Şimdi Ara

352. DÖNEM (Ağustos 2013) Kısa Dönem Er ve Yedek Subay Aday Adayları (811. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
20.764
Cevap
124
Favori
1.327.522
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 809810811812813
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: emozittin

arkadaslar asker öğretmen oldugumuzu sonucumuzdan nasıl anlıyoruz

"Branşı" kısmında "YEDEK SUBAY ÖĞRETMEN" yazıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: frostbite19

EĞİTİM BİRLİĞİ: HATAY/SERİNYOL JANDARMA K.

ESAS BİRLİK: İZMİR/İZMİR İL JANDARMA KOMUTANLIĞI

KISA DÖNEM JANDARMA-ER

Serinyol yolcuları var mı?

Benim GRUP: 2 Yazıyor, ben eylül de mi gideceğim? Sevk tarihim 12-15 Ağustos olarak görünmesine rağmen?

Tertip benimkini copypaste yapmislar sana

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • habali H kullanıcısına yanıt
    benimde aynı güzel kardeşim... ben çok sinirliyim umarım sen sakinsindir...
  • magosa'ya gidicek arkadaşlar konumuz burda http://forum.donanimhaber.com/m_78478468/f_//tm.htm#78478468
  • quote:

Orijinalden alıntı: resolument

351. Donem kisa donem er olarak sizi sabirsizlikla bekliyoruz arkadaslar. Siz gelince biz gidecegiz. Acemiligi kastamonu golkoy, usta birligi ankara beytepe olanlara yardimci olacagim elimden geldigince yerleriniz belli oldugunda. Yazim ve noktalama hatalari icin kusura bakmayin imkanlar kotu

o şanslı kişilerden biride benim hocam =)
  • ACEMİ : