Şimdi Ara

354. Dönem (Şubat 2014) Kısa Dönem Er ve Yedek Subay Aday Adayları (131. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.842
Cevap
71
Favori
321.890
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 129130131132133
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    genel seçimlerde olur ama yerel seçimlerde yapamazlar.. yani oy kullanan ilk askerler olmamız çok zor
  • sesligemi kullanıcısına yanıt
    Oy moy gözümde değil bitsin gitsin abi. Şu zamanlar geçmiyor ne hikmetse. İşi bıraktık kafamızı dinleyelim dedik ama sıkıcı geçiyor.
  • Nugets N kullanıcısına yanıt
    sorma aynı şekilde beklemekten bunalıma girdim
  • siz yine çalışıyorsunuz veya yeni çıktınız/çıkacaksınız,ben eylülden beri evdeyim patlıyorum artık sıkıntıdan.zaten 24 ocağa 17 gün var daha.ohooo

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • NeVeriyimAbime N kullanıcısına yanıt
    Kardeşim sen gene iyi dayanmışın ya. Ben 1 hafta önce bıraktım işi çok sıkıntı basıyor. Arkadaşlarda işte güçte kimse yok.
  • sesligemi kullanıcısına yanıt
    Sayılı zaman geçmiyor dedikleri bu olsa gerek
    bütün arkadaşlarım il dışında okuyorlar o yüzden sürekli evdeyim.tv de saat kaçta ne var hepsini biliyorum

• NeVeriyimAbime N kullanıcısına yanıt
    Daha da hayat boyu TV izlemessin
    okul varken hiç tv izlemezdim,şimdi mecbur izliyoruz birde bütün gün evde olunca insanın aklına başka şeyler geliyor

• quote:

Orijinalden alıntı: NeVeriyimAbime

okul varken hiç tv izlemezdim,şimdi mecbur izliyoruz birde bütün gün evde olunca insanın aklına başka şeyler geliyor

hic sorma ya (: su yerler açıklasın bi An once boyle beklemek cok kotu

• bu kadar bekleyip bir de 2. gruba kalanların vay haline. tüm yaz sıcağını alıyorlar artık askerde. yine de herkes için hayırlısı.
  • captor34 kullanıcısına yanıt
    ev işleri yapıyorum artık zaman geçsin diye

• haha komedi ya
  • 4 aydır işsizim evdeyim artık kafayı yeme aşamasının sonlarındayım...sıkıntıdan sabahları müge anlıyı akşamları şefkat tepeyi izliyorum.yinede zaman geçmiyor...
    HADİ GİDELİM ARTIK YAAAA..
  • quote:

hz.hamza olmasın o azizim
    ibadet gizli yapılır mübarek niye yaptığım eylemi söyliyim.abdest alırken mi mesaj atayım,ahanda şimdi bacağımı attım diye
    spor iyidir hocam.9.senemdeyim bu sporda,Allah'a şükür baya bilgim var.gençliğimi içkide kumarda bok yolunda geçirmedim yani.sonuçta verilen bedende bir emanet ve ondanda sorgulanacağız,o yönden kafam rahat.böyle ağır sporlar dna üzerinde olumlu değişikliklere neden oluyor ve kısmetse olacak veletlerim sağlıklı bireyler olacaklar.

olabılır hz. hamza ,ii maş. burak bizimki laf olsun torba dolsun kardes inş. sözlerim seni rahatsız etmıyordur

• quote:

Orijinalden alıntı: sesligemi

quote:

Orijinalden alıntı: mutefekkir26

quote:

spordaydım hacı napalım.karnıbahar ve karnıyarık haricinde herşey yer içerim

kardes ne zaman sorsam spordayım , kardes bır gunde onurla bızı sevındır namazdayım , abdest alıyorum , camıye gıdıyorum gibi cümleler sarf etsen yapsan burak
    haksızmıyım onur hep aynı sey spordayım spordayım kardesım öbür tarafta senı spor mu kurtaracak atesten

ramazan kardeş burağın cevabı çok hoş olmuş ama ne demiş Allahın bana emanet ettiği bu vücudu içki, uyuşturucu gibi zararlılarla yıpratmıyorum o emanete iyi bakıp spor yapıyorum demiş... tebrik ederim burak seni..

öyle de onurumuz Allah ona sadece spor ıcın vermemıs o vucudu ıbadetını saglıklı yapabılsın dıye ayakları saglam rahat camıye gıtsın dıye ayakda namazını ıı kılsın dıye kulakları duyuyor
    Allah kelamı ısıtsın dıye gozlerı Allah ın helal olan seylerını gorsun dıye daha ne dı yeyım hacı

• mutefekkir26 M kullanıcısına yanıt
    yok be moruk ne rahatsız olacam.devam et kaptan

• quote:

yok be moruk ne rahatsız olacam.devam et kaptan

aman ıı azız kardesım burak , her kes patlamıs zor bılıyorum boslukta olup zaman gecırmek , Allah tan ısım varda ıse gıdıp gelıyorum , malesef ev ısı yapamıyorum hanım yapsın tv yok ızleyemıyorum burak bende artık bızık bıcırıkla oynuyorum ne yapayım

• selamun aleykum azız sıddık sarsılmaz devrelerım.
    nasılsınız ıısınızdır ınş. 24 ocagı ıple cekıyoruz bır bır safak sayıyoruz inş. herkez ıstedıgı grupta gıder ben 1 . grup ıstıyorum bır an once gıtmek ıcın ısyerınden ona gore cıkıs alıp solugu memleketde alayım .
  • Beyler ben uzun dönem istedim çıkar gibi geliyor içimden ama keşke Isparta olsa diye düşünüyorum.O da olmadı İzmir.Yalnız bende çok ciddi bir uyku bozukluğu var.Yani bazı günler günde 13 saat uyurken bazı günler 4 saat uyuyabiliyorum.Böyle sıkıntısı olan var mı?Askerde ne yaparım bu sorunla?Bundan başka bi endişem yok.
  • 
Sayfa: önceki 129130131132133
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.