Şimdi Ara

369. Dönem [Kasım 2017] Uzun Dönem, Kısa Dönem ve Yedek Subay Adayları

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
4.070
Cevap
74
Favori
664.855
Tıklama
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Kısa, uzun dönem, bedelli ve Yedek Subay adayları >> 369. Dönem [Kasım 2017] Uzun Dönem, Kısa Dönem ve Yedek Subay Adayları
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    3438 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: atatersbinenkovboy

quote:

Orijinalden alıntı: rubelhizb

Arkadaşlar bu telefon işini nasıl yapıyoruz. Askercell almadan kendi hattımızı kamerasız bir telefona takıp götürsek sorun olur mu acemiliğe?

Çok kişiye sordum. Telefonla birlikte sim card göstermek zorunda kalan da var kalmayanda. Askercell alıp ayriyetten kendi sim cardımızı da saklayıp götürmek en mantıklısı zira askercell dışında sim card da suçmuş.

Bu arada kamerasız whatsapp kaldıran telefon bulamadım. Bilen var mı arkadaşlar?
    Samsung b310 alacağım galiba. Radyo sd card vs var.

Hocam eski telefonlar var kameraları 1 mp bile değil çektiği fotoğraf görünmez bile yani onları götüremez miyiz? Bir de bu askercell olayı sadece acemilikte kullanılıyor sanırım doğru mu çünkü giden herkes ustalıkta kendi telefonuyla istediğini yapıyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

• Binbaşı
    1162 Mesaj
    Akılli telefonda goturursun ama 1mpx li telefonda akilli telefonda YASAK

|
    |
    Firma taraftarı olup kazıklanmaya gerek yok. Hepsi birbirini tokatlasın. Onların ağlayacağınımı sanıyorsunuz. 1 milyar değilde 500 milyon dolar kazansınlar. Üreteci kahkaha atacağına gülümsesin tüketici ağlayacağına gülsün be kardeşim...
  • Yüzbaşı
    430 Mesaj
    Giderken götürecekler listesi yok mu ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Acemilikte telefon yasak mı? Ben mi yanlış anladım
    |
    |
    http://www.msb.gov.tr/Content/Upload/Docs/askeralma/kasim_2017_ydsb_trt.pdf
    http://www.msb.gov.tr/Askeralma/icerik/sevk-islemleri

Açıklanmaya 17 gün kalmış .Teslime 27 gün kalmış hazırlanın

• Yarbay
    2243 Mesaj

Uzun donemlerin 13unde kisa donemlerin neden 20sinde? Bunun herhangi bir mantigi var mi?

|
    |
    yns256 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Is yerime 20 Ekim son günüm dedim.

Eğer ikinci grup çıkarsak biliyorsunuz sülüs bir ay sonraya kalıyor.

bu durumda ne yapmamız gerekiyor.

Açıkçası 20 ekimden sonra çalışmak istemiyorum.

Tazminat hakkı için çalışmak zorundamiyiz

Hocam zaten sevkinde yazar A ve B oldugun yani her turlu ister kasimda ister aralikta git yine elinde olmus oluyor sevk belgen.

|
    |
    sstarr kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Arkadaşlar benim tetanos aşılarım tam askerde olmamam gerekiyor elimde aşı kağıdı da var onu orda göstermeye kalkmadan aşıları vuracaklar gibi geliyor. Anlatılanlara göre çok hızlı gerçekleşiyormuş aşı vurulma işlemi . Kağıdı gösterdiğimde vurmazlar diye düşünüyorum ama var mı fikri olan ?
    |
    |
  • Binbaşı
    1261 Mesaj
    Beyler kasımda gidiyorum bende. Heryerde ne alınıp alınmıyacağı karışık. Bilenler bir yazarsa iyi olur. Çoğu şeyi veriyorlaröış ama. Bide askercell ile kamerasız telefon alıcam. Acemide sıkıntı çıkmaz herhalde.

|
    |

Ben de Kasım'da gidiyorum. Fakat şöyle bir sıkıntım var. İş yerinden çıkış için sülus kağıdı gerekiyor ve şubede işlemleri hallederken 15 Ekim gibi belli olur demişlerdi. Yalnız araştırdığımda kimisi 20 Ekim kimisi başka tarihler söylüyor. 4 yıllık üniversite mezunuyum. Acaba bu konu hakkında net bilgisi olan varsa paylaşabilir mi?

Teşekkürler.

Trtnin bildirisi var kısa dönem 20 ekimdeymiş açıklanması
    http://www.msb.gov.tr/Content/Upload/Docs/askeralma/kasim_2017_ydsb_trt.pdf?utm_campaign=DonanimHaber&utm_medium=referral&utm_source=DonanimHaber

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi feyyazim15 -- 3 Ekim 2017; 14:28:37 >
    |
    |
    Demosty kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Çok teşekkür ediyorum.
    |
    |
    feyyazim15 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

|
    |

Orijinalden alıntı: feyyazim15

http://www.msb.gov.tr/Content/Upload/Docs/askeralma/kasim_2017_ydsb_trt.pdf?utm_campaign=DonanimHaber&utm_medium=referral&utm_source=DonanimHaber

Hocam 20 ekimde kesin açıklanır mı en geç? Bende iş yerime en geç 20'si için talimat vereyim çıkış işlemleri için.

Bu bildirilerle ilgili geçmiş dönemleri bilen var mı? Yayınlanan bildirini tam tarihinde mi açıklanıyor kesin olarak? Tarih konusunda esneklik payı var mı?

• Onbaşı
    33 Mesaj
    20 ekim yaklaşıyor gençler hazır mıyız ? :D

|
    |

Orijinalden alıntı: cortezzz

20 ekim yaklaşıyor gençler hazır mıyız ? :D

Germe bizi zaten zaman geçmiyor :)

|
    |
    Beyler bu kyk borcu vergi dairesine düşenler olarak erteleme imkanimiz yok mu? E devletten baktigimda ertelenemez yazıyordu bu durum yüzünden. Ayrıca şimdiden herkese hayırlı olsun sayın devrelerim :-)))

|
    |

1 Amelia - 2 Taiwo - 4 van Bommel - 5 Mexès - 7 Pato - 8 Gattuso - 9 Inzaghi - 10 Seedorf - 11 Ibrahimović - 13 Nesta - 16 Flamini - 18 Aquilani - 19 Zambrotta - 20 Abate - 22 Nocerino - 23 Ambrosini (c) - 25 Bonera - 27 Boateng - 28 Emanuelson - 30 Roma - 32 Abbiati - 33 Silva - 52 De Sciglio - 57 Valoti - 70 Robinho - 76 Yepes - 77 Antonini - 92 El Shaarawy - 99 Cassano
  • Binbaşı
    1170 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: ahmetemin05

quote:

Orijinalden alıntı: feyyazim15

Hocam 20 ekimde kesin açıklanır mı en geç? Bende iş yerime en geç 20'si için talimat vereyim çıkış işlemleri için.

Bu bildirilerle ilgili geçmiş dönemleri bilen var mı? Yayınlanan bildirini tam tarihinde mi açıklanıyor kesin olarak? Tarih konusunda esneklik payı var mı?

Niye kesin bi tarih vermek zorundasın ki? Zaten gelmediğin günün parasını almayacaksın aynı şey olucak.Tarih konusunda esneklik olmazda e-devlette sıkıntılar olabiliyor.
    |
    |

Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
Mobilya Takımları
Bey Azura
Media Sözlük
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR1
7,920
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.