Şimdi Ara

365. Dönem [Kasım 2016] Uzun Dönem, Kısa Dönem ve Yedek Subay Adayları (109. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.591
Cevap
89
Favori
392.152
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 107108109110111
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu ne millet hazırlığını yapmış bile.Ben de en ufak hazırlanmaya dair bir işaret bile yok
  • k_koray K kullanıcısına yanıt
    Neye dayanarak söyledin ki şimdi?
  • 361. ve 357. dönemlerini inceledim yarı yarıya gibi bir oran var. Forumda arama yapıp siz de bakabilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: EmreBey_

Ne gibi sıkıntılar bahseder misin ? İnsan kaynaklı mı yoksa eğitim zorluğu mu ?

insan kaynaklı hocam hapcısı apaçisi cahili kara cahili özellikle uzun dönem gelen bebelerin hal ve hareketleri sanki vatanı kurtaran esas askerliğe gelen onlarmış gibi tavırları sıracılık devrecilik , inan full eğitim alsan o kadar canını sıkmaz ama böyle çoluk çocuklarla uğraşmak gerçekten insanın canını sıkıyo sabrede sabrede bitirdik çok şükür 1 sene olmuş biteli :)
  • SON 10 SAAT

4 yıllık saçlarımı kestim. bekliyorum.

uzun dönem çok istiyorum ama içimden bir ses acemilik Ankara ustalık Kıbrıs diyor.

İnşallah uzun dönem çıkar. Amin.
  • veni60 kullanıcısına yanıt
    Tahmin edebiliyorum kardeşim.. Geçmiş olsun. Bakalım bizde yaşayıp göreceğiz.. Allah ne buyurursa o herşey bi imtihan :)
  • arkadaşlar askerlik şubesine gittim tecili bozdurdum fakat muayene yapılmadı, askeriyede mi yapılacak? şubeyi aradım pazartesi günü bir sıkıntı olmadığını ve cuma günü askerlik yerlerinin açıklanacağını söylediler. anlam veremedim.
  • danqerous D kullanıcısına yanıt
    Tecil edilirken yapılan muayene geçerli.. O arada bir sağlık problemin olduysa sen belirtiyorsun.
  • Merhaba arkadaşlar başvurduğum andan bugune kadar askere gitmicekmiş gibi askerliği hiç düşünmeden günleri geçirdim ama son 1 haftadır meraktan forumda sayfayı yeniler oldum şu yerlerimizi bi öğrensek alışveriş olaylarına başlıcam hepimiz için hayırlısı olur umarım..
  • makmüh40 M kullanıcısına yanıt
    Erken değilmi ya daha 10 gün var en azından :D Ben son gün nasıl kesicem diye düşünüyorum :D
  • Beni uyku tutmuyor çok merak ediyorum.... bide bir arkadaşa msj attım vanda asker bana benim yerim gece açıklanmıştı dedi. iyice uykum kaçtı.
  • Saçlarımı kesmeye ben de kıyamıyorum uzun değil ama kısa saçı hiç sevmediğim için son güne bırakacam heralde.
  • emrec4nl4r E kullanıcısına yanıt
    Havalar çok soğumadan alışmak istedim. Nitekim havalar biraz sıcak gitmesine rağmen kafam üşüyor.
  • makmüh40 M kullanıcısına yanıt
    Alışmak lazım haklısın özellikle hava için. Ama hiç o kadar kısa saç kullanmadığımdan zor geliyor :D

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kaldı 9 saat...
  • kardeşlerim allah hepinizi muhafaza etsin. inşallah gönlünüze göre yerler gelir, hayırlısı.
  • Kastamonu - ankara il jandarma çıkan pm atsın yardımcı olurum.

Hakkınızda hayırlısı olsun kahraman mehmetçikler..

• Uyku tutmuyor 9 saat nasıl geçecek bakalım..

• sabah 10:00 gibi mi açıklancak.Kesin mi ?
  • Beklemekten sıkıldım.Hemen bitirip gelsem işime gücüme baksam...
  • 
Sayfa: önceki 107108109110111
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.