Şimdi Ara

360 SURROUND HI-FI SES LED IŞIK SUBWOOFER 150 TL

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
1
Favori
648
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul İlan Türü #Satılık
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    1 360 SURROUND HI-FI SES LED IŞIK SUBWOOFER 150 TL
    Merhabalar, Portable Subwoofer Bluetooth™ hopörümü satıyorum. Kutudan açılıp geri konulmuştur. Şarkının ritmine göre dalgalanan Led ışık ve 3D Surround Hi-Fi ses sistemine sahiptir. 5 saat müzik çalma ömrüne sahiptir. Kolay kurulum, SD Kart, Aux, USB desteği mevcuttur. Memnuniyet ve güven garantisi veriyorum. Referanslarıma bakabilirsiniz. Sorun çıkması halinde ürünü geri göndermek şartıyla paranız geri iadedir. ÖDEME İŞBANKASI HAVALE EFT TEL No 05469427721
    Alana şimdiden hayırlı olsun. Zararına satıyorum :'( Fazladan bulunduğu için satıştadır. 360 SURROUND HI-FI SES LED IŞIK SUBWOOFER 150 TL360 SURROUND HI-FI SES LED IŞIK SUBWOOFER 150 TL360 SURROUND HI-FI SES LED IŞIK SUBWOOFER 150 TL
    Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.
    Fiyat : 150 TL Miktar : 1 Sıfır Ürün : Evet Garantisi Var : Hayır Satıldığı Şehir : İstanbul Kargo Ücreti : Gönderici Öder Kargo Şirketi : PTT İlan Durum : Satışa Açık

• KARGO PTT İLE GÖNDERİLİR VE ÜCRETİ BANA AİTTİR. İsteyene özel video veya resim gönderilebilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mehmethere -- 8 Nisan 2017; 11:16:41 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Son bi fiyat söyle alayım

• İlan sahibi 45 lira için şerefini ve haysiyetini satan bir dolandırıcı parçasıdır. Sakın alışveriş yapmayın.

2 gündür kargoyu gondermedi, daha sonra dün mesaj atıp para iadesi yapacağını söyledi ama halen bişe yok. Verdiği telefon numarasına ulaşmak imkansız, ya kapalı yada cevap vermiyor kac defa aradim geri bile dönmedi.

Bilgisayara gectigimde pm deki tum yazışmalarla beraber bir konu acicam, diger üye arkadaşlar zarar gormesin bu dolandırıcı müsvettesinden. En yakın zamanda banlanması için de ayrica ugrasicam.

• 'mehmethere' Nickli bu kişinin nasıl bir sahtekar olduğunu detaylıca öğreneceğiniz bir konu açtım arkadaşlar. Başka birini daha dolandırmasın ve forumdan süresiz uzaklaştırılsın diye tüm foruma duyurmaya çalışıyorum.
    Uzak durun bu düzenbazdan.

Açtığım konu linki aşağıda:

https://forum.donanimhaber.com/uzak-durun-mehmethere-nickli-45-liralik-dolandirici-parcasi--125773598#125773598
  • Şahıs, istemediğim halde paramı salı günü sabah iade etti. Derdim para değildi.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.