Şimdi Ara

352. dönem Usta Birlik Girne Gidenler

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
63
Cevap
1
Favori
17.690
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar burda toplanalım sorunları falan konuşalım koşulları bilenler falan varsa bilgi verenler altın bulsun inşş

• Hocam benim de eğitim ve usta birliği şöyle;

Eğitim birliği
    MEBS OKL. VE EĞT.MRK.K.LIĞI KH./ANKARA MAMAK

Esas Birliği
    K.K.LOJ.K.LIĞI MÜHT.K.LIĞI 4'ÜNCÜ MÜHT.BLG.K.LIĞI 48'İNCİ MÜHT.BL.K.LIĞI/GİRNE

Statü
    KISA_DÖNEM ER
    Sınıf
    BAKIM
  • hayırlısı olsun kardeş şimdiden inş
  • eyvallah kardeşim cümlemize inşallah...

senin neresi ?

Girne pek göremedim sitede nasıl iş anlamadım : )
  • quote:

Orijinalden alıntı: makel85

eyvallah kardeşim cümlemize inşallah...

senin neresi ?

yok vardı yazan da nere gittiler anlamadım :) benim
    Eğitim Birliği
    3'ÜNCÜ P.EĞT.TUG. KH. VE KH.BL./ANTALYA MERKEZ
    Esas Birliği
    39'UNCU MKNZ.P.TÜM. İS.SVŞ.TB. KIŞLA HİZ.TK./GİRNE
  • Eğitim Birliği 3'ÜNCÜ P.EĞT.TUG. KH. VE KH.BL./ANTALYA MERKEZ
    Esas Birliği KTBK K.LIĞI KH.GR.EMN. VE MHF.BL./GİRNE
    hayırlısı olur inşallah....
  • quote:

Orijinalden alıntı: isq31

quote:

senin neresi ?

Eğitim Birliği
    Esas Birliği

Geçmis olsun kardeşim. Su an askerlik yapmakta olduğum yere düşmüşsun. Ayni koşusu paylaşacağz. Geldiğin zaman ilk beni göreceksin. kayıt işlemlerini ben yapacağım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Askeri koşulları bilmem ama onun dışında sorunuz varsa yardımcı olabilirim, üniversiteyi girnede okudum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Eğitim Birliği 3'ÜNCÜ P.EĞT.TUG. KH. VE KH.BL./ANTALYA MERKEZ

Esas Birliği KTBK K.LIĞI KH.GR.EMN. VE MHF.BL./GİRNE

Hayırlısı artık....
  • quote:

Orijinalden alıntı: Roland Deschain

quote:

Orijinalden alıntı: isq31

quote:

senin neresi ?

Eğitim Birliği
    Esas Birliği

Geçmis olsun kardeşim. Su an askerlik yapmakta olduğum yere düşmüşsun. Ayni koşusu paylaşacağz. Geldiğin zaman ilk beni göreceksin. kayıt işlemlerini ben yapacağım.

kardeşim saolasın çok mu kötü direk geçmiş olsun demişin. :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Serhataydemir

Askeri koşulları bilmem ama onun dışında sorunuz varsa yardımcı olabilirim, üniversiteyi girnede okudum.

görüşme işini nasıl halledeceğiz usta yav
  • Ben de varım tertipler antalya aktarmalı geliyorum ben de kimisi iyi diyor kimi kötü.şurası kesin biraz bronzlaşacağız

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erdoanç -- 27 Temmuz 2013; 2:28:38 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • sıcak- su sorunu- telefonla iletişim sorunu olduğu aşikar. onun dışında bilgisi olan paylaşırsa çok iyi olacak
  • KTBK K.LIĞI KH.GR.EMN. VE MHF.BL. gider gitmez buradan başka bir yere geçiş yapmaya çalışın. Karargah bölüğü mesela ya da her neresi olursa. Kolordu içerisinde her gün saatlerce marş söyleyip, uygun adım yürüyüş yapma gibi bir fanteziniz yoksa tabi.

KTBK kolordu içerisinde tüm koğuşlarda ve binalarda klimalar var, dışarıda bir işiniz yoksa sıcakla işiniz yok demektir.
    KTBK kolordu içerisinde su sıkıntısı yok, içme suyunu her türlü bulursunuz. Yazın gittiğiniz için banyo da sıkıntı olmaz. Çok çekingen değilseniz ki çekinilecek bir şey olmadığını gidince göreceksiniz.
    Telefonla iletişim konusunda bir sıkıntı yok. Kıbrıs Telekomu bizimkinden bağımsız olduğu için ankesörlü telefonlarda Kıbrıs Telekom'un kartı kullanılıyor, buradan götürmeyi düşünüyorsanız boşuna heveslenmeyin. Kıbrıs Telekom kartları da yanlış hatırlamıyorsam 60 dk'lığı 15 liraydı ve kolordu kantininden temin edilebiliyordu.
    Türk Telekom'un 7'den 7'ye tarifesi Kıbrıs'ı da kapsıyor. Tarifeye sahip olanlar, sizi koğuştan, yazıcı ya da nöbet telefonlarından arayabilir, ücretsiz konuşabilirsiniz. Siz de muhabere ile aranızı iyi tutup, istediğiniz; müsait olduğunuz zaman hat isteyip Türkiye'yi arayabilirsiniz bu telefonlardan. Çarşıda internet telefonları var, hatta telefon üzerine kurulu dükkanlar var, dakikası 25-35 kuruş arası değişiyordu ben oradayken; cep-türkiye istediğiniz yeri arayabilirsiniz çarşıdayken.
  • quote:

