Şimdi Ara

360 Robot Süpürge (C50, S5, S6, S6 Pro, S7, S7 Pro, S9, S10) Kullanıcıları Kulübü (581. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir (2 Mobil) - 4 Masaüstü2 Mobil
5 sn
13.013
Cevap
346
Favori
519.368
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
81 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 579580581582583
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Hocam tamamen ihtiyaç ve evinize göre karar vereceğiniz bir durum bu, küçük bir ev ve beklentiler düşükse (temizlik olarak değil teknoloji olarak) tabiki kucak dolusu parayı dökmenize gerek yok en ucuz olarak gördüğüm iRobot 693 modeli çoğu ev için yeterde artar durumda bence.

• suphican kullanıcısına yanıt

Yan fırça ve ana fırça kendi temizliğinize etki eder sorun yok ama filtre de orjinalden kaçmamanızı öneririm, filtrenin geçirgenliği kalitesi vs önemli konular hele hele garantiniz varsa 2 kere düşünün...

Önceki mesajlarda alıp deneyip deneyimini paylaşan dostlarımız vardı incelemenizi öneririm.

• oqi kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler 360 s10 aldım

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Amazon dan roborge firmasından 8869 a aldım üstada ve size teşekkür ediyorum her soruma çok yardımcı oldunuz

yedek parça için kodumuz nedir? kod için sınır şart var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi porsuk_y -- 22 Eylül 2022; 11:43:38 >
  • porsuk_y kullanıcısına yanıt
    RKafalar30 hocam kod maalesef sadece tek şart var o da setlerde geçerli olması, rakam da düşük ama elimizden bu kadarı geldi 😔

• Xse1234 X kullanıcısına yanıt
    Güzel günlerde kullanın hocam, kim ne derse desin bu fiyatlara bu devirde S10 hala en iyi tercihtir👌

Hocam farklı filtre kullanmak garantiyi etkileyebilecek bir şey mi?

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • brksln B kullanıcısına yanıt
    Araba gibi düşünüyorum yan sanayi filtre takıp bir sorun olduğunda servise gitsem onu bahane edip kapsam dışı bırakırlar, robot süpürgelerde de böyledir diye düşünüyorum. Sesli düşünüyorum sıfır orjinal filtreyi tutup yan sanayi kullansak sorun olunca servise orjinal filtre ile yollasak 😀 ( firma okursa saydırır kesin bana 😀 ) hiç hoş bir davranış olmaz o yüzden garantili robotunuzda yan sanayi kullanmayın robot fiyatları eskisi gib 2 3K değil yazık günah. Garantimiz bitince risk bizlere ait isteyen o zaman alsın ama 200 300 kar edecem diye 8K lık robottan olmayın, benim düşüncem benim bakış açım bu.
    Ha birgün gerçekten orjinale yakın yan sanayi üreten biryer bulursak o zaman işin rengi değişir.

• 2 Farklı evde kullanılabilir mi

Rahatlıkla...

Haritalama yaptıktan sonra wifi olmadan manuel tuşuna basarak çalıştırabilir miyiz

Haritalama yapmadan da manuel tuşla robotu kullanabilirsiniz ama oda oda temizlik yaptıramazsınız. Evde wifi yoksa bu kadar kapsamlı bir robota gerek olmadığını düşünüyorum keşke başta danışsaydınız.
    Geçici internet ile bir şekilde haritalama yapacaksınız madem yasaklı alan vs tüm ayarları yapıp programlı temizlik ayarlayın daha mantıklı olur.

Wifi var ama sorunlu biraz s10 için de sunucu sorunları var diyenler oluyor sunucuya bağlanamaz sa manuel olarak çalıştırabilir miyim

Tabi tabi sıkıntı yok bas çalıştır her türlü çalışır 👌

• bu firma urun servise gelmesin diye 40 takla atmasi ile meshur mu arkadaslar? bu baslig girmeyeli bir yildan fazla olmus.

fan duzgun calismiyor uyarisi aldigim icin musteri hizmetleri ile whatsap uzerinden iletisim kurdum. filtreyi degistirin duzelir dediler (evet aynen boyle dediler). ben yurtdisinda olduugm icin hanim filtre siparis edip takmis ancak degisen bir sey yok diye haber veriyor bana.

siparis verdigi filtre bu:

Nicetek 2 Adet +360 S9 Robot Vacuum Cleaner Uyumlu Robot Süpürge Hepa Filtre Aksesuarı Fiyatı, Yorumları - TRENDYOL

whatsap musteri hizmetleri: yan sanayi kullanmishsiniz, garanti disi.

bu filtre kullanilmadi bile yukarida kendilerinin soyledigi degisitirin duzelir gibi absurt bir onerileri uzerine sadece cihazin uzerine takiliyor. fan zaten bozulmus oncesinde, tuketiciye yikmak icin atmadiklari takla yok.

suc bizde ya bunlardan aldigim ilk cihaz bozuk cikinca ikinciyi almayacaktik.

tuketici mahkemesinde cozecegiz sorunumuzu anlasilan. uzak durmanizi oneririm

• drcaucasian D kullanıcısına yanıt

EVET AYNI DURUM BENDE DE OLDU. MALESEF BİREBİR GÖRÜŞME SADECE WHATSAPP TAN YAPILIYOR. ODA MÜŞTERİ HİZMETLERİNDE TELEFONA BAKAN BAYAN. KULLANICI HATASI DEYİP İŞİ KAPATMAYA ÇALIŞIYORLAR.

• Kaç aydır stokta yoktu. Gelmiş ama bu fiyatlar nedir böyle ?

www.sherman.com.tr
    S10 AKSESUAR
    https://www.sherman.com.tr/s10-aksesuar
  • Malum, üzerinde uğraştığımız yeni ticari zemin bakım robotumuz ve bizi özellikle yoran yeni 360 ve Dreame serisi batarya üretimi ile çok fazla vakit harcadığımız için bazı telefonlara bakamadık, bazı müşterilerimize geç dönüş yaptık son iki haftadır.

Herhangi bir zarara sebebiyet vermemiş olsak da bizi kötü bellemenizi istemeyiz, bu gecikmelerden dolayı özür diliyoruz Hepsirobot olarak.

Saygılarımızla

• ehuseyin E kullanıcısına yanıt

Sherman bu fiyat politikasıyla kendi ayağına sıkıyor sanırım farkında değil. Set fiyatını 50 usd gibi belirlemiş. Yurt dışında 7 ila 15 USD olarak satılan bu set için kar stok vergi gibi şeyleri bile düşünsek 50 dolar çok yüksek bir tutar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mars51 -- 23 Eylül 2022; 17:52:46 >
  • 
Sayfa: önceki 579580581582583
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.