Şimdi Ara

360 Robot Süpürge (C50, S5, S6, S6 Pro, S7, S7 Pro, S9, S10) Kullanıcıları Kulübü (15. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
13.013
Cevap
346
Favori
519.384
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
81 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Hayırlı olsun, sağlıklı güzel günlerde kullanın :)

Birde ricamız kutu içeriği hakkında bilgi vermeniz yönünde.

• quote:

Orijinalden alıntı: kaya26

An itibariyle s7 evimize gelmis durumda şu an mesgul olduğum için bakamadim akşama detaylı bir şekilde paylaşım yaparım

cihazı şarja koyun 3 saat şarj olduktan sonra gece çalıştırırsınız ve ilk kullanımda evi düşük modun da haritalanması yapsın burada öyle demişler

• icingdeath kullanıcısına yanıt

İlk sayfada var bu bilgiler ve daha fazlası hocam :)

• oqi kullanıcısına yanıt

Kendi 360 s9 model robotumun kullanıcı el kitabında(360 modellerinin tümünde geçerli olcağını ön görüyorum) sarf mazlemelerinin değişim periyodları;

HEPA filtre için 6-12 ay denmiş (Ali abi 6.ayda bir der) HEPA filtre yıkanabilir desede yıkamayanız!

Ana fırça için 6-12 ay denmiş (Ali abi durumuna göre1.yıl)

Edit:Yan fırça 3-6 ay denmiş (Ali abi durumuna göre 1.yıl)

https://forum.donanimhaber.com/robot-supurgeler-hakkinda-ana-konu--20388867-1065#146646938

Sherman/360/aksesuarlar bölümünde görselleri yükledi ve kasım ayı sonuna doğru stoğa gireceği yönünde kullanıcılar bilgi edindii.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mali_bu16 -- 29 Kasım 2020; 1:12:9 >

• Aletle (s7) sabah ilk çalıştırmayı gerçekleştirdim. Söylenilen gibi düşük modda saldım aleti. 140m2 yaklaşık 90dk da 70 şarjla haritalama ve süpürme yaptı. Sonra odalara göndererek denemeler yaptım. Bolca aynalı dolap var evde ama üstlerine sürmekte direnmedi hiç. Odaları, şarj ünitesini vs dolanmadan gayet hızlı bir şekilde buldu. Ben ilk kez kullandığım için dikkat ettim bunlara, belki çok normal şeylerdir
    Kısacası ilk izlenim olarak gayet memnunum. Umarım böyle ederiz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • tEmh@ kullanıcısına yanıt

Hayırlı olsun dostum ilk yorumlar ve kullanımlar gelmeye başladı umarım kimse üzülmez herkes mutlu mesut robotlarıyla yaşar :)

• Benim ırgatta az önce geldi hanım ismini AYŞE koyacakmış birazdan bende açacağım. Baldızıma ve abimede kargoları ulaştı.

360 Robot Süpürge (C50, S5, S6, S6 Pro, S7, S7 Pro, S9, S10) Kullanıcıları Kulübü

Hadi gözün aydın oqi360 Robot Süpürge (C50, S5, S6, S6 Pro, S7, S7 Pro, S9, S10) Kullanıcıları Kulübü 

Sağlık ve güzel günlerde kullan inşallah.

Çoştur bakalım konuyu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mali_bu16 -- 28 Kasım 2020; 19:57:17 >

Size de hayırlı olsun. Güle güle kullanın.

Güzel güzel geçiniriz robotlarımızla inşallah:)

• harce74 kullanıcısına yanıt

Siz sormuştunuz sanırım, S7 200m2 ye yetebilir, şöyle ki benim de evim 200m2 ve S9 kullanıyorum hiç bir vakit yüzde 40 altına inmedi tüm temizlikten sonra. Büyüklükten ziyade evin eşya yoğunluğu da önemli , ben S7'nin ucu ucuna da olsa yetebileceğini düşünüyorum, elbette çarpı 2 yapmadan ve en yüksek emiş gücünde kullanmadan.

