Şimdi Ara

353. Dönem (Kasım 2013) K.D ve Yedek Subay Aday Adayları ( 741 CENGAVER ASKER ) (81. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
34.096
Cevap
207
Favori
1.521.036
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7980818283
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Sudafed

quote:

Orijinalden alıntı: virusyildo

quote:

353.dönem sayı olarak çok fazla oluruz diye düşünmüştüm ama forumdaki sayıya bakarsak baya az kişi var.352.dönem 400 küsürdü

Başvuru için son 4 gün bakalım kaçla bitiricez.

352. donemde 15 mayisa 1 hafta kala 8 mayista 79. kisi listeye kayit olmus bizde 156 kisi
    bizim celp donemi kalabalik olcak her halukarda

Arap atı gibi sonradan açılmaz yani

sonradan acilmaz derken?

zaten bizim celp donemi 352den daha fazla 8mayis ve 8agustos kiyaslamasi yaparsak.

arap ati gibi acilir
    25 ekime kadar daha listeye ismini ekleten olur

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Sacha_buffer

quote:

quote:

353.dönem sayı olarak çok fazla oluruz diye düşünmüştüm ama forumdaki sayıya bakarsak baya az kişi var.352.dönem 400 küsürdü

352. donemde 15 mayisa 1 hafta kala 8 mayista 79. kisi listeye kayit olmus bizde 156 kisi

Aslında kalabalık olmamız iyi tertip. Aynı yere düşücek kişi sayısı da çok olacağı için burdan haberleşip gideriz.

tum turkiyede kalabalik olcak. senin isine cok gelmiyor bu. astegmen cikma ihtimalini zayiflatiyor.
    forumda umarim 600-700 rakamini geceriz gittigimiz birliklerde toparlanma gruplasma olayimiz daha nizamiyeden girmeden baslar

Aynen birader, eğer devrecilik yapılacaksa biz burda kralını organize eder gideriz. :)

• quote:

Orijinalden alıntı: AMOK!

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ugri28

aynen kardeş açıköğretim - işletme klasik bi bölüm inşallah dediğin gibi olur,hayırlısı be

cok cok dusuk ihtimal yedek subay olmaniz. bu donem universite mezunlarinin en yogun oldugu celp donemi.
    umarim bana da takim komutani cikmaz makine muhendisi olarak. askeri ortamlari bilen biri olarak bile istemiyorum.
    herkesin gonlunden gecen olsun...

iyi bayramlar tum tertiplere...

devrem önemli olan sağlık boy pos birde diploma başarı notu tabi herşeyin başı kısmet birde bağlı olduğunuz kütüğün asteğmen kontenjanı olması gerekli değil mi ?

Boy-Pos, Başarı Notu, Sağlık' ın Ağustos döneminde çok öne çıkmadığını bil. Tercih ve bölüm (öğretmen,mühendis vb.) daha etkiliydi. Kütüğün asteğmen kontenjanını ilk defa duydum

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Aslında kalabalık olmamız iyi tertip. Aynı yere düşücek kişi sayısı da çok olacağı için burdan haberleşip gideriz.

tum turkiyede kalabalik olcak. senin isine cok gelmiyor bu. astegmen cikma ihtimalini zayiflatiyor.
    forumda umarim 600-700 rakamini geceriz gittigimiz birliklerde toparlanma gruplasma olayimiz daha nizamiyeden girmeden baslar

Aynen birader, eğer devrecilik yapılacaksa biz burda kralını organize eder gideriz. :)

devrecilik maalesef heryerde var nerdeyse. kisa donemlerin kendi arasinda birlik olmasi herzaman yararlarina olur ama aradan bazi sivrizekalilar cikip satis koyabiliyor. bizim burdan tanisip gitmemiz avantaj olur birliklerde

• quote:

quote:

quote:

quote:

Arap atı gibi sonradan açılmaz yani

sonradan acilmaz derken?

zaten bizim celp donemi 352den daha fazla 8mayis ve 8agustos kiyaslamasi yaparsak.

arap ati gibi acilir
    25 ekime kadar daha listeye ismini ekleten olur

Arap atı gibi sonradan açıkcaz olcakdı

Hayırlısı denildiği gibi kalabalık olursak aynı yere düşme durumunda beraber hareket etme daha fazla olucak.

• S.a beyler benide yazın

asilkan_25

yaş=23

kütük= Erzurum

İkamet = Erzurum

Firat inşaat müh.

