Şimdi Ara

354. Dönem (Şubat 2014) Kısa Dönem Er ve Yedek Subay Aday Adayları (129. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.843
Cevap
71
Favori
321.882
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 127128129130131
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: NeVeriyimAbime

öyleleri ah bir bana rastlamadıki biraz günah çıkartayım
    sen komando evet yedek subay evet dememiş miydin niye kısa dedinki

burakcıgım gunah cıkartma gunahlarını dok elemanı silkele bırazda
  • quote:

Orijinalden alıntı: sesligemi

quote:

öyleleri ah bir bana rastlamadıki biraz günah çıkartayım

birde askere gidiyorsun diye psikolojin bozuldu adama ne saldırıyorsun diyorlar
    hasbinallah

derler onurumuz derler pisikolojın bozulmasada bozuldu derler bunlar özürlü zihinsel

• quote:

Burak ikisine de evet dedim ama çıkacağı garanti değil ki.. ben kendimi kışa hazırlayım da yaz olursa ne ala..

@cafzafer2 cehalet gerçekten çok zor hem kendine hem çevrene zarar veriyorsun.. hayatta bir baltaya sap olamamış tipler askerde kendinden daha üstün kişileri ezmeye çalışınca kendini mutlu hissediyor herhalde.. nasıl bir egoysa artık

askerde her seyın kıralı varmıs dıyorlar hazırlıklı olmak gerekır onur burak necdet mubareklerı , bılmıyorum gıdınce göreceğiz bakalın akıllısından akılsızına her seyın bır ılacı var nabza gore serbet verırırz elbet kardeslerım, aman gıtmeden bı desarj olun

• mutefekkir26 M kullanıcısına yanıt
    vardır hacı, her türlü tip orada.. bize de akıllı adam denk gelmiyor ki nerede kırık hepsi beni buluyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: cafzafer2

yazılanları görüncü kendi kendime diyorum

nasıl bir ruh halidir, başkasına eziyet etmekten nasıl hoşlanır bir insan , gerçekten anlamak zor. oraya gelmişsin kısa veya uzun insan gibi yaşa , adam gibi dostluklar kur. ama nerde şu zihniyeti gerçekten anlamıyorum.

kendi okulumda da bu tip çocuklarla uğraşıyorum , ilerde sorunlu olmamaları için elimden gelen eğitimi veriyorum. umarım askerlikte beni bu tarz adamlar bulmaz yoksa harbiden dayanamıcam. gerçi ayar vermeyi öğrendik orası ayrı

insan pısıkolojısı ne verırsen onu alırsın kalbınde Allah ınan cı olacak cahılde olsa saygı gosterır egıtımde onemlı kulturde ahlakta onemlı bırı eksık oldumu ıllakı bıryerden patlak verıyor zor bır durum bende öğretmenım kamuda çalısıyorum işçilerin içinde cahıl ınsanla ugrasması zor patavatsız oluyor bır cogu ama memurlar bıraz daha saygılı bazı konularda işçilere gore ancak senı kendı sevıyendekı ınsan anlayabılıyor.

• quote:

vardır hacı, her türlü tip orada.. bize de akıllı adam denk gelmiyor ki nerede kırık hepsi beni buluyor

ask olsun onur demek kı sen bızı akıllı gormuyorsun hadı necdet ve buragı neysede
    estağfurullah kardeş sizi tenzih ederim
  • quote:

estağfurullah kardeş sizi tenzih ederim

tamam o zaman hanı bızde karsına cıktık ya o cıhette

öhö öhö ben yokken yerleştirmişsin mübarek

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

öhö öhö ben yokken yerleştirmişsin mübarek

ya bu bahane maksat sesini duymak zübarek nerdesın nasılsın ne yaparsın ne yer ne içersin
  • quote:

sorma kardeş nerede şeytan var bizi buluyor.. bugün arkadaşların yanına uğradım oturmuşlar asker muhabbeti yapıyorlarmış o ara ben girince asker geldi işte falan diye takıldılar bu arada arkadaşın arkadaşı kısa dönem mi gidiyorsun dedi evet dedim başladı işte ben kısa dönemleri şöyle ezdim böyle ezdim ona vurdum buna zıpladım diye başladı yamuk yumuk konuşmaya... benim canım sıkıldı ama fazla belli etmedim..
    sonra dışarı çıktım bir kaç saat sonra yine yanlarına uğradım başka arkadaşları daha gelmiş yanlarına yine askerlik muhabbeti açıldı bu sefer yeni gelen çocuk benim kısa dönem olduğumu bilmiyor başladı poşetleri z*kmek mübah nerede poşet varsa an.... si... benim şartel bir attı ne diyon lan sen diye üstüne atladım zor ayırdılar hala sinirimi alamadım..

