Şimdi Ara

360 Robot Süpürge (C50, S5, S6, S6 Pro, S7, S7 Pro, S9, S10) Kullanıcıları Kulübü (499. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
13.013
Cevap
346
Favori
519.306
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
81 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 497498499500501
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Hayır, S10'da halı tanıma var.

• Hepsirobot kullanıcısına yanıt

anladığım Kadarıyla s10 da halıyı kendi tanıyıp mop yapmıyor s9 da ben orda halı olduğunu belirtmem gerekiyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • trmp T kullanıcısına yanıt

Hocam temizlik anlamında iyi olması açısından ben şu şekilde temizlik yaptıyorum ( Tabi bende 6-7 adet halı kilim var o yüzden toplaması kolay oluyor )

İlk önce süpürme yaptırıyorum, daha sonra halıları toplayıp mop yaptırıyorum. Böylelikle halı altlarıda tertemiz oluyor.

Misal tatile çıktığım zamanda 1 hafta gelmeyeceksem, halıları süpürüp tatile gitmeden kaldıracağım.

Daha sonra uzaktan komutla ve ya şu günler temizle diyeceğim evi, bu sefer süpürme+mop özelliğini aynı yaptırıp tertemiz olacak :)

O sebeple mop esnasında halıyı tanısa bile elbette bezdeki nem olsun vs halı nemleniyor. O sebeple ben yukarıdaki gibi bir yöntem uyguluyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ynsylcn86 -- 21 Ekim 2021; 14:28:48 >
  • Merhabalar,

360 s9, paspas mop'u pislendi bayağı yedek parça seti hangi linkten almak lazım arkadaşlar.

• korayba kullanıcısına yanıt
    Shermanın kendi sitesinde satılıyor ama şuan kapalı.

360 Robot Süpürge (C50, S5, S6, S6 Pro, S7, S7 Pro, S9, S10) Kullanıcıları Kulübü

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • ynsylcn86 Y kullanıcısına yanıt

Teşekkürler bilgiler için

Sizde s10 var değil mi?

• Merhaba 360 s9 modeli ile aranıza katıldım. Tecrübeleri arkadaşlara bir sorum var. Süpürge hareket ederken sanırım ana tekerlerinden kayış sesi gibi bir ses geliyor bu normal midir? YouTubede s9 ses sorunu yazan videodaki öndeki küçük teker sesi değil de tırtıklı iki büyük tekerden geliyor. Tüm evi süpürdü herhangi bir sorun yok. Sadece süpürge hareket ederken bahsettim ses geliyor.

• ugucum02 U kullanıcısına yanıt
    https://forum.donanimhaber.com/360-robot-supurge-c50-s5-s6-s6-pro-s7-s7-pro-s9-s10-kullanicilari-kulubu--146676523-471#150538720

Linkteki videoda duyduğunuz ses mi bahsettiğiniz? Eğer öyle ise normal.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • s10 kullanıcısıyım,

robotu kullanalar arkadaslar,

mop bezini çamaşır makinesinde yıkadınız mı,

bir de mop için halıları kaldırdığınız harita,

süpürme işlemi sonrası, tekrar halılı oluyor mu?

• sak0575 kullanıcısına yanıt

Halı tanıma modu açıksa evet tekrar haritanızı günceller.

Bezi yıkamadım ben elde sabunla yıkıyorum, çamaşır makinesi deneyimi olan yazar mutlaka...

• oqi kullanıcısına yanıt

tesekkur ederim

o zaman 2 farklı harıta tanıtmanın,

bir anlamı olmuyor,

ya da her calıştırmada mop haritasından halıları kaldırmak gerekiyor

süpürme haritası çalıştıkça,

mop haritası da güncelleniyor,

haritalar birbirinden bağımsız değil,

zaten ben istememe rağmen , otomatik harita ekleniyor,

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sak0575 -- 21 Ekim 2021; 21:56:25 >
  • trmp T kullanıcısına yanıt

Doğrudur hocam 3-4 gündür S10 var, 3-4 gün kullandım daha sonra kutusuna koydum ve kaldırdım.

