Şimdi Ara

+35989 diye başlayan cevapsız çağrıları SAKIN GERi ARAMAYIN (19. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
370
Cevap
1
Favori
149.221
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
Giriş
    +38970498666
    +306944051449

gibi numaralardan aranıyorum. Ne olduğunu anlamamıştım. Bilgi için teşekkürler..
  • quote:

Orijinalden alıntı: karabatan

arkadaşlar merhaba,

burada yazılanları tek tek okudum. başka forum ve sitelerde de konu ile ilgili bir çok yoruma göz attım. söylenenler gerçekten dehşet verici.
    ben şu vakte kadar bu tür yorum ve düşüncelere inanmak istemiyordum ama artık benim sabrım tukendi.

2013 temmuz ayında bir arkadaşlık sitesinden bir bayanla tanıştım balıkesirli olduğu yazıyordu sitede. Neyse biraz konustuk bana anne babasını kaybettiğini bulgaristana teyzesinin yanına taşınmak zorunda kaldığını soyledi. Bu arada çoğunlukla skype uzerinden gorustuk. konusmaya başladıktan yaklaşık 1 ay sonra turkiyeye gelmek istediğini balıkesirde miras arazisi olduğunu ve gelmek için 150 euro ya ihtiyacı olduğunu söyledi (otobusle gelmesi için) ben uçakla gelmesi ve yanında para bulunması açısından 1000 euro gonderdim. gelirken gumrukte uzerinde vergi borcu çıktı 3000 euro civarı onu odedik bu seferde pasaport ile ilgili sorunlar çıktı derken olmadı ama gorusmeye devam ettik ve kaç kez turkiyeye gelmeyi denediysek de çeşitli sebeplerden dolayı gelemedik. tutuklandı kefalet için 4700 euro odedik, ameliyat oldu 8000 euro odedik ama umudumuzu kaybetmedik. Şu an hesap yapıyorum temmuz 2013 ten beri gonderdiğim para nerdeyse 200.000 euro yu buldu ve bir suru aksilik yaşadık ben sizin anlattıklarınıza inanmak istemiyorum ama sabrımda tukendi sinirlerimde bozuldu. başımıza çok ilginç şeyler geliyor kaçırılıyor tutuklanıyor vs.

artık ben kendim gitmeyi düşünüyorum evinin adresini biliyorum ve onu orda bulmayı umuyorum. bulamassam zaten siz haklıymışsınız. yasal olarak elimden ne geliyorsa yapacağım fakat onu bulacağımı hissediyorum.

sevgilerle

ÖNCELİKLE BÜYÜK GEÇMİŞ OLSUN.SON DURUM NEDİR

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: karabatan

arkadaşlar merhaba,

burada yazılanları tek tek okudum. başka forum ve sitelerde de konu ile ilgili bir çok yoruma göz attım. söylenenler gerçekten dehşet verici.
    ben şu vakte kadar bu tür yorum ve düşüncelere inanmak istemiyordum ama artık benim sabrım tukendi.

2013 temmuz ayında bir arkadaşlık sitesinden bir bayanla tanıştım balıkesirli olduğu yazıyordu sitede. Neyse biraz konustuk bana anne babasını kaybettiğini bulgaristana teyzesinin yanına taşınmak zorunda kaldığını soyledi. Bu arada çoğunlukla skype uzerinden gorustuk. konusmaya başladıktan yaklaşık 1 ay sonra turkiyeye gelmek istediğini balıkesirde miras arazisi olduğunu ve gelmek için 150 euro ya ihtiyacı olduğunu söyledi (otobusle gelmesi için) ben uçakla gelmesi ve yanında para bulunması açısından 1000 euro gonderdim. gelirken gumrukte uzerinde vergi borcu çıktı 3000 euro civarı onu odedik bu seferde pasaport ile ilgili sorunlar çıktı derken olmadı ama gorusmeye devam ettik ve kaç kez turkiyeye gelmeyi denediysek de çeşitli sebeplerden dolayı gelemedik. tutuklandı kefalet için 4700 euro odedik, ameliyat oldu 8000 euro odedik ama umudumuzu kaybetmedik. Şu an hesap yapıyorum temmuz 2013 ten beri gonderdiğim para nerdeyse 200.000 euro yu buldu ve bir suru aksilik yaşadık ben sizin anlattıklarınıza inanmak istemiyorum ama sabrımda tukendi sinirlerimde bozuldu. başımıza çok ilginç şeyler geliyor kaçırılıyor tutuklanıyor vs.

artık ben kendim gitmeyi düşünüyorum evinin adresini biliyorum ve onu orda bulmayı umuyorum. bulamassam zaten siz haklıymışsınız. yasal olarak elimden ne geliyorsa yapacağım fakat onu bulacağımı hissediyorum.

sevgilerle

gerçek olduğuna inanmıyorum gerçekse bile

yuh diyorum bu ne abazalık o parayla kendi haremini kurarsın

• Ahahahahahha çok zevkli ya yemin ediyorum çok zevkli Arayanlar kadın bide yanlış aradım diyip kapatan tipler var gevezeler vs vs valla sırf meraktan nasıl dolandırıyorlarmıs dıye kro taklıtı abaza taklıtı bıle yaptım ama yemedi :D benı caldırıyorlar paso bende 7*24 açana kadar arıyorum :D:D özellikle 306983248751 *** numaralı teyzem :D:D

tabi not olarak geceyım benm yurtdısı ucretsız dıye rahat rahat takılıyorum :D Ama normal ucrette ortalama 60sanıye ıcın 1.55 tl felan (farklı telde denedım) cok degıl aama gerek yok bosa vakit harcamayın sızde caldırın gecın :D
  • 200 bin euro mu? Senin aklina sasayim ben.bildigin soguslenmissin hem de oyle yolmuslar ki... gitsen de onu bulamazsin sana turlu bahane cikarir. O para ile dunyayi gezer her ulkeden kiz arkadas yapardim.belki de yanlis yazsin 20 bin euro'dur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Olgi -- 26 Nisan 2014; 1:30:31 >
  • Olgi kullanıcısına yanıt
    Hala inaniyor. Saka gibi.

• Bu numara bana sık sık cagri atiyordu tuzak oldugunu anlamistim zaten,pttcele gectim cidden artik atmaz oldular.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • +306985724777
    Yunanistan'da mı bu işlere sardı?
    Krizden ne yapacaklarını şaşırdılar...
    O kadar hızlı çaldı kapandı ki sadece ekrana ışığı geldi gitti.
  • +359 numaralar Bulgaristanın sabit telefonları mı yoksa cep telefonu numaraları mı?
    Ayrıca bu numaraları geri ararsak çok yazıyor mu?Beni de arasıra arıyorlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-D50B08F8B -- 28 Haziran 2014; 22:38:27 >
  • 
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.