Böylesi benim karşıma çıkarsa eline BİM poşeti vereceğim haydi s... bakalım diyeceğim tüm bölüğün içinde.

• burak onur kayıp bu sınırden bırılerını pataklamasın bak suna hele ara yardım gerekıyorsa bızde gıdelım onura yardıma
  • Kasim 15 tarihinden once tecilimi bozdurdum 354. Donem icin fakat aralik ayinda subeye gidemedim transkript flnda vermdm dolayisiyla bi sikinti olur mu acaba?

spordaydım hacı napalım.karnıbahar ve karnıyarık haricinde herşey yer içerim

ben gidersem başka kimseye gerek kalmaz hacııı sen arabayı çalışır vaziyette tutta topuklarsak totoyu kurtaralım

• quote:

spordaydım hacı napalım.karnıbahar ve karnıyarık haricinde herşey yer içerim

kardes ne zaman sorsam spordayım , kardes bır gunde onurla bızı sevındır namazdayım , abdest alıyorum , camıye gıdıyorum gibi cümleler sarf etsen yapsan burak
    haksızmıyım onur hep aynı sey spordayım spordayım kardesım öbür tarafta senı spor mu kurtaracak atesten

• quote:

ben gidersem başka kimseye gerek kalmaz hacııı sen arabayı çalışır vaziyette tutta topuklarsak totoyu kurtaralım

hacı daıma çalısır durumda korkma mubarek hz. ömer di yanlış hatırlamıyorsam gözümün gördüğü hiç bir seyden korkmam dıyor , korkmayız evelallah
    hz.hamza olmasın o azizim
    ibadet gizli yapılır mübarek niye yaptığım eylemi söyliyim.abdest alırken mi mesaj atayım,ahanda şimdi bacağımı attım diye
    spor iyidir hocam.9.senemdeyim bu sporda,Allah'a şükür baya bilgim var.gençliğimi içkide kumarda bok yolunda geçirmedim yani.sonuçta verilen bedende bir emanet ve ondanda sorgulanacağız,o yönden kafam rahat.böyle ağır sporlar dna üzerinde olumlu değişikliklere neden oluyor ve kısmetse olacak veletlerim sağlıklı bireyler olacaklar.

• quote:

hz.hamza olmasın o azizim
    ibadet gizli yapılır mübarek niye yaptığım eylemi söyliyim.abdest alırken mi mesaj atayım,ahanda şimdi bacağımı attım diye
    spor iyidir hocam.9.senemdeyim bu sporda,Allah'a şükür baya bilgim var.gençliğimi içkide kumarda bok yolunda geçirmedim yani.sonuçta verilen bedende bir emanet ve ondanda sorgulanacağız,o yönden kafam rahat.böyle ağır sporlar dna üzerinde olumlu değişikliklere neden oluyor ve kısmetse olacak veletlerim sağlıklı bireyler olacaklar.

komandoya evet dediysen çıkarsa zorlanmazsın sen o zaman.

• seddulbahir S kullanıcısına yanıt
    zorlanırım hacı zorlanmam dersem yalan olur.ben anaerobik sporcuyum.yani futbol,basket gibi içerisinde koşu olan aerobik kapasitem o kadar yüksek değil.yerden 100 kg ı kaldırmak veya 70 kilo ile silkme yapmak 5 km koşmaktan daha kolay bana.sprint koşularımda çok iyidir derecelerim var ama bana uzun koşu dedin mi bitiyorum ki komando eğitimindede baya koşu var.sigara kullandığım için 5000-8000 metre koşularında tıkanma garantim var

• 
Sayfa: önceki 127128129130131
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.