Şuan geçiçi bir evde kalıyorum, kendi evime geçmem 2 ay sonra olacak o yüzden fazla kirlenmesin diye kaldırdım robotu :)

• Dizdar kullanıcısına yanıt

Evet hocam aynen bu ses.

Yanlış anladınız, uygulamadan halı tanımayı kapatıp temizliğinizi yaptırırsanız mevcut haritanıza halı eklemez yani 2 farklı harita kullanmanıza engel değil bu.

Kısaca 1. harita süpürme haritası / halı tanıma açık yada kapalı farketmez 2. harita mop haritası / halı tanıma kapalı olacak.

• oqi kullanıcısına yanıt

şu anda 5000 tl yakın zamanda 4500 gibi bir fiyat mıydı

• koloccini kullanıcısına yanıt

Doğrudur fiyat değişikliklerini epey den takip edebilirsiniz.

https://www.epey.com/robot-supurge/360-s10-vacuum-mop-pro.html

Her robotunki rahatlıkla makinada yıkanıyor, sorun yok.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >

ben hep çamaşır makinesine atıyorum, halı tanıma yerde halı varsa haritada yoksa ekliyor fakat haritada halı varken yerdeki halıyı kaldırınca cihaz yerde halı varmış gibi işlem görüyor. 360 Robot Süpürge (C50, S5, S6, S6 Pro, S7, S7 Pro, S9, S10) Kullanıcıları Kulübü 

• Benim S9, parke ve laminat yüzeyde hareket ederken sanki zorlanıyormuş gibi kesik kesik ses çıkarmaya başladı. Videonun özellikle 18-20 saniye aralığı ile 50. saniyesinden sonra robot istasyona dönerken daha net belli oluyor. Ana fırça temiz. Hatta güzelce yıkayıp, kuruttum belki fırça mı zorluyor diye fakat değişen bir durum yok. Tekerlek boşluklarını da basınçlı hava ile üflettim.

Sherman ile whatsapp'dan yazıştım fakat bu tip sorunlar firmalar için pek sorun niteliği taşımıyor. Sanırım direk bozulacak, elde kalacak ve göndereceksiniz.

https://www.youtube.com/watch?v=ROK-7GKu11g&feature=youtu.be

@berkans hocam sizde durumlar ne alemde? Var mı böyle bir ses?

Düzeltme : Sherman whatsapp hattı ile yazışmalar devam ederken ilgili firmadan Caner bey aradı. Konu ile ilgili detaylıca konuştuk. Laminat yüzeyde ve sessiz modda çalıştırırken de ekstra video kaydı alıp, tekrar kendilerine göndermemi istedi. Değerlendirme sonucu olarak bu durumun bir sorun olmadığını, parke ve laminat yüzeylerdeki boşluklardan dolayı bu tip seslerin olabildiği belirtti. (Laminat olan odalarda yüzeyde boşluk yok gerçi). Herhangi bir arıza durumunda gerekli onarımı zaten yapıyor olacaklarını söyledi.

Bu arada Caner bey epeyce ilgili, sağlıklı istişare yapılabilen bir arkadaş. Bu yaklaşım Sherman için olumlu bir izlenim bıraktı bende.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dizdar -- 23 Ekim 2021; 20:52:3 >

• Dizdar kullanıcısına yanıt
    Dostum ben de bu kadar keskin bir ses yok. Ama tabiki tekerlekler biraz ses çıkarıyor bu cihazda. Buda beni rahatsız etmedi şu ana kadar. Bir de inanır mısınız ben cihazı kullanırken hiç evde değildim. Evden çıkar çıkmaz cihazı çalıştırıyorum. Bir sonrakinde biraz dikkat ederim.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 497498499500501
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.