Şimdi Ara

365. Dönem [Kasım 2016] Uzun Dönem, Kısa Dönem ve Yedek Subay Adayları (110. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.592
Cevap
89
Favori
392.050
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 108109110111112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Türkiye Cumhuriyetinde hiç bir şey kesin değildir :) de genelde 10:00 10:30 gibi açıklanıyomuş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 4Snake -- 21 Ekim 2016; 1:38:26 >
  • iyi geceler kardeşlerim bi sorum olacak sabah 10da açıklanacak olan yerlerimiz konusunda; kısa ya da yedek subay olacağı belli olacak mı? ve hem acemilik yerlerimiz hem de usta yerlerimiz belli olacak mı? yoksa sadece acmilik yerlerimiz mi belli olacak?..
  • Sarpasaran S kullanıcısına yanıt
    Genel olarak evet hocam, kısa ya da yedek hepsi belli olacak, sadece yedek subaylar usta için kura çekiyormuş. O acemisi sadece belli olacak diye biliyorum.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sarpasaran S kullanıcısına yanıt
    evet dostum yarın sabah belli oluyor kısası uzunu. yedek subay ve havacıların sadece acemi birlikleri belli oluyor, diğer sınıfların ise hem acemi hemde usta birliği aynı anda belli olacak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: PersonaNonGrata77

evet dostum yarın sabah belli oluyor kısası uzunu. yedek subay ve havacıların sadece acemi birlikleri belli oluyor, diğer sınıfların ise hem acemi hemde usta birliği aynı anda belli olacak.

ikinize de teşekkürker hocam. Allah hakkımızda hayırlısı neyse onu versin. hepimiz aslanlar gibi yapıp gelelim askerliğimizi inşallah..
  • Ben de yarını sabırsızlıkla bekliyorum, Allah hepimize hayırlısıyla gidip gelmeyi nasip etsin.
  • Yol parasını alan var mı? benimki daha yatmamış
  • quote:

Orijinalden alıntı: yimust

Yol parasını alan var mı? benimki daha yatmamış

3-4 is gununde yatarmis sevk belgesini aldiktan sonra(yani e devletten sevk isini yaptiktan sonra)

Ben pts gidip bakcam.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yatın uyuyun beyler biliyorum heyecanlısınız ama uyumaya çalışın bekleyerek geçmez vaktiniz uyuyun sabah heyecanla açıp bakarsınız o daha action olur :) Allah tüm kardeşlerimin hakkında hayırlısını versin sağsalim gidip gelin inş.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • uykum kaçtı ulan
  • Son 5-5:30 Saat
  • arkadaşlar hep ptt kart konuşuluyor ama asker maaşlarımızın yatacağı ziraat kartı ne zaman ulaşıcak elimize
  • Kamu yönetimi agno 2.84 evet hayır dedim. Beklemedeyim inşallah hepimizin gönlünden geçen yer çıkar

• İşe gidiyorum otobüsteyim heyecandan otobüse biner binmez ben uyuduktan sonra yazdığınız tüm postları okudum. Son 3 saat 11 dakika. Allah hepimize hayırlısını versin. Sağsalim gidip gelmeyi ve güzel,eğlenceli bir askerlik dönemi geçirmeyi nasip etsin.

• 2 üye 80 misafir bence saat 10.30 da misafir akınına uğrayacak burası.

• quote:

Orijinalden alıntı: karagece25

quote:

Orijinalden alıntı: yimust

Yol parasını alan var mı? benimki daha yatmamış

3-4 is gununde yatarmis sevk belgesini aldiktan sonra(yani e devletten sevk isini yaptiktan sonra)

Ben pts gidip bakcam.

Ben pttyi aradim ayin 10 unda kartjm basilmis ama yollamamislar , ptt ye gittim herhangi bir para gözükmüyor dediler

• Sanki saat 7.30da çakıldı hadi gecsin zamanda ögrenelim yerlerimizi

• quote:

Orijinalden alıntı: iondergumus

Hadi bi saçma soru da benden

Daha önce hiç uçak yolculuğu yapmadım. Bu valizimizde traş losyonudur, deodoranttır, parfümdür... sıvı şeyler olması durumunda uçağa sokabiliyor muyuz?

O sorun değil. Çantanızı Bagaj bölümüne verirseniz bişey olmaz. Yolcu bölümüne almıyorlar sadece.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Günaydın arkadaşlar hakkınızda hayırlısı olsun. şura bura çıktı üzülüp sevinmeyin. Önemli olan gideceğiniz yerdeki insanlar. 363.dönem yedek subayım, yedek subay çıkacak arkadaşlar aklına takılanları sorabilirler.

• Arkadaslar merhaba milli svunma bakamligini aradim bugun gun icinde belli olacak dedi nereden bakiyoruz edevletten birisi link atabilirmi bide 2den fazla bakamama gibi bi durum varmi

• 
Sayfa: önceki 108109110111112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.