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-AFBC3338C

Siz sormuştunuz sanırım, S7 200m2 ye yetebilir, şöyle ki benim de evim 200m2 ve S9 kullanıyorum hiç bir vakit yüzde 40 altına inmedi tüm temizlikten sonra. Büyüklükten ziyade evin eşya yoğunluğu da önemli , ben S7'nin ucu ucuna da olsa yetebileceğini düşünüyorum, elbette çarpı 2 yapmadan ve en yüksek emiş gücünde kullanmadan.

bilgilendirme için teşekkürler ilk kez almış oldum robot süpürgesini o yüzden robot süpürgeler ile ilgili kullanmamış olmam dan ötürü tam emin olamamıştım 200 m lik bir eve yeterli mi onu ancak kullanım esnasında anlamış olacağım ama bende yeteceği düşüncesindeyim çünkü balkonda kullanmayacağım sadece odalar mutfak ve salon ve bazı odalarda dolap var zaten oralarda girmeyecek büyük ihtimal yeter diye düşünüyorum birde 360 s7 için uygun belirtilen 180 metrekare imiş özelik kısmında yazıyordu

siz memnun musunuz s9 dan kaç aylık deneyiminiz oldu eksileri ve artılarını paylaşabilir misiniz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi harce74 -- 28 Kasım 2020; 18:43:1 >

• Salonun ortasına kek döküldü. Alanı gösterdim, arkadaş geldi, ben yemeğimi yerken topladı gitti. Valla çok geç kalmışım bu işe ben.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tEmh@ -- 28 Kasım 2020; 20:20:49 >

Bunlar daha başlangıç, ama siz yinede robotu test etmek için çok kirletmeyin evi yengeden fırça yemeyin 360 Robot Süpürge (C50, S5, S6, S6 Pro, S7, S7 Pro, S9, S10) Kullanıcıları Kulübü 

Yürü beee biz daha kuramadım adam yanına çağırıyor :D sana helal

• @mali_bu16 Valla bilerek yapmadım, tamamen denk geldi.360 Robot Süpürge (C50, S5, S6, S6 Pro, S7, S7 Pro, S9, S10) Kullanıcıları Kulübü 

@oqi Buradaki tecrübeli arkadaşlar sayesinde hepsi. Yoksa hala uğraşıyor olurdum. Teşekkür ediyorum şahsım adına.

• quote:

Orijinalden alıntı: mali_bu16

Hayırlı olsun, sağlıklı güzel günlerde kullanın :)

Birde ricamız kutu içeriği hakkında bilgi vermeniz yönünde.

360 Robot Süpürge (C50, S5, S6, S6 Pro, S7, S7 Pro, S9, S10) Kullanıcıları Kulübü

• 3saat şarjda biraktim şu an saldım evi tanıyor :)

• Soru : şarj istasyonunun yerini değiştikten sonra tekrar yeni yerini nasıl tanıtıyoruz bilen var mı ?

Cevap : birincisi docktan ayırır ayırmaz kapatıyoruz docki götürmek istediğimiz yere götürüyoruz cihazı yerlestiriyoruz her hangi bir görevde start yaptığımızda yerini oto değişiyor, bide bu ikinci metod, kapatıyoruz yine docki yer değiştiriyoruz cihazı açıp yakın bir yere indiriyoruz ister cihazdan ister app den sarja git diyoruz yine değişiyor yer. Cevap @mavishow a aittir.

• Arkadaşlar ürünü gelen herkese hayırlı olsun . 360 robot süpürge alanlar olarak telegram grubumuzda var . Oraya katılmak isteyen arkadaşları bekleriz . Şuan 90 kişiyiz .

https://t.me/joinchat/OrIxsxg-qX0b1iIb1U0IFw

• Son durum

• 
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.