Şimdi Ara

353. Dönem (Kasım 2013) K.D ve Yedek Subay Aday Adayları ( 741 CENGAVER ASKER ) (1701. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
34.096
Cevap
207
Favori
1.520.958
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 16991700170117021703
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: tam zamanlı

kasımda askerlik nasıldır arkadaşlar ? torunlara nasiyat please bide askerlik hayatınızda birşey değiştirdi mi ? yaptık kurtulduk diye memnun musunuz ?

askerlik çok iyi geçti benim için sadaece İzmir Foça Jandarma Komando okulu zordu ama İzmir'i unutamadım oradan Kastamonu 5. jandarma alay komutanlığı 2. bölük 2. takım komutanlığını çektim orasıda rahattı kısa dönem askerlerin geldiği birlik sıkıntı yok tabiki askerlik insana çok şey katıyor asıl askerlik askerliğini bitirdikten sonra başlıyor : ) en güzel zaman Kasım'da gitmek tekrar gitmek istesem gene Kasım ayında giderdim : )

• AMOK! kullanıcısına yanıt
    şanlıymıssın inşallah bizede rahat yer gelirde şafak saymak zorunda kalmayız...
  • quote:

Orijinalden alıntı: AMOK!

quote:

Orijinalden alıntı: tam zamanlı

kasımda askerlik nasıldır arkadaşlar ? torunlara nasiyat please bide askerlik hayatınızda birşey değiştirdi mi ? yaptık kurtulduk diye memnun musunuz ?

askerlik çok iyi geçti benim için sadaece İzmir Foça Jandarma Komando okulu zordu ama İzmir'i unutamadım oradan Kastamonu 5. jandarma alay komutanlığı 2. bölük 2. takım komutanlığını çektim orasıda rahattı kısa dönem askerlerin geldiği birlik sıkıntı yok tabiki askerlik insana çok şey katıyor asıl askerlik askerliğini bitirdikten sonra başlıyor : ) en güzel zaman Kasım'da gitmek tekrar gitmek istesem gene Kasım ayında giderdim : )

Aga naber sen de terhis oldun demek. Askerde kalmayı hiç düşünmedin değil mi? Ben olsam kalırdım valla zira sivil hayatta iş bulma sorunuyla boğuşuyorum. Kısa dönemlerle aran nasıldı :) Forumdan kimse var mıydı askerlerin arasında ?

• quote:

kimseler yok mu yahu = ) yedek subaylık zordu ama tadı damağımda kaldı

tanıdım seni , sen o komando asteğmen değil misin
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hirotaro

quote:

Hello beni de hatırlayan var mı yav :D Ben de epey aktiftim konuda :DD:D

• quote:

Orijinalden alıntı: hillshade

quote:

quote:

sen nerede yaptın kardeşim : ))) komando birliği çıkmıştı ama kıta kısa dönem eğitim alayı : )

• quote:

quote:

her işin bir zorluğu oluyor bu işinde zorluğu üstünde çok sorumluluk olması takım komutanısın tam sıkıntı nöbetler desen tabur nöbetçi subayı sana bağlı 4 bölük 24 saat nöbet ertesi güne kadar kaza bela olmasın diye hatim indiriyorsun = )

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: hillshade

quote:

quote:

sen nerede yaptın kardeşim : ))) komando birliği çıkmıştı ama kıta kısa dönem eğitim alayı : )

Ben zaten kısa dönem istemiştim. Kütahya havacı çıktı oradan da kayseri :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Zaman ne çabuk geçmiş be 353 KD :)
  • 2 yıl geçmiş nerdeyse 353.dönem devrelerim napıyorsunuz şu anda kaçıncı dönem gidiyordur kim bilir??
  • 353 kd 1. ordu selimiye kışlası sanki daha dün gelmiş gibiyim askerden :)
  • şaka maka 1,5YIL olmuş bitireli.

Şafak 170 dedik biter mi dedik :D bitti
  • Keşke hala askerde olsam da sevdiğim kız o zamanki gibi hayatımda olsa... Sırf kavuşma anımız için bir kere daha askere giderdim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Vakit nasıl geçiyor ya...
  • vaybe en son teslim olmaya 2 gun kala girmustim zaman nasil bi seysin sen...

• İskenderun'da acemi birliğine teslim olduğum 18 Aralık tarihinde yazacaktım aslında o günün 2. senesini yâd etmek için ama unuttum malesef. 2 yıl önce bu zamanlar İskenderun'da tıklımtıkış koğuşta uykumun en derin yerindeydim. Kalkmamıza 3 saat felan kalmıştı. Ve şimdi 2 yıl sonrası
  • Hala asker arkadaşları ile görüşen var mi ya :) benim acemi birliği kütahya (aralik grubu) çıkmıştı. Ordan da facebook grubu kurmustum. Facebook grubundan 23 kisi ile daha gitmeden toplanmıştık. Toplu halde kütahyaya gittik 10 kişi ayni koğuşta kaldık tanıdıklar olarak. Sonra her birimiz farkli usta birliklerine gittik. Terhis sonrasi 6-7 kez görüştük hala da görüşüyoruz. 9 kisilik bi cekirdek whatsapp grubumuz var. Devam ediyo yani arkadasligimiz. Daha gecen hafta buradan tanıştığım ve benim kurduğum grupta yönetici olan arkadasla görüştüm. Bana en guzel katkisi bu askerliğin :))

Sizde durumlar nedir ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Evet,

353. Kısa dönemler, izin kullanmadan askerden dönenler için bugün tam 2 yıl oluyor,

Allah askere gidecek ve askerde olanlar için yardımcı olsun.
  • Bir çoğumuz 2 sene önce tam bugün alnımızın akıyla tezkeremizi alıp görevimizi tamamladık , darısı yapmayanların başına
  • aynen kardes zaman cavuk geciyor...

• 
Sayfa: önceki 16991700170117021703
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.