Şimdi Ara

360 Robot Süpürge (C50, S5, S6, S6 Pro, S7, S7 Pro, S9, S10) Kullanıcıları Kulübü (500. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
13.013
Cevap
345
Favori
519.165
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
81 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 498499500501502
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yaklaşık 3 aydır s10 kullanıyorum, temizlik sonrası cihazın altındaki fırçayı temizlemek için cihazı kapatıyorum. Fakat sonrasında cihazı tekrar çalıştırmak bir işkence haline geliyor. Kapalıyken açma kapama düğmesine basıyorum , basılı tutuyorum ama cihaz bir türlü açılmıyor. Ters çeviriyorum tekerlerine basıp çekiyorım tekrar yere koyup açmayı deniyorum yine çalışmıyor. Sarj istasyonu üzerinde açmayı deniyorum yine çalışmıyor. Sonra 10-15 deneme sonrasinda birden aciliyor. Ben anlamadm yanlis bir sey mi yapiyorum. Yoksa bu cihaz arizali mi ? Ayrica bu olay yeni deil her cihazi temizlik yaptigimda ne zaman kapatsam ayni seyi yasadim. Simdiye kdr bir sekilde acildi ve dert etmedm ama kabak tadi vermeye basladi. Sorun varsa garantisi varken gondereyim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mercilless -- 24 Ekim 2021; 12:59:19 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • mercilless kullanıcısına yanıt

Selamlar, ilk defa böyle bir sorun yaşayanı duydum hiç normal değil elbette, tuşa basarsınız açılır çok açık ve net 10-15 deneme sonrası açılma hatta 1. de açılmama 2. de açılma dahi söz konusu olmamalı, temassızlık olabilir videosunu çekip firmayla paylaşın onlar sizi zaten yönlendirecektir.

sizin kadar tecrübem yok,

yaklasık 15 gündür kullanıyorum,

hiç robotu kaldırıp alt tarafını ve sensörlerini temizlememiştim ( sadece toz kutusu ve hepafiltre temizliği yapıldı)

siz yazınca deneyeyim dedim..

robot istasyondayken, kapatmaya çalıştım..(toz kutusu ve filtre temizliğini istasyondayken yapmıştım)

robot sarjdayken kapatılamıyor uyarısı verdi...

robotu elle istasyondan ayırdım,

3 saniye kapatma tuşuna basınca, ''güle güle'' diyerek kapandı..

anafırça, sensör ve kasa temizliğini yapıp, robotu istasyona 1 m mesafeye bıraktım..

açma tuşuna 3 saniye bastım, ışıkları yandı, fakat yaklasık 10 saniye sonra ''açıldı'' sesi geldi,

bu ses geldikten sonra yuvaya git tuşuna basınca, hemen yuvasını buldu..(15 gunluk kullanıcı deneyimidir)

• sak0575 kullanıcısına yanıt

normalde olmasi gereken budur, bizimkinde bir gariplik var iletisime gececegim

• 360 S10 navigasyon ünitelerinin de üreticisi olan firma çip tedarik sıkıntıları yüzünden hem parça fiyatlarına %40 zam yaptı, hem de üretimi %50 kıstı.

Bildirdiklerine göre durumun normalleşmesi bir seneyi bulabilirmiş.

• 360 s10 kullanıyorum. Perdenin yerden yüksekliği kaç santim olması gerekiyor? Altından geçebilmesi için. Teşekkürler

• bodysolid B kullanıcısına yanıt

10 cm yeterli olur.

• Arkadaşlar bir sorum olacaktı. S10 robot süpürgemiz var. Yalnız bizim kapı eşikleri yüksek biraz. Bazılarından geçemiyor. Bazılarından çok zorlanıyor zarar görüyor, keskin mermerde. Buna çözüm bulan illaha olmuştur. Nasıl çözebiliriz kapı eşiği işini.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Ylmz_avsr48 Y kullanıcısına yanıt
    Eşiğin önüne mdf çıta veya süpürgelik yapıştırarak mini bir rampa haline getirebilirsiniz.

360 Robot Süpürge (C50, S5, S6, S6 Pro, S7, S7 Pro, S9, S10) Kullanıcıları Kulübü

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dizdar -- 25 Ekim 2021; 16:10:58 >
    < Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • 360 Robot Süpürge (C50, S5, S6, S6 Pro, S7, S7 Pro, S9, S10) Kullanıcıları Kulübü
  • oqi kullanıcısına yanıt

Aslında bu robotların hiçbirinde 3D haritalama yok, üretilen haritaların tamamnı 2D ve o sadece uygulamada üç boyutluymuş gibi gösteriyor.

3D haritalama için lidar tarayıcının dikeyde en az 8 ışın demetine sahip olması lazım. Bunların hepsinde sadece bir demet var.

• Hepsirobot kullanıcısına yanıt

Doğrudur üstadım, yazılımdaki 3D görüntüden bahsediliyor sanırım belirttiğiniz kısım için, görselden ibaret.

Ecovacs da aynı işi aynı şekilde yapıyor diye biliyorum.

• oqi kullanıcısına yanıt

Tabii, hepsi aynı şekilde yapıyor. Henüz o boyutta 3D lidar yok.

• 360 s10 un neden AliExpress te hiç yedek parçaları yok ? Bir sorun olsa Sherman getirmese veya elinde hazır stok tutmasa AliExpresste de olmadığı için çok sorun olur gibi…Siz ne düşünüyorsunuz bu konuda ? 360 S9 un parçaları yan ve alt fırçası uyar mi bu modele ? S5 max ile S10 arasında kararsız kaldım. S5 max in temizlik performansı s6 MaxV ve S10 dan bile daha iyiyken s10 almak macera mı olur diye düşünüyorum…

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cool_psy -- 26 Ekim 2021; 9:29:4 >
    < Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Cool_psy kullanıcısına yanıt

Teşekkür ederim Ali Bey, bulamamıştım iyi oldu bu. Sizce s5 max mi s10 mu almalıyım ? S10 un toz boşaltma haznesi de güzel boşaltması kolay. Bir de standart modda 1000 pa sanırım bende standartta kullanmayı düşünüyorum sizce 1000 pa da temizleme performansı yeterli olur mu?

• Cool_psy kullanıcısına yanıt

S5Max artık eskidi - hala çok çok iyi bir makine olmasına rağmen.

Roborock S7 deseydiniz, onu seçin derdim ama 360 S10 bu karşılaştırmada öne çıkacaktır.

Hep yazıyorum, emiş gücünün çok önemli yok temizlikte. Ecovacs Ozmo serileri emsalsiz temizliklerini 1000Pa, iRobot Roomba 600 serileri ise 600Pa ile yapıyorlar.

Teşekkür ederim verdiğiniz değerli bilgiler için 👍🏼 Büyük ihtimalle 360 s10 alırım :)

sherman ile iletişime geçtim, resetlememi önerdiler, reset sonrası da problem devam etti ve bgn robotu kargoladım, inşallah sorunu giderirler.

• 
Sayfa: önceki 498499500501502
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.