Şimdi Ara

353. Dönem (Kasım 2013) K.D ve Yedek Subay Aday Adayları ( 741 CENGAVER ASKER ) (83. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
34.096
Cevap
207
Favori
1.521.017
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8182838485
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Öncelikle tüm tertiplerime iyi bayramlar.

352 ler imzalarına yazmışlardı acemi ve usta birliklerini.

Biz de öyle yaparız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tms54 -- 8 Ağustos 2013; 12:32:53 >
  • İmzamızda da yazabiliriz.Güzel fikir bence.Veya herkes düştüğü yerleri buraya yazar yönetici de konunun en başına listelere yazılabilir.Burada tanışıp askerlikte birbirlerimize yardımcı olabılırız.Çünkü askerlikte moral çok önemli.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ramazan Bayramınız kutlu olsun tertipler :)

• Red_Devils_ kullanıcısına yanıt
    25 Ekim de buralar bayram olacak zaten, saniyede en az 5 ileti, demedi deme

Sakinleşince geriye dönüp bakacaz aynı yere düşen var mı diye.

352 ler liste yapmaya çalıştılar ama bilgileri eksik giren çok olduğu için bir sonuca varamadılar.

Hele o gün gelsinde hayırlısıyla, bir şekilde kararlaştırırız.
  • Beni de ekleyin listeye, Pazartesi subeye gidip islemleri baslatiyorum.

Okul: Cardiff Uni. Isletme Yuksek Lisans
    Kütük: Trabzon
    İkamet: İstanbul

Iyi Bayramlar!
  • Arkadaşlar öncelikle herkesin bayramı kutlu olsun.

Konu açıldığından beri takip etmeye çalışıyorum hatta bir arkadaşta benim yaşadığım sorunu yaşamış ama ben genede buradan sorunumu belirteyim belki tam bilgisi olan vardır veya benim gibi olan varsa onlarada yol gösterir.

Şimdi yüksek lisansımdan dolayı mart 2015 e kadar olan tecilimi bozdurmak için okulla görüştüm sen birşey yapma bize dilekçeni ver biz askerlik şubene yollayacağız dediler. Bende tecil iptal dilekçesini okula 2 hafta kadar önce verdim ve 2 gün kadar öncede ASAL ın bulunduğum enstitüye cevabı, enstitü tarafından bana posta ile gönderildi.
    Gelen yazıda adı geçenin sevk tehiri iptal edilmiştir. Sevk tehiri iptal tarihine göre yükümlü kasım 2013 celbinde sevke tabidir diyor.Sevk evraklarını almak üzere askerlik şubesine müracaatını rica ederiz yazıyor.
    Şimdi kafama takılan sevk iptal yaptığım için erken sevkde olmuş oluyormu yoksa bizzat gidip 15ine kadar birde erken sevk yapmak gerekir mi? yoksa sadece eylülde gidip evrak teslim vs. gibi işlemlerim mi kalır. İşin kötü tarafı ilçeye tayin oldum ve haftaya izin alıp askerlilk şubesine gitmem çok zor. 3 gündürde şubeyi telefonla arıyorum açmıyorlar operatördeki elemanda yoğunluktan bakmıyordurlar gibi bir cevap verdi, herşeyim aksi gidiyor. Haftaya tekrar telefonla yada birini yollayarak mutlaka ulaşmaya çalışacağım şubeye ama genede buradan bilgi verebilecek veya benim durumumda olup işini halleden varsa yardımlarını bekliyorum.
    Herkese tekrardan iyi bayramlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: tms54

352 ler liste yapmaya çalıştılar ama bilgileri eksik giren çok olduğu için bir sonuca varamadılar.

şimdiden önlemimizi alalım ozaman 352 ler yapamadı biz yapalım listeyi

• quote:

Orijinalden alıntı: blackandwhite

Arkadaşlar öncelikle herkesin bayramı kutlu olsun.

Konu açıldığından beri takip etmeye çalışıyorum hatta bir arkadaşta benim yaşadığım sorunu yaşamış ama ben genede buradan sorunumu belirteyim belki tam bilgisi olan vardır veya benim gibi olan varsa onlarada yol gösterir.

