Şimdi Ara

353. Dönem (Kasım 2013) K.D ve Yedek Subay Aday Adayları ( 741 CENGAVER ASKER ) (1481. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
34.096
Cevap
207
Favori
1.520.962
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 14791480148114821483
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • izmirde olan arkadaşlar konaktaki askeri malzeme satan yerler biraz abartıyo fiyatları ben kuyumcular çarsısının sonunda akman pasajından aldım orda bisürü iç çamaşır toptancısı var askeri malzeme satan biyer denk geldi ordan aldım
  • bence içliği alırken dikkat edin malzemesine dün gidip bi bakayım dedim 30 lira diyolar takımına %50 polyester %50 pamuk bunun heryeri termal olsa kac yazar :D
    ben sanmıyom 45-50 liraya termal bişey alınsın cok etkili bişey istiyosak en az 150 lirayı gözden çıkarmak lazım o yüzden ben şimdilik almıcam acemide bakcam duruma göre olmazsa verdiklerini giycem yemin törenine gelirken bizimkilerden iyi bişey isterim artık yada carsıya çıkınca alırım..
  • quote:

Orijinalden alıntı: emre1535

quote:

Orijinalden alıntı: mawserr

quote:

Orijinalden alıntı: MadDog1

Termal içlik alanlar nereden hangi fiyata hangi renk aldıklarını eklerse güzel olur arkadaşlar.

Kadıköy Çarşısı, Siyah, 40TL

bende oradan aldım içlik tabanlık don fanila çorap,şafak sayar saat .aldık ama sonradan pahalıymıs gıbı geldi tertip orası

kaça aldın devrem hepsini bir de hangi mağazaya girdin orda bir kaç tane var diyolar :))

• arkadaşlar aranızda Ankara Etimesgut zırhlı birliğe gidecek olan var mı? varsa iletişime geçelim.6 kasım da birliğime katılacağım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: yesil116

Sülüsü hala alamadım.yok sistem çalışmıyor yok para bitti.ben böyle işin....istanbulda yokmu sakin bir şube?

kardeş gelebiliyosan gebzeye gel sabah yarım saatte bitirdim tüm işimi
  • Adalar'a gidin isterseniz orası boş oluyormuş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • flippordi F kullanıcısına yanıt
    orda veriliyor diye biliyorum herkes aynı giyincek yani.
  • Sülüs almaya giden kısa dönem arkadaşlarım. kimlik fotokopisi diploma ıvır zıvır isteniyor mu??? kazara sıra gelirse bir de onlar yüzünden kalmayalım ortada
  • quote:

Orijinalden alıntı: flippordi

beyler spor yaparken esofman takimi icin ne renk alinmali? renk farkeder mi?

sen almıcan onların verdiğini giyceksin devrem pijamada vercekler ama sen yedek götürürsün öteki yıknarken falan kendi götürdüğünü giyersin
  • quote:

Orijinalden alıntı: talanas

Sülüs almaya giden kısa dönem arkadaşlarım. kimlik fotokopisi diploma ıvır zıvır isteniyor mu??? kazara sıra gelirse bir de onlar yüzünden kalmayalım ortada

sadece kimliğin lazım devrem bazı yerlerde ehliyeti kabul etmiyolar haberin olsun
  • Edit

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jam da Joker -- 1 Kasım 2013; 12:41:18 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • metocan87 kullanıcısına yanıt
    Saolasın devrem. kuyrukta milletin elinde fotokopileri görünce işkillendim ben de.
  • quote:

Orijinalden alıntı: talanas

Saolasın devrem. kuyrukta milletin elinde fotokopileri görünce işkillendim ben de.

devrem onlar tedbir amaçlı almışlardır malum hepsi forumdaki konuşulanlardan habersizbide uzun çıkan olduysa onlardan isteniyo fotokopi falan
  • quote:

Orijinalden alıntı: metocan87

izmirde olan arkadaşlar konaktaki askeri malzeme satan yerler biraz abartıyo fiyatları ben kuyumcular çarsısının sonunda akman pasajından aldım orda bisürü iç çamaşır toptancısı var askeri malzeme satan biyer denk geldi ordan aldım

Yağmur ticaret var sanırım ordan aldın. Bot kilidi falan aldın mı? Ben don, fanila, çorap aldım. Bot boyası, kilit, çengelli iğne gibi ıvır zıvırlar kaldı. Traş takımım vs tamam. Bu bot kilidi beni çok düşündürüyor. Askerlik malzemecilerindekiler çok dandik geldi. Sanki elinle kanırtınca açılacak gibi. Hem onların anahtarlarıda birbirine uyar sanırım. Kilitçilere baktım, aynı fiyatı kilitler var daha sağlam ama bot bağının deliğinden geçmeyecek gibi duruyor. Nasıl acaba kalın mı bağ yerleri ayrıca perçinlimi yoksa düz deri üzeri delik mi.. Kilit işini halletim mi tamamdır. Bot boyası, çamaşır filesi vs orda vermeyecekler mi ki niye alıp gidiyoruz onu anlamadım.

