Şimdi Ara

365. Dönem [Kasım 2016] Uzun Dönem, Kısa Dönem ve Yedek Subay Adayları (107. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
4.592
Cevap
89
Favori
392.147
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 105106107108109
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • koray721 kullanıcısına yanıt
    Kardeşim seni bilemem ama o şekilde olan üniversiteler de çok var.
  • Marmara-Ege-Akdeniz Tüm Güzellikleriyle Sizi Bekliyor!

AnadoluJet’ten Türkiye’nin bölgeleri kampanyası kapsamında bu hafta Marmara, Ege ve Akdeniz tüm güzellikleri ve uygun fiyat avantajlı uçuşlarıyla sizleri bekliyor!

Biletinizi 23 Ekim tarihine kadar alın, 31 Ekim 2016 – 25 Mart 2017 tarihleri arasında Marmara’ya, Ege’ye ve Akdeniz‘e sadece 39,99 TL’den başlayan fiyatlarla uçun!

Bilet satış tarihleri: 18 – 23 Ekim 2016
    Uçuş tarihleri: 31 Ekim 2016 – 25 Mart 2017

Biletinizi almak için tıklayınız.
    Kampanya aşağıdaki karşılıklı uçuşlarda geçerlidir:
    Ankara

Alanya –  Antalya – Bodrum – Bursa – Çanakkale – Dalaman  Hatay – İzmir – Kahramanmaraş – Tekirdağ
    İstanbul Sabiha Gökçen

Adana –  Ankara – Bodrum – Denizli –– Hatay
    Bursa

Diyarbakır – Erzurum – Muş – Trabzon
    Trabzon

Kocaeli
    Antalya

Erzurum
    Kampanya Koşulları
    Kampanya, 18-23 Ekim 2016 tarihleri arasında alınacak biletlerde ve 31 Ekim 2016-25 Mart 2017  tarihleri arasında gerçekleştirilecek; (Ankara-İzmir, Bodrum, Antalya, Çanakkale, Dalaman, Alanya, Hatay, Kahramanmaraş, Tekirdağ, Bursa), (İstanbul Sabiha Gökçen-Adana, Bodrum, Denizli, Ankara, Hatay) ve (Bursa-Trabzon, Diyarbakır, Erzurum, Muş), (Kocaeli-Trabzon), (Antalya-Erzurum) karşılıklı uçuşlarında geçerlidir.
    20 Ocak-6 Şubat 2017 tarihleri arasında gerçekleşecek uçuşlar kampanyaya dahil değildir.
    Kampanya kapsamında biletler 39,99 TL, 49,99 TL ve 59,99 TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunulacaktır.
    Biletlerde yapılacak işlemlerde orijinal bilet kuralları geçerlidir.
    Kampanya kapsamında 75.000 adet indirimli bilet satışa sunulacaktır.
    AnadoluJet, kampanyayı durdurma ve kampanya ile ilgili değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• iondergumus kullanıcısına yanıt
    Hem de 3 shat absinthe içecem gibi devrem :)

• evet beyler artık saatler kaldı.

koğuşta sesi yanık arkadaşlardan azer bülbül parçaları dinlemeye hazzzır mıyız?

• Hemen hemen 13 saat kaldı,heyecan mı oda neymiş
  • belki erken açıklanmıştır diye bi girip göz atayım dedim ama cıks ortalık sessiz :)
  • Hâlâ kart basım aşamasında, Aralık ihtimali nedir Arkadaşlar

• beyler bu arada aklıma saçma sapan bir soru takıldı.. su ihtiyacı nasıl karşılanıyor? belirli yerlerde sebil vs mi var, kantinden sürekli su mu alacağız yoksa çeşmeden mi takılacağız bir fikri olan var mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: ERD0GAN61

Hâlâ kart basım aşamasında, Aralık ihtimali nedir Arkadaşlar

hocam nasıl öğreniyoruz kartın nerede olduğunu?
  • Arkadaşlar ben birşeyi çok merak ediyorum bilgisi olan varsa cevap verirse sevinirim.
    Yaş konusu nasıl etkiliyor yedek subaylığı?
    Mesela 27 yaşında birisi ile 23 yaşında birisi arasında nasıl bir tercih yapabilir devlet ve neye göre?
  • ben şimdi açtım sordum ptt kart basılmış ama daha kargoya verilmemiş inşallah aralık çıkmaz işi gücü de bıraktık çok kötü olur
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fantasticoo

quote:

Orijinalden alıntı: ERD0GAN61

Hâlâ kart basım aşamasında, Aralık ihtimali nedir Arkadaşlar

hocam nasıl öğreniyoruz kartın nerede olduğunu?

4441788 müşteri temsilcisi ne Ulaş

• bence 3-4 gidecekler basıldı yollandı, biz ya uzun ya Aralık, az kaldı gerçi, atıp tutmya gerek yok

• Ballerion kullanıcısına yanıt
    Sebil Kantinden alabilirsin eğer kantin özelse pahalıdır askeriye işletiyorsa çok ucuzdur. Çeşme içilemeyecek bi su ise söylerler fakat kışın soğuk olur içilmez.
  • Ballerion kullanıcısına yanıt
    Valla devrem saçma değil harbiden mesele bu konu bence de... Özel işletirse, pahalı olursa nası yetişecek para? Ben daha önce kum döktüm bu nedenle bol su içmem lazım gün içinde
  • Hadi bi saçma soru da benden

Daha önce hiç uçak yolculuğu yapmadım. Bu valizimizde traş losyonudur, deodoranttır, parfümdür... sıvı şeyler olması durumunda uçağa sokabiliyor muyuz?
    ben baktımda boya filan yasakmış ayakkabı boyasınıda katalım bu duruma :D
  • ptt müşteri temsilcisi kart soranlardan bıkmış heralde kart sorunca derin iç çekti 😀onlarda bıkmış

https://www.skyscanner.com.tr/haberler/ucaktaki-yasaklilar-el-bagajinizda-bulunmamasi-gereken-10-madde

buyur kardeş.

bu arada son 12 saat 5 dakika
  • 
Sayfa: önceki 105106107108109
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.