Şimdi Ara

353. Dönem (Kasım 2013) K.D ve Yedek Subay Aday Adayları ( 741 CENGAVER ASKER ) (1480. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
34.096
Cevap
207
Favori
1.520.179
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 14781479148014811482
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Beyler acemilik kaç gün sürüyor? Yemin töreni 22 ya da 29 Kasım'da olur diyolar. Doğruluğu nedir?
  • Bakırköy şubeye gelmeyin. çok net söylüyorum. gidecek başka yer arıyorum. çatalca bir türlü açmıyor telefonunu. tekirdağı aradım arabayla atliyim diye gelmeyin hem para yok hem de çok yoğunuz dediler
  • mateuss M kullanıcısına yanıt
    benim B sınıfı ehliyetim var ama aktif şöfor değilim götürmücem o yüzden.. bir de kardeş ; "En iyiler her zaman calinir.." ne demek bu
  • quote:

Orijinalden alıntı: EmreFB1907

quote:

Orijinalden alıntı: p.machuca

quote:

Orijinalden alıntı: EmreFB1907

Hocam vallahi haraya geleceksen çok rahat edersin .

Deniz kenarında , yeşilliklerle dolu güzel biryer . Eğer jandarma olduysanda , oda deniz manzaralı tam gemliğin girişinde .

Bende askere gidecek olmasam , seni karşılayıp götürürdüm gideceğin yere .

Allah razı olsun Devrem sağolasın bunu demen yeter. Piyadeyim As. Veteriner Okulu diyor büyük ihtimal Hara :) Hava nasıl oluyor kışın çok sert mi deniz kenarı malum

Hocam öyle ahım şahım bir soğuk görmüyoruz . Sadece açık alanlarda esinti olabilir denizden gelen . Ama kuru soğuk zaten olmuyor deniz kenarında .

Mevsim açısından dört dörtlük yer . Senede 1-2 kerede kar yağarsa yağar . 1 gün onlarda erir .

Bence rahat edeceğin biryer . Annemle babamın düğünü , harada yapılmış . Oradaki askerler gelip oynamış hep

Hadi ya ne güzel valla keşke Sana çıksaymış burası :))
  • Termal içlik alanlar nereden hangi fiyata hangi renk aldıklarını eklerse güzel olur arkadaşlar.
  • ugri28 kullanıcısına yanıt
    Tıraş kutusunu onlar vericekler orda zaten bize o yüzden ben idareden bez bi tıraş çantası aldım . Fanila alıcaksın devrem atlet yasakmış kesinlikle giyime izin vermiyorlarmış :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: MadDog1

Termal içlik alanlar nereden hangi fiyata hangi renk aldıklarını eklerse güzel olur arkadaşlar.

Kadıköy Çarşısı, Siyah, 40TL
  • quote:

Termal içlik alanlar nereden hangi fiyata hangi renk aldıklarını eklerse güzel olur arkadaşlar.

Mercan yokuşunda asker-polis vs. kıyafetleri ve eşyaları satan bi dükkandan aldım. Haki renk, termal içlik 45 lira. Termalliğinden şüphe ediyorum ama almış bulunduk artık.
  • Kind kullanıcısına yanıt
    Adalar
  • quote:

Orijinalden alıntı: fugazii

quote:

Mercan yokuşunda asker-polis vs. kıyafetleri ve eşyaları satan bi dükkandan aldım. Haki renk, termal içlik 45 lira. Termalliğinden şüphe ediyorum ama almış bulunduk artık.

markası ne?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şube arayan arkadaşlar GÜNGÖREN şubeye gidin.
  • croosware kullanıcısına yanıt
    Valla tam hatırlayamadım şimdi de thermo lu bişeydi.
  • 352.Dönem kullanıcısına yanıt
    dostum ben bıtlıs jandarmayım once kastomonu sende mı aynı
  • bide tatvan oldugunu nerden biliosun bitlis yazmıomu sadece
  • quote:

Orijinalden alıntı: mawserr

quote:

bende oradan aldım içlik tabanlık don fanila çorap,şafak sayar saat .aldık ama sonradan pahalıymıs gıbı geldi tertip orası
  • Joye J kullanıcısına yanıt
    Amin saolun.Hepimiz için hayırlı teskereler inşallah.
  • quote:

Orijinalden alıntı: fugazii

quote:

İçindeki malzemeler neler hocam?

Misal %kaç pamuk %kaç polyester?
  • MadDog1 M kullanıcısına yanıt
    Eve gittiğimde cevaplarım devrem. :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: mawserr

quote:

İçindeki malzemeler neler hocam?

Misal %kaç pamuk %kaç polyester?
  • beyler spor yaparken esofman takimi icin ne renk alinmali? renk farkeder mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 14781479148014811482
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.