Şimdi Ara

374. Dönem ( Şubat 2019 Celbi) Uzun Dönem, Kısa Dönem ve Yedek Subay Adayları (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
3.172
Cevap
56
Favori
443.176
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

2018 Mayıs ayında İstanbul Üniversitesi İnşaat mühendisliğinden 3,68 not ortalaması ile mezun oldum. Yedek subay olarak yapmak istiyorum. Şubat celbinde yedek subay olarak gitme olasılığım nedir?
  • Gelinde beyler eve dönelim Atarsa 115 bahriyeli olacaklar bana her zaman ulaşabilir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Er misin yedek subay mi hocam?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • furkan eliferli F kullanıcısına yanıt
    Kısa dönem er hocam. Biliyorum kafanızda neler var neler şimdiden ama akışına bırakın kapıdan girerken sivil ne var ne yok unutun. Askerlik bitmez yoksa. Geri kalan herşey hallolur. Hepinizin Allah yardımcısı olsun. Hayırlı tezkereler şimdiden.

Denizci olacaklara ilk tavsiye sevinmeyin beyler göreceli olmakla beraber rahat bir askerlik yapmıyoruz diyeyim şimdiden.

• Peki hocam eyvallah. Allah sanada kolaylık versin tez zamanda biter inşallah.

• Arkın. kullanıcısına yanıt
    98/3 giden arkadaşlarıma 12 ay sigorta yapılmış . Fakat 98/3b ve sonrası giden arkadaşlarımdan duyduğuma göre onlara 9 ay sigorta yapılmış . Yeni sistem büyük ihtimalle gelecek gibi gözüküyor . Bende bu cuma birliğe katılıcam yazma fırsatım olursa eğer 9 ay sigorta yaptırılırsa sizleri bilgilendirmeye çalışıcam buradan .
  • Bende tecili bozdurdum askerlik şubesinden yalnız e devlette gözükmüyor an itibariyle 22.30 sıralarında bozdurdum

• 007captiva kullanıcısına yanıt
    E-devlet'e geç düşüyor, sonraki günlerde sistemdeki askerlik durum belgesinde görünecek.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Teşekkürler kaç güne düşer acaba.herhangi 1 kağıt da vermediler daha önce hastanede muayene oldum Şubat'ta gidersin dediler ama bakalım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 007captiva -- 30 Ekim 2018; 23:53:40 >
  • 007captiva kullanıcısına yanıt
    Belli olmaz, arada kontrol edersiniz. Benimki 6. gün düşmüştü. 9 Ekim salı günü işlemleri yaptım, 6 gün sonra 15'inde pazartesi e-devlet'te görünmüştü. Orada erteleme nedeni sınıf ve tertibat bekliyor yazacak

• Merhaba arkadaşlar , bende şubatta gitmek istiyorum. 0niversite mezunuyum asteğmen olarak gitmek istiyorum dün internetten başvurayım dedim komando olmak ister misiniz sorusu vardı ama asteğmenlikle alakalı herhangi bir soru göremedim hatta celp tarihi ile alakalı bile bir şey yoktu 6. 7.aşamada emin olamayınca askerlik şubesine gittim 24 saat açık olduğu için orda da cevap bulamadım soruma 3 kasım bedellilerin başvurusu bitince tekrar bakacağım sistemden olmazsa şubeye gidip ordan işlem yaptıracağım artık

• Selçuk Üniversitesi İşletme Gano:2‚93

Boy:1.78 kilo:85

Yedek subay:Evet Komando:Evet

Hayırlısı olsun hepimiz için

• Rick grimes08 R kullanıcısına yanıt
    yedek subaylık seçeneği e devlet de çıktı mı ben az önce yine denedim yine öyle bir seçenek yoktu sonra teknik arıza var dedi sanırım e devletten olmayacak bu iş
  • E devlette yedek subaylık çıkmaz arkadaşlar şubeden yapmak gerekiyor.
  • Askerlik işlemleri yönünden 1.11.2018 tarihine kadar sakıncası yoktur.

Henüz güncellenmemiş. Yarın da kontrol edip mesajımı düzenleyip yazarım buraya.

31.01.2019 oldu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-368EFBB24 -- 2 Kasım 2018; 8:16:46 >
  • Yedek subaylik bu donem icin iptal gibi beyler

• ` quaD. kullanıcısına yanıt
    Kaynak hocam? Kesin bişe yok tabi de benimde umudum yok

• furkan eliferli F kullanıcısına yanıt
    Kaynak savunma bakanı.2-3 ay içinde yeni sisteme geçilecek demiş bugün.öyle onuncada bizim celp için yedek subaylık kısa dönem hikaye oluyo artık.nasip artık yapacak bişey yok

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.