ve yedek subaylar 19 Nisanda açıklanacak bilgin olsun.

• quote:

Orijinalden alıntı: denizb13

Kardeşim yalnız bu duyuru lisans mezunu olmayanlar için yayınlandı. Lisans mezunları Yedek Subay celbine tabidir. Yani kısa dönem ve yedek subaylar 19 Nisanda açıklanacak bilgin olsun.
    Hocam 19 nisanda açıklanıp mayısın kaçında alırlar bizi tahminen. 1 grup gideceğimi varsayarsak. İyice sıkıldım iş yok güç yok vakit geçmiyo. Mayıs bi gelsin de gideyim

• quote:

Anladım hocam. Bende uzun dönem yedek subaylık için başvurmuştum ama orda da gene 9 nisanda yazıyordu kamu spotunda neticede çok az kaldı pek bir önemi de kalmadı zaten açıklanır

• quote:

Orijinalden alıntı: ririii

Teşekkürler telefon işini nasıl yapıyoruz askerde hocam. Benim bi ark askerde iphone kullanıyor nasıl oluyor anlamadım. Kameralı tel götüremezseniz derseniz bu telefonu satıcam. Durmasın boşuna

Alıntıları Göster
    Telefon işini bilmiyorum valla hocam benim kuzen uzun dönem şırnakta görev yapıyor instagramda gçher gün fotoğraf paylaşıyor. Ben şahsen kısa dönem çıkarsa eski 1100 telefon var onunla giderim sonra bakarım duruma göre hareket ederim. O telefon işi bende de net değil senin anlayacağın

• ririii kullanıcısına yanıt
    1. guruplar 24-26 Nisan.

• quote:

1. guruplar 24-26 Nisan.
    19unda açıklayıp 24-26 nisan alıyorlar. Maşallah baya sistemli çalışıyormuş askeriye:)

• Farcaryy F kullanıcısına yanıt
    374. Dönem deniz yedek subayları arasında gıda mühendsi çok idi. Ancak bu pek önemli değil şaskerlik şubesinde yedek subay olarak askerlimi yapmak istiyorum diyenere genelde yedek subaylık ıkıyor

• quote:

Orijinalden alıntı: Mahir Emrah

374. Dönem deniz yedek subayları arasında gıda mühendsi çok idi. Ancak bu pek önemli değil şaskerlik şubesinde yedek subay olarak askerlimi yapmak istiyorum diyenere genelde yedek subaylık ıkıyor
    yok hocam nerde cıkıyor ya benim bütün arkadaslar yedek subaylık için basvurdu hepsini 6 ay aldılar
  • quote:

Orijinalden alıntı: ririii

yok hocam nerde cıkıyor ya benim bütün arkadaslar yedek subaylık için basvurdu hepsini 6 ay aldılar

Alıntıları Göster
    Meslekler neydi acaba

• Ben de yedek subaylık çıkması için dua ediyorum. Bakalım ne olacak

• Merhaba arkadaşlar. Geçen dönem giden arkadaşlarımızın yorumlarına vs. baktığımızda aşağı yukarı 90 sayfalık yorumlar mevcut. Nerdeyse 20 gün sonra yerlerimiz belli olacak daha 6 sayfa yorum mevcut. Ben şöyle değerlendiriyorum kendimce, bedelli sisteminin kalıcılığı sistemde büyük bir boşluk oluşturacak gibi duruyor. Ben yedek subaylık tercih ettim. Bu durumda inşallah çıkacak gibi duruyor. İnşaat mühendisiyim ve 2,80 ortalamam var. Bakalım, hepimiz için hayırlısı olsun.

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.