Şimdi Ara

+35989 diye başlayan cevapsız çağrıları SAKIN GERi ARAMAYIN (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
369
Cevap
1
Favori
149.221
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • yazklaşık bir saat önce +359 89 3209332 nolu numaradan cevapsız çağrı bıraktılar... babam ara bakalım kimmiş dedi... haliyle yurtdışında çok akraba var ve yurtdışından çalıştığımız firmalarda var... bende bulgaristanı bildiğim için arama yapmadım... forumu geziyodum bi bakayım dedim varmıdır bu konu hakkında bişeler... şimdi sizin mesajınızı görünce gerçeğin iç yüzü ortaya çıkmış oldu...
    beni arayan numara +359 89 3209332
  • quote:

Orjinalden alıntı: huseyin16

Benimde tel işlem kaydında giden sms olarak (beklemede) bir numara 339600--- diye gidiyor bu neyin nesi peki arkadaşlar

Teşekkürler

cıhaza yukledıgın bazı programlar
    program sahıbıne sms atıyor
    onlar ıle ılgılı olabılır
  • Bende aramayacaktım baktım arama yapınca konu açılmış voip hesabımdan geri aradım biraz muhabbet edip kapattım ama benden yardım isteyen olmadı da normal bir görüşmede olmadı tabii
  • dünki çağrıdan sonra cevap vermemiştim ama bugün şiddetini artırarak çoğalmaya başladı çağrılar...bi engelleme durumu varmı bu çağrıları...
  • İyiki bni aramamışlar merak ederdim yoksa
  • telıme mesaj geldi "beni ararmısınız" diye bende aradım ozbekistan numarasıymıs kız adının laura oldugunu soyledı bozuk bi turkceyle konusuyo Turkiyede işyeri acacagından falan bahsetti iyi ac ama ben ne yapabilirim dedim bana yardımcı ol falan dedi bende kapattım yuzune
  • Çok klasik bir numaradır.
    Beni de haftada bir kere filan çaldırmaya devam ediyorlar.
    İlk çaldırdıklarında Bulgaristan'dan kim arıyor acaba diye çok merak etmiştim ama aramamıştım. Sonra konuyu araştırınca gerçekleri öğreniyorsunuz zaten.

Ukrayna'dan, Belarus'tan filan arasalar araştırma yapmadan hemen arardım sanırım.
  • Bende bugün 0542 li numaradan arandım.

ararayım geri dedim

diğer bu servis dk sı 30 kontör yada 3 lira ile ücretlendirilecektir dedi..

aman dedim :)
  • quote:

Orjinalden alıntı: s.volkan

Bende bugün 0542 li numaradan arandım.

ararayım geri dedim

diğer bu servis dk sı 30 kontör yada 3 lira ile ücretlendirilecektir dedi..

aman dedim :)

bu olay sadece vodafon hatlarında var galiba... turkcell ve aveada rastlamadım hiç...
  • Bu özel hatların en iyi pazarlamacısı vodaofne belli..

sahtekarla arasını bozmuyor hiç.
  • aynen 532 2** ile başlayan numarama bu prefix ile çağrı gelip duruyordu, zaten bilmediğim numarayı geri arama alışkanlığım yoktur, iyiki bu numarayı da aramamışım...

ben telefonumun kara listesine eklemiştim, bi daha arayamadılar, size de aynısı tavsiye ederim...
  • Beni de aradılar, bi kere çağrı attılar, ben de geri aradım ama açmadılar, bir soun yaratır mı acaba? Şu an yamuk bir durum yok gibi duruyor ama merak ettim.
  • Beni de bu hafta en az 5 farklı numara caldırdı Bulgaristan dan bende çagrı bırakıyorum ne arıcam:)
    Arasınlar da kontör kazanim :D
  • quote:

Orjinalden alıntı: pikachu45

Beni de bu hafta en az 5 farklı numara caldırdı Bulgaristan dan bende çagrı bırakıyorum ne arıcam:)

nasıl kazanacan sorması ayıp ta?
  • Avea kullanıorum arankazandan kontor kazanırım diye umdum ama sadece cağrı atıyorlar ya
  • Bilgi için teşekkürler...
  • neler var valla birşey daha öğrenmiş olduk böylece
  • quote:

Orjinalden alıntı: HePsİ1LeŞmE

quote:

Orjinalden alıntı: pikachu45

Beni de bu hafta en az 5 farklı numara caldırdı Bulgaristan dan bende çagrı bırakıyorum ne arıcam:)

nasıl kazanacan sorması ayıp ta?

hocam avea nın bır tarıfesı var arandıkca sana hedıye dakıka verıyor arkadas ondan yazmıs sanırım

• benim hattım 535 li, dün banada çağrı geldi bu numaradan.
  • quote:

Orjinalden alıntı: osgour1907

benim hattım 535 li, dün banada çağrı geldi bu numaradan.

Sakın geri arama
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.