Şimdi Ara

360 Total Security: Ücretsiz Antivirüs Koruması | Windows, Mac ve Android İçin Virüs Tarama ve Kaldırma (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
57
Cevap
1
Favori
28.615
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
    3 gb ram 3.2 ghz dual core var kasmaz değil mi ?
  • lolo2121 L kullanıcısına yanıt
    Denemeden bilemeyiz. Kasarsa kaldırırsın.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: lolo2121

@RiigorM hocam bunu önermiyor musun ?

@e-Militarist hocam bunun güvenlik duvarını mı kurayım yoksa comodo firewall mı ?

Comodo kullanmalısın .:)
  • Beyler ben baktığımda 360 otal securty 40 mb felan iken internet security si 200 lerde neden böyle fark nedir?
  • Ben tavsiye etmiyorum wifi sorunlar çıkartıyor kısıtlama yapıyor
  • Baidu kullanıyordum, Windows 10'a geçince bunu kurdum. Gerçekten başarılı, tavsiye ederim.
  • Free antivirüs kovalamaktan bıktım artık Total kullanacağım. Bence uğraşmaya gerek yok bu kadar :)
  • Kaspersy lisansım bitince bu programı kurdum güncelleme tarama falan yaptı sonra karantinaya aldığı bazı zararsız olan exe ler vardı onları geri yükledim ama euro truck simulator 2 nin save dosyalarını profillerimi belgelerimden silmiş ne geri dönüşüm kutusunda nede karantina bu dosyalar yok.
  • wi-fi konusunda bendede sıkıntı çıkardı ama onun dışında efsane bir program...
  • Arkadaşlar bende bu antivirüs yüklü bugün 9 virüs buldu çöz dedim karantinaya aldı karantinadan sil deyince virüs siliniyor mu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-B8EB3E99F -- 30 Mart 2016; 20:00:53 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: e-Militarist

360 Total Security 8.6.0.1086 Windows 10/8.1/8/7/Vista/XP (32, 64bit) içinhttp://int.down.360safe.com/totalsecurity/360TS_Setup.exe

Mac içinhttp://free.360totalsecurity.com/totalsecurity/mac/360ts_mac_1.1.2.dmg

Android içinhttp://play.google.com/store/apps/details?id=com.qihoo.security

İOS içinhttp://itunes.apple.com/app/360-security/id1042556580

bi arkadaşım bunu kurdu pc me nod 32 kullanıyordum buna geçtim siz hangisini önerirsiniz? kararsız kaldım ben 2 si arasında.

• Kasmıyorsa nod 32 bence.
  • Tarama motorlarını kendisi güncelliyor fakat 360 total security kendi yazılımını güncellemiyor.Sürüm güncellemek istediginizde bunu elle yapmak lazım galiba.Mesela biraz önce manuel olarak güncelledim 8.8.0.1028 sürümüne güncelledi.Ben manuel olarak denemesem öylece eski sürümde kalması saçma degil mi?
  • Çok memnundum ve babamın bilgisayarına da kurdum ayrıca Malwarebytes zararlı yazılım bulucusu da yüklü pc de ikisi de sürekli açık ve har hafta sürekli taratırım. Buna rağmen geçen gün pc ye ''Searchqq'' adında bir tarayıcı işgalcisi bulaştı. Google Chrome arama motorunu ele geçirdi herhangi bir sayfa açtığımda ek olarak 2-3 reklam sayfası açmaya başladı. Arama motorunu da değiştirip Searchqq yaptı. Farklı zararlı yazılım bulucu programlar yükleyip onlarla taratarak zar zor kaldırdım bu tarayıcı işgalcisini. Anlayacağınız bazı şeyleri kaçırıyor gibi. Bilgini olsun arkadaşlar.

• Yanlış alarm verebilir. O yüzden biraz dikkatli kullanmak gerekiyor.
  • burakkk_55 kullanıcısına yanıt
    Üç tane antivirüs motoru kullanıyordu galiba. Ondan dolayı da yanlış alarm verebilme olasılığı var. Performans,Dengeli,Güvenlik Modları olmak üzere üç tane modu var. Güvenlik Modunda üç antivirüs motoru kullanıyor. Bu da yanlış alarm verme olasılığını arttırabilir. Yüklendiğinde Dengeli olarak geliyor. O yüzden Avira, Norton, Kaspersky gibi antivirüsleri kullanmak en doğrusu. Bu ürünü zaten Çinli bir şirket sunuyor. O biraz güvenimi sarsıyor. Bir de bedava oluşu.
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.