Şimdi Ara

360 Robot Süpürge (C50, S5, S6, S6 Pro, S7, S7 Pro, S9, S10) Kullanıcıları Kulübü (471. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: lars001 , lars001 Daha Az
2 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 4 Misafir - 5 Masaüstü1 Mobil1 Android
5 sn
13.013
Cevap
346
Favori
519.283
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
81 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 469470471472473
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yani bir kaç ekonimik dinamiğe bağlı alım sürecim ama size bekleyin diyebilmem çok iddialı olur hocam ya :( beklerim acelem yok derseniz fiyatı günden güne düşüyor bu durumda avantaj sayılabilir.

Kronik olarak ana konuda Ali @Hepsirobot abiye sorulan sorula ve cevaplar;

https://forum.donanimhaber.com//mesaj/yonlen/149827483

https://forum.donanimhaber.com//mesaj/yonlen/149611910

https://forum.donanimhaber.com/robot-supurgeler-hakkinda-ana-konu--20388867-1827#149613032

• mali_bu16 kullanıcısına yanıt
    Kafamı duvarlara vurmam yakındır o halde :)) Aylardır alıştımya distribütörler ile uğraşmaya o nedenle bundan sonra boşluğa düşmeyeyim kendime yeni uğraş kapısı açayım dedim. Biraz da Sherman ile cebelleşirim artık

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • berkans kullanıcısına yanıt
    Çok teşekkürler. A10S mağdurları olarak dernek bile kurabiliriz ;)

Kullanım konusunda gittiği yere kadar diyelim bence.

Evet indirimden aldım. Hatta siparişi verdiğim gün A10S'in akıbeti bile belli değildi. Firma iade almamak için işi uzatıyordu o sıra fakat cihaz iadesini kesin kez red etselerdi bile, cihazı kullandığım sürede topladığım veriler ile hukuki süreci başlatacağım ve işin peşini bırakmayacağım için yeni cihazı almaktan kaçınmadım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dizdar -- 25 Eylül 2021; 0:58:17 >
  • Distribütör Sherman'ın sitesinden açıklama :

360 Robot Süpürge (C50, S5, S6, S6 Pro, S7, S7 Pro, S9, S10) Kullanıcıları Kulübü

www.sherman.com.tr sitesinde girişte çıkmaktadır.

• ravenous R kullanıcısına yanıt

Hocam forumda sizin gibi yeni üyeleri etkilemek isteyen onlarca troll var ee sektör kısıtlı malum birileri kopup giderken diğerleri izlemez böyle yollara başvurur, genele odaklanın siz tavsiyemdir...

• Dizdar kullanıcısına yanıt

Döndün dolaştın geldin dimi kralll :) Doğru seçim 👌 Viomi ve iLife yazılımıyla S9 u kıyasla sana zahmet misal o markalarda sıralı oda temizletebiliyormuydun misal ben evime misafir gelecekken hemen önce salona salıyorum sonra diğer odaları veriyorum sıralı şekilde baya iş gören bir yazılım hatta programlı temizlikte yok yok Viomi ve iLife da var mıydı siz yazın biz yazınca inanmıyo bazı troller.

• Sherman kaçtı sanırım. mali_bu16 beni uyarmıştı ama dinlemedik işte. Kurşun döktürmeye bile fırsat vermediya firma. Vay anasını 😄😄

Bu iyiydi dur troller gelsin başlarlar zaten 😀😀😀

• oqi kullanıcısına yanıt
    Geldim hocam geldim. Gelebilmek için hatta mobilyaların ayaklarını bile uzattım. 360 için yatarken yıldızlara bir miktar daha yaklaştığımı hissediyorum 😄😄

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dizdar -- 14 Eylül 2021; 19:18:12 >

Ben sizi ve bir çok tüketiciyi uyardım ama dinlemediniz... bende dinlemedim S10 aldım 360 Robot Süpürge (C50, S5, S6, S6 Pro, S7, S7 Pro, S9, S10) Kullanıcıları Kulübü 

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dostlar ben şimdi anlamadim ne olduğunu.
    3 hafta once s10 aldim. Sorunsuz, kırıksiz.
    Benim durumum ne şimdi, sharman kaçmış falan deniyor, s10 kaliteli bir urun değil mi yani, xiaomi vacuum mop pro 2 yerine bunu almıştım, yanlış mi yaptim acaba... Üzüldüm ben simdi ya

• mustafa99999 M kullanıcısına yanıt

Hocam sorun yok biz goy goy troll modundayız, belli amaca hizmet eden hesaplara fırsat vermeden troll işini biz yaptık:)

Korkulacak bir durum yok içiniz rahat olsun 360 Robot Süpürge (C50, S5, S6, S6 Pro, S7, S7 Pro, S9, S10) Kullanıcıları Kulübü 

• mustafa99999 M kullanıcısına yanıt

Hocam önceki mesajlara karşılık geyik yapıyoruz :) Firma satış ile ilgili ara verdiğini söylüyor zaten. Teknik servis hizmetlerinde bir kesinti olmadığını belirtiyor. Canınızı sıkacak bir durum yok. Ayrıca bahsettiğiniz Xiaomi ürün veya ürünlerinin doğru düzgün hiç muhatabı yok.

• gece s10 siparişi verdim sabahına hb mağazası kapanmış ciddi ciddi beni mi beklediler

• @mali_bu16 @berkans

Dostlar haritalama yaparken kayıt aldım. En sessiz modda iken tekerlek modülü sesi. Sizin ürünler ile kıyaslandığında durum nedir? Bence fazla.

https://www.youtube.com/watch?v=2eWS0CIdWyU

• ertuciftci E kullanıcısına yanıt

Siparişiniz iptal mi edilmiş? Yarın mesai saatlerinde Shermanla bir görüşün bence hocam.

Norma dostum bendede gelior bu ses.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • berkans kullanıcısına yanıt

Teşekkürler cevap için. Bu ses Viomi SE'de de geliyordu :) Ilife A10S'in mop haricinde artı yazdığı bir özellikde dişli sesi gelmemesi olabilir. :)

• İleri doğru hareket ederken ki uzaktan kumandalı araba sesi gibi olan mı 360 Robot Süpürge (C50, S5, S6, S6 Pro, S7, S7 Pro, S9, S10) Kullanıcıları Kulübü 

Bence normal bir ara yine bu ses gündeme gelmişti s7 veya s9 özelinde üstad Ali abi kulak verdiğinde normal demişti. Yine üstadımıza @Hepsirobot danışalım 360 Robot Süpürge (C50, S5, S6, S6 Pro, S7, S7 Pro, S9, S10) Kullanıcıları Kulübü 

Fan çalışmıyorken uzaktan kumanda modunda bu denli baskın bir ses olmasıda Doğal sanki be dostum.

Merak ettim S10 uzaktan kumanda modunda ne yapacak test edeyim gece gece 360 Robot Süpürge (C50, S5, S6, S6 Pro, S7, S7 Pro, S9, S10) Kullanıcıları Kulübü 

• 
Sayfa: önceki 469470471472473
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.