Şimdi yüksek lisansımdan dolayı mart 2015 e kadar olan tecilimi bozdurmak için okulla görüştüm sen birşey yapma bize dilekçeni ver biz askerlik şubene yollayacağız dediler. Bende tecil iptal dilekçesini okula 2 hafta kadar önce verdim ve 2 gün kadar öncede ASAL ın bulunduğum enstitüye cevabı, enstitü tarafından bana posta ile gönderildi.
    Gelen yazıda adı geçenin sevk tehiri iptal edilmiştir. Sevk tehiri iptal tarihine göre yükümlü kasım 2013 celbinde sevke tabidir diyor.Sevk evraklarını almak üzere askerlik şubesine müracaatını rica ederiz yazıyor.
    Şimdi kafama takılan sevk iptal yaptığım için erken sevkde olmuş oluyormu yoksa bizzat gidip 15ine kadar birde erken sevk yapmak gerekir mi? yoksa sadece eylülde gidip evrak teslim vs. gibi işlemlerim mi kalır. İşin kötü tarafı ilçeye tayin oldum ve haftaya izin alıp askerlilk şubesine gitmem çok zor. 3 gündürde şubeyi telefonla arıyorum açmıyorlar operatördeki elemanda yoğunluktan bakmıyordurlar gibi bir cevap verdi, herşeyim aksi gidiyor. Haftaya tekrar telefonla yada birini yollayarak mutlaka ulaşmaya çalışacağım şubeye ama genede buradan bilgi verebilecek veya benim durumumda olup işini halleden varsa yardımlarını bekliyorum.

Evet dostum sevk tehiri iptali erken sevk demek. Ama 15'ine kadar şubeye gitmen gerekiyor mu emin değilim.

• Bence kimin nereye düşütüğünü yazabilmesi için "353. KD ....." şeklinde bir başka başlık daha açılabilir.. Buraya herkes sadece acemi ve usta birliklerini E-Devlette göründüğü gibi yazarsa ve bu başlık altında muhabbet döndürülmezse ozaman adminede herkesin düştüğü yeri listelemek gibi bir iş yüklenememiş olur.. hem herkesin birbirini bulup ulaşabilme tanışabilme şansı artmış olur.. bir fikirdir admin duyurulur..
  • 25 Ekim 'i iple çekiyorum.. Herkes hakkında hayırlısını diliyorum tertipler :) Umarım güzel güzel yerler çıkar ve askerliklerimizi bitirir geliriz :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Or_By

quote:

Beyler benim fikrim şu; şimdiden bir arkadaşımız ( bende yapabilirim farketmez) gideceklerin ad - ikamet şeklinde veri tabanı oluşturur ise yerlerimiz belli olunca bunları da ekleyip herkese ortak mail olarak dağıtımı yapılır böylece kim nereye düşmüş oradan birbiriyle irtibata geçer.

Örnek: baybars ö. - antalya - eğitim birliği:istanbul mail adresi: bxxxx@hotmail.com

Sizlerin fikri varsa daha güzel geliştirebiliriz.

• quote:

Orijinalden alıntı: ValueAtRisk

Bence kimin nereye düşütüğünü yazabilmesi için "353. KD ....." şeklinde bir başka başlık daha açılabilir.. Buraya herkes sadece acemi ve usta birliklerini E-Devlette göründüğü gibi yazarsa ve bu başlık altında muhabbet döndürülmezse ozaman adminede herkesin düştüğü yeri listelemek gibi bir iş yüklenememiş olur.. hem herkesin birbirini bulup ulaşabilme tanışabilme şansı artmış olur.. bir fikirdir admin duyurulur..

Devrem burada muhabbet sadece eğlenme amacıyla değil, sorusu olan arkadaşlarımıza yardım olmak için de gerekiyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Sacha_buffer

quote:

Orijinalden alıntı: Or_By

quote:

Beyler benim fikrim şu; şimdiden bir arkadaşımız ( bende yapabilirim farketmez) gideceklerin ad - ikamet şeklinde veri tabanı oluşturur ise yerlerimiz belli olunca bunları da ekleyip herkese ortak mail olarak dağıtımı yapılır böylece kim nereye düşmüş oradan birbiriyle irtibata geçer.