Beyler acaba Erzurumlu olduğumdan doğu gelmeme ihtimali nedir. Bilen varmı :) Aaslında doğu iyi güneydoğu gelmese :D Bide orda sordular komando olmak istermisiniz yok dedim almıyım sorun olurmu acaba :)
  • Another Man kullanıcısına yanıt
    vallahi her kafadan bir ses çıkıyor askerlik şubeside adam akıllı cevap vermiyor anlamış değilim tam süpriz olacak gibi
  • arkadaşlar ben son alımlarda şuan dikkat ettim bilmiyorum belki yanılıyorumdur genelde herkesin istediği statü çıkmış yani tamamen olmasa da %85 isteyen istediği statüde gitmiş.bir de şunu merak ediyorum uzun dönem çıkma konusunda yaş etkili midir?1985 doğumluyum öğretmenim kısa dönem istiyorum bilmiyorum ne olacak tertipler yaş ilerledi bizim yaşımızdakiler bağkurdan emekli oluyor biz geç başladık daha doğrusu atanma telaşı...şimdi bakıyorum boy 173 kilo 83 göbek çıkmış önden gidiyor böyle bi adamı astek neden yapsınlar kendimce bahane bulmaya çalışıyorum işte:) inşallah herkesin gönlüne göre olur tertipler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: asilkan_25

S.a beyler benide yazın

asilkan_25

yaş=23

kütük= Erzurum

İkamet = Erzurum

Firat inşaat müh.

Beyler acaba Erzurumlu olduğumdan doğu gelmeme ihtimali nedir. Bilen varmı :) Aaslında doğu iyi güneydoğu gelmese :D Bide orda sordular komando olmak istermisiniz yok dedim almıyım sorun olurmu acaba :)

Fırat Üniversitesi İnş Müh . doğru mudur ? tertip
  • Hava Asteğmen - Eskişehir ( çok mu şey istedim acaba )
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hirotaro

quote:

Orijinalden alıntı: asilkan_25

S.a beyler benide yazın

asilkan_25

yaş=23

kütük= Erzurum

İkamet = Erzurum

Firat inşaat müh.

Fırat Üniversitesi İnş Müh . doğru mudur ? tertip

Evet hacım :)
  • quote:

Hava Asteğmen - Eskişehir ( çok mu şey istedim acaba )

hava hastanesi nizamiyesine astek olarak versinler sen tertip istersen

• ekledim tertip@asilkan_25

Tertipler lütfen YAŞ - OKUL - Kütük - İkametgah şeklinde belirtelim ...
  • quote:

quote:

Yalnız kütükte ikametgahta Eskişehir , beni esas düşündüren bu nokta

• quote:

Orijinalden alıntı: kader_katibim

arkadaşlar ben son alımlarda şuan dikkat ettim bilmiyorum belki yanılıyorumdur genelde herkesin istediği statü çıkmış yani tamamen olmasa da %85 isteyen istediği statüde gitmiş.bir de şunu merak ediyorum uzun dönem çıkma konusunda yaş etkili midir?1985 doğumluyum öğretmenim kısa dönem istiyorum bilmiyorum ne olacak tertipler yaş ilerledi bizim yaşımızdakiler bağkurdan emekli oluyor biz geç başladık daha doğrusu atanma telaşı...şimdi bakıyorum boy 173 kilo 83 göbek çıkmış önden gidiyor böyle bi adamı astek neden yapsınlar kendimce bahane bulmaya çalışıyorum işte:) inşallah herkesin gönlüne göre olur tertipler.

devrem dediğin çok doğru herkes istediği olmuş = ) senin aklında kısa varsa kısa söylersin %80 kısa çıkar %20 ihtimal asteğmen kontenjanın dolmamasından dolayı olabilirse bir süpriz olur

• quote:

quote:

quote:

Yalnız kütükte ikametgahta Eskişehir , beni esas düşündüren bu nokta

benim kutuk afyon-emirdag. hazir eskisehirdeki kiracim evden cikmisken kendi evime gecerim bana ciksa eskisehire havaci meslekci astegmen otogarin ordaki hava ussunde gorev yaparim tam super olur... barlar sokagi adalar doktorlar falan akarim isten cikinca artik

• Yaz usta 24 - ege unl isletme - izmir - izmir

• askere gidersem 2014 kpss ye zaman kalmayacak gibi askere gitme konusunda çok kararsızım
  • Günaydın Tertiplerim, dedelerim, torunlarım, tombalaklarım.. Herkese iyi bayramlar diliyorum. :)

• Tertipler hepinize iyi bayramlar.
  • 
Sayfa: önceki 7980818283
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.