Orijinalden alıntı: emrecanonline

KTBK K.LIĞI KH.GR.EMN. VE MHF.BL. gider gitmez buradan başka bir yere geçiş yapmaya çalışın. Karargah bölüğü mesela ya da her neresi olursa. Kolordu içerisinde her gün saatlerce marş söyleyip, uygun adım yürüyüş yapma gibi bir fanteziniz yoksa tabi.

KTBK kolordu içerisinde tüm koğuşlarda ve binalarda klimalar var, dışarıda bir işiniz yoksa sıcakla işiniz yok demektir.
    KTBK kolordu içerisinde su sıkıntısı yok, içme suyunu her türlü bulursunuz. Yazın gittiğiniz için banyo da sıkıntı olmaz. Çok çekingen değilseniz ki çekinilecek bir şey olmadığını gidince göreceksiniz.
    Telefonla iletişim konusunda bir sıkıntı yok. Kıbrıs Telekomu bizimkinden bağımsız olduğu için ankesörlü telefonlarda Kıbrıs Telekom'un kartı kullanılıyor, buradan götürmeyi düşünüyorsanız boşuna heveslenmeyin. Kıbrıs Telekom kartları da yanlış hatırlamıyorsam 60 dk'lığı 15 liraydı ve kolordu kantininden temin edilebiliyordu.
    Türk Telekom'un 7'den 7'ye tarifesi Kıbrıs'ı da kapsıyor. Tarifeye sahip olanlar, sizi koğuştan, yazıcı ya da nöbet telefonlarından arayabilir, ücretsiz konuşabilirsiniz. Siz de muhabere ile aranızı iyi tutup, istediğiniz; müsait olduğunuz zaman hat isteyip Türkiye'yi arayabilirsiniz bu telefonlardan. Çarşıda internet telefonları var, hatta telefon üzerine kurulu dükkanlar var, dakikası 25-35 kuruş arası değişiyordu ben oradayken; cep-türkiye istediğiniz yeri arayabilirsiniz çarşıdayken.

saolasın yazdıkların için. peki interneti olan bi hat temin etsek ordan ve internet üzerinden cep telefonuyla görüşsek. cep tel kullanımı sıkıntılı mı oralarda?
  • isq31 İ kullanıcısına yanıt
    Cep telefonu işi karışık, gittikten sonra ortama ve duruma bakıp ona göre davranmak gerek.
    Kıbrıs'ta Vodafone yok, KKTC Telsim var. KKTC Turkcell var. Buradaki hattınızı orada kullanmanın da yolları var, çift hatlı telefonlar gibi. Buradan oranın hattı ya da oranın hattından Türkiye arandığında veya mesaj yollandığında yurt dışı tarifesi üzerinden ödeniyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: emrecanonline

Cep telefonu işi karışık, gittikten sonra ortama ve duruma bakıp ona göre davranmak gerek.
    Kıbrıs'ta Vodafone yok, KKTC Telsim var. KKTC Turkcell var. Buradaki hattınızı orada kullanmanın da yolları var, çift hatlı telefonlar gibi. Buradan oranın hattı ya da oranın hattından Türkiye arandığında veya mesaj yollandığında yurt dışı tarifesi üzerinden ödeniyor.

evet cepten pahalıymış. ama internet temin edip karşıdakine de ayı uygulamayı yükleyip görüşme olur mu olmaz mı onu merak ettim
    O duruma gelene kadar düşünmen gerekebilecek başka birçok şey var hocam, gidip görmeden bir şey söylemek doğru olmaz.
  • emrecanonline kullanıcısına yanıt
    mesela ne gibi hocam bahseder misiniz
    @emrecanonline
    Telefonu içeri nasıl sokacaksın ?
    O uygulamaları yükleyebileceğin akıllı telefonu yakalanırsan kaybetme riskini, hadi onu da geçtim ceza almayı; askerliği uzatmayı göze alacak mısın ?
    Nerede ne şekilde kullanacaksın, koğuşta, nöbette vs. ve nöbetçi subaylara yakalanmadan bunu nasıl yapacaksın ?
    Koğuşta yanında yatan kişinin yarın bir gün ispiyonlamayacağından nasıl emin olacaksın ?
    gibi gibi bir sürü bilinmez var şu an için. Yani internet üzerinden telefonla görüşme kısmına gelene kadar :)

Hepsi tamamsa paket alıp kullanabilirsin tabi ki. İnternet paketi ücretleri Türkiye'den pahalı, 1gb 30 lira kadardı geçen yıl.
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.