Şimdi Ara

360 Robot Süpürge (C50, S5, S6, S6 Pro, S7, S7 Pro, S9, S10) Kullanıcıları Kulübü (583. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: 26greenwolf Daha Az
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü2 Mobil1 iOS
5 sn
13.006
Cevap
347
Favori
518.788
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
81 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 581582583584585
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Dostum çabuk yıpranmaması olayına hak veririm zemin kusursuzsa ama diğer konularda abinlere katılmıyorum.

Hele hele aynı paraya S10 varken S5 Max almak işi bilmemekten öte değildir çok net siz doğru olanı yapmışsınız.

Piyasada peynir ekmek gibi bulunan dediğin tüm markaların aksesuarları çakma, orjinalini bulamıyorsunuz yok, olsa da shermanın fiyatlarına şükür ettirir vakti zamanında Roborock S7 ve 360 S10 aksesuar fiyat farklarını konuşmuştuk.

Ayrıca her mecrada bunun şikayetini okuyorum yok orjinalini bulamadım şunu aldım uymadı yok şunu taktım robotun sesi arttı gibi gibi.

O küreme kauçuğunu da xiaomi roborock dahil ayrı satanı, çakmasını dahi görmedim valla ama kalıp çıkartılarak bu işe girilebilir mantıklı 😀

Bu arada çok geçmiş olsun dostlar, robotların masrafı yıl dolmaya başladıkça artıyor maalesef bataryaydı aksesuardı vs eskiden uygundu şimdi insana dokunuyor.

• ashkiya26 A kullanıcısına yanıt

Kral Roborge firması da satıyor 360'ı artık henüz tam bir açıklama yok ama sitelerinde satışları var ilerleyen günlerde net öğreneceğiz o zaman neler yaşayacağız bakalım. Yani kısaca artık rekabet var ama fabrikadan rekabet edebilecek fiyatlara mı alacaklar yüzümüz gülecek mi ilerleyen süreçte göreceğiz istiyorsan birde onlara danış ellerinde bu parça var mı bilemedim ama aliexpress'e senin için baktım ama bulamadım maalesef.

• oqi kullanıcısına yanıt
    Eyvallah dostum iyi niyet ve cevapların için. Şimdi hızlı yapıştırıcı ile ince bir işçilikle yapmaya çalışacam. En olmadı o küreme kısmını koparıp atacam artık ne kadar bu şekilde giderse gitsin. Sonra bu şekilde sorun yaşayanlara bir çözüm bulurlarsa bende çaresine bakarım. Tekrardan ilgilendiğin için teşekkür ederim

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >

Ne demek dostum keşke elden başka birşey gelebilse, önceden birileri cam lastiğinden birşeyler yapabiliriz gibi yazmıştı sanki ama zor ya kalıp alınarak birşeyler yapılabilir mi hiç bu kısımlardan anlamam elbet biz de yaşayacağız bu durumu bakalım kim neler üretecek, koparıp atma bu arada dostum çok toz pislik kaçırır.

Eli bu işlere yatkın dostlardan fikirler bekliyoruz.

Al sana bolca foto Oktay kardeşim. Gece ışığında ancak bu kadar :)

360 Robot Süpürge (C50, S5, S6, S6 Pro, S7, S7 Pro, S9, S10) Kullanıcıları Kulübü

360 Robot Süpürge (C50, S5, S6, S6 Pro, S7, S7 Pro, S9, S10) Kullanıcıları Kulübü

S10 yeni aldım telefona bagladim 7nisan 2019 yılında 35 metrekare alan temizlemiş görünüyor ve 2 ileti var bunun sebebi nedir acaba 360 Robot Süpürge (C50, S5, S6, S6 Pro, S7, S7 Pro, S9, S10) Kullanıcıları Kulübü

• Xse1234 X kullanıcısına yanıt
    Fabrika testlerinden kalmadır sıkıntı yok 👍

Cvp için teşekkürler Yarın haritalamayi yapar kullanırım artik sizin videoları izledikten sonra çok karizmatik bu arada s10

Merhaba,

O kauçuk parçayı tamamen çıkartırsanız çok toz ve kir bırakır geride. Toz toplama sisteminin önemli bir parçasıdır.

• merhaba arkadaş s10 360 robot süpürge için paspas takılan parça lazım satan olursa mesaj atabilir mi nerden bulabilirim ??