• Selamlar devreler sabah saat 6:20 de halıcıoğlunda sıraya girdim. Saat 10:30 gibi silüsümü aldım. sonunda işim bitti

• GSS Ödeyenlerin Dikkatine,

Bu arada biraz önce SGK'ya uğradım sevk kağıdımın nüshasıyla. Bana söylenen aynen şu. Biz oraya gittikten sonra Genelkurmay bunlara listeyi iletiyormuş, şu an iptal edemiyor Genel Sağlık Sigortası. Biz gittikten 1-2 hafta sonra ailemizden biri gidip TC kimlik numaramızla GSS'yi iptal ediyormuş. Prosedür saçma gelsede eyvallah dedim çıktım.

Tüm GSS'li arkadaşların bilgisine.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tagopasa -- 1 Kasım 2013; 12:51:43 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tagopasa

quote:

Orijinalden alıntı: metocan87

izmirde olan arkadaşlar konaktaki askeri malzeme satan yerler biraz abartıyo fiyatları ben kuyumcular çarsısının sonunda akman pasajından aldım orda bisürü iç çamaşır toptancısı var askeri malzeme satan biyer denk geldi ordan aldım

Yağmur ticaret var sanırım ordan aldın. Bot kilidi falan aldın mı? Ben don, fanila, çorap aldım. Bot boyası, kilit, çengelli iğne gibi ıvır zıvırlar kaldı. Traş takımım vs tamam. Bu bot kilidi beni çok düşündürüyor. Askerlik malzemecilerindekiler çok dandik geldi. Sanki elinle kanırtınca açılacak gibi. Hem onların anahtarlarıda birbirine uyar sanırım. Kilitçilere baktım, aynı fiyatı kilitler var daha sağlam ama bot bağının deliğinden geçmeyecek gibi duruyor. Nasıl acaba kalın mı bağ yerleri ayrıca perçinlimi yoksa düz deri üzeri delik mi.. Kilit işini halletim mi tamamdır. Bot boyası, çamaşır filesi vs orda vermeyecekler mi ki niye alıp gidiyoruz onu anlamadım.

ben 3 farklı kilidi 3 farklı yerden alcam devrem hiçbirinide başka yerde görmedim hatta alırken sordum satıcıya bunu alırsan cogu anahtar acar falan demişti bende ona dikkat ettim bide aldıklarım 4 lira 5 lira falandı zaten alıp çalcak olan adam kuyumcu kilidini bile acar bide 3 kilit en az götürmen lazım en inci uçlu olanı bota takarsın ötekiler çantalara.bot boyası ve bot boyasını 2 liraya aldım pahalı bişey olsa zaten almamda almayıp orda onlar vercek diye beklemekte saçma bide kalmaz falan..kirli temiz çamaşır torbası orda veriliyodur tamam ama bisürü don atlet aldık :D mesela ben 6 takım aldım yanınada coraplar bunların hepsi bitane temiz torbasına sığmaz sende bitane götürürsen sağlam olur işin ki zaten onların taneside 1 lira

• quote:

Orijinalden alıntı: Yazılımcı Online

quote:

Orijinalden alıntı: Mehmet K.

gitmek mesele değilde 2. grup olmama rağmen şimdiden yemeler içmeler başladı benim. an itibariyle salıya kadar doluyum

Bugun sabah 9 dan beri ayaktayım ve uyumadım boyunluk araştıracam netten yarım saat falan, ücretsiz kargo ve uygun fiyata bulursam alırım. Normalde taktırmazlarda koğuşlar soğuk oluyorsa gece yatarken takarım ona karışmazlar herhalde. Boynum tutulması ve o lanet ağrı yok mu 2 gün geçmiyor vallahi.

Youtube da gezerken denk geldim süper yapmışlar ya nat geo daki zihin oyunları geldi aklıma

http://www.youtube.com/watch?v=UelJZG_bF98&hd=1

devrem boyun için defactodan 6 liraya aldığım hem boyunluk hem bere olan polarım var, senin dediğin nasıl birşey ?

• ablamada pudra al bulursan demiştim eczaneden almış 9,5 liraya şok oldum ulen onu götürsem kesin çalarlar gideyim japon pazarından görmüştüm 1,5 liraya onu alıp götüreyim bari
  • quote:

Orijinalden alıntı: tagopasa

GSS Ödeyenlerin Dikkatine,

Bu arada biraz önce SGK'ya uğradım sevk kağıdımın nüshasıyla. Bana söylenen aynen şu. Biz oraya gittikten sonra Genelkurmay bunlara listeyi iletiyormuş, şu an iptal edemiyor Genel Sağlık Sigortası. Biz gittikten 1-2 hafta sonra ailemizden biri gidip TC kimlik numaramızla GSS'yi iptal ediyormuş. Prosedür saçma gelsede eyvallah dedim çıktım.

Tüm GSS'li arkadaşların bilgisine.

ben de dün gittim bana da aynısı söylediler devrem..SGK otomatik olarak bilgilerinizi yolluyor sizin yapmanıza gerek yok dedi..
  • 
Sayfa: önceki 14791480148114821483
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.