Örnek: baybars ö. - antalya - eğitim birliği:istanbul mail adresi: bxxxx@hotmail.com

Sizlerin fikri varsa daha güzel geliştirebiliriz.

web üzerinden anket te açılabilir. sonuclar açıklanında isteyenler anketi doldurur, bilgiler listeyi hazırlayan kişide toparlanmış olur. oradanda liste oluşur.

• quote:

Orijinalden alıntı: ValueAtRisk

Bence kimin nereye düşütüğünü yazabilmesi için "353. KD ....." şeklinde bir başka başlık daha açılabilir.. Buraya herkes sadece acemi ve usta birliklerini E-Devlette göründüğü gibi yazarsa ve bu başlık altında muhabbet döndürülmezse ozaman adminede herkesin düştüğü yeri listelemek gibi bir iş yüklenememiş olur.. hem herkesin birbirini bulup ulaşabilme tanışabilme şansı artmış olur.. bir fikirdir admin duyurulur..

+1

Bence de güzel fikir.Veya forumdaki arkadaşlarımızın da iyi bir fikri olursa kararlaştırıp onu da yapabiliriz.Yeter ki buradaki arkadaşların nerelere düştüğünü öğrenebilelim.

• Arkadaşlar ilk gün stresini aşmak için mükemmel bir fikir forumdan tanışıp birliğimizde buluşmak ;) atlanmaması gereken bir konu
  • 2014 de kpss girecek olan var mı beyler aranızda askerde kpss çalışma ortamı olur mu sizce
  • quote:

Orijinalden alıntı: AMOK!

quote:

Orijinalden alıntı: kader_katibim

arkadaşlar ben son alımlarda şuan dikkat ettim bilmiyorum belki yanılıyorumdur genelde herkesin istediği statü çıkmış yani tamamen olmasa da %85 isteyen istediği statüde gitmiş.bir de şunu merak ediyorum uzun dönem çıkma konusunda yaş etkili midir?1985 doğumluyum öğretmenim kısa dönem istiyorum bilmiyorum ne olacak tertipler yaş ilerledi bizim yaşımızdakiler bağkurdan emekli oluyor biz geç başladık daha doğrusu atanma telaşı...şimdi bakıyorum boy 173 kilo 83 göbek çıkmış önden gidiyor böyle bi adamı astek neden yapsınlar kendimce bahane bulmaya çalışıyorum işte:) inşallah herkesin gönlüne göre olur tertipler.

devrem dediğin çok doğru herkes istediği olmuş = ) senin aklında kısa varsa kısa söylersin %80 kısa çıkar %20 ihtimal asteğmen kontenjanın dolmamasından dolayı olabilirse bir süpriz olur

devrem umarım dediğin gibi olur ben evliyim yaş oldu 28...zor olacak benim için.başından beri kısa dönem istiyorum.Allah gönlümüze göre versin bütün tertiplerin.bir de eski celpte yani aralıkta giden çok oluyor haliyle isteyen istediği statüde gidiyordu özellikle aralık celbinde malum kış dönemi olayların azaldığı gecenin uzun olduğu haliyle eğitimlerin az olduğu bir zaman dilimi.bence başvuru çok olacaktır.hayırlısı bakalım çıktık yola

• quote:

Orijinalden alıntı: blackandwhite

Arkadaşlar öncelikle herkesin bayramı kutlu olsun.

dostum şayet sana tecil bozuldu diye bildirdilerse problem yok tecilin bozulmuştur muhtemelen.aynı sıkıntıları yaşadım meb de öğretmenim meb ertelemişti gene onlar bozdu geçen hafta aradım tecilin bozulmuş dediler ve 1-30 eylül arası gel evrakları ver dediler.umarım sorun çıkmaz aksi halde şubat celbinde ya şuabatta gidecektik ya da mart sonu yaz ayları mahvolacaktı.hayırlısı olsun devrem

• Arkadaşlar birazdan sevk yerlerimiz belli olduğunda haberleşebilmemiz için örnek liste hazırlayacağım.
    Bilgilerin toplanacağı mail adresini de yazacağım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sacha_buffer

Arkadaşlar birazdan sevk yerlerimiz belli olduğunda haberleşebilmemiz için örnek liste hazırlayacağım.
    Bilgilerin toplanacağı mail adresini de yazacağım.

yakışır devrem +
  • 
Sayfa: önceki 8182838485
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.