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Onlarca model arasında baka baka karar verilmiyor ki gözümü kararttım roborock s7 aldım umarım memnun kalırım

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Android uygulamasına güncelleme gelmiş fakat güncelleme sonrası uygulama açılmıyor diye yazmışlar. bilgilerinize.

• Dizdar kullanıcısına yanıt

Eyvallah kral, o kadar dikkatli adamımdır bu kısmı atlamışız 😀

S9 unki çok daha basit görünüyor ama S10 da çok daha kalıba konulmuş bu plastik parça, bunu tek satan markanın olacağını sanmıyorum dostum ya ama birşeyler uydurulabilir mi eli bu tarz işlere yatkın arkadaşlar daha net bilgi verir olmuyorsa hepimiz bir tur buna parayı bayılacağız gibi duruyor.

Kauçuğun kalınlığı, açısı vb. bir sürü parametre var. O nedenle uydurmanın tozu toplama konusunda başarılı olacağını sanmıyorum.

Asıl mevzu, önceki konuda da bahsettiğim gibi bu kauçuk parça diğer satılan sarf malzemeler gibi zaman içinde aşınıyor, yıpranıyor dolayısıyla değişim gerektiriyor ise distribütörlük yapan bir firma bu ürünü getirecek dostum. Dışarıdan bütünleşik göründüğü için ihtiyaç olmayan başka bir daha pahallı parça ile birleştirip, müşteriye kaba tabirle kakmaya çalışmayacak. Bu kauçuğu cihazın ömrü boyunca bir kere değiştirmeyeceğiz sonuçta. Ana fırçadan bile çok daha önce aşınmaya başladığını belirttim daha önce. En iyi ihtimalle yılda bir değişim gerekiyor. Her yıl kapak almak kadar mantık dışı bir durum olabilir mi? Ha kullanıcının bütçesini sarsmayacak bir fiyat olur kapak ile birlikte o zaman tartışılmaz zaten bu konu. 3 kuruşluk lastik parçası ihtiyacı için S9'a 300 TL, S10'a 400 TL fiyat çekecek firma. Sürekli diğer sarf malzemelerin fiyatını yukarı çekecek. Ohh ne güzel. Benim muhatabım ülkemizde meşhur Roborock vb. ürünlerin satış örneği olan, Çin'den parası yettiğince mal almış ve onları satan bir pazaryeri satıcısı değil. Sattığı malın hem bakımını hemde yedek parça tedariğini üstlendiğini taahhüt eden adı üstünde distribütör.

Velhasıl yaklaşımlarının karşılığını görürler zamanla ne diyeyim.

• Dizdar kullanıcısına yanıt

Oto silecek lastiğini uydurabilirim gibi düşünüyorum. Alıp uğraşmam lazım birazcık.

• S10 aksesuarları sonunda stoğa girebilmiş ama o fiyatlar ne allah aşkına, aliexpresten 300tl ye 6 yan fırça 4 hepa filtre 1 ana fırça getirttim bunlar 2 hepaya 300 lira diyor şaka gibi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Folivora -- 28 Eylül 2022; 8:40:5 >
  • Selamlar, uzun suredir kullanmadık s7 proyu açtığımızda güncelleme vardi güncelledi. Problem en yüksek te açtığımızda başta yüksek basliyor 3 5 sn sonra en düşük moda geciyor sanki.

Birseylermi degisti yoksa ben birsey mi kaçırıyorum?

Hali modu da kapali da açıkta denedim. Yardımcı olabilecek biri var mı?

• Merhabalar,

S9 modelinin toz haznesine ihtiyacım var. İnternette araştırma yaptım fakat bulamadım. Yardımcı olabilirseniz çok sevinirim.

• Merhaba S10 birtürlü şarj ünitesini bulamıyor ne yapmamı tavsiye edersiniz?

• arkadaşlar

13 aydır, 360 s7 kullanıcısıyım. amazondan temin ettiğim orijinal olmayan hepa filtre ile 3. temizlikte robot şarjı bitip olduğu yerde kalmaya başladı. sherman üzerinden daha önce temin ettiğim orijinal hepa filtreyi takınca robot normale döndü. 3+1 evi temizliyor ve %35 şarj ile istasyonuna geri dönüyor. benim düşüncem orijinal olmayan hepa filtrenin geçirgenliği daha az buda robotun daha fazla güç kullanmasına sebep oluyor. filtreyi orjinal kullanmaya özen gösterin benden tavsiye.

amazondan aldığım ürünün linki;

• 
Sayfa: önceki 581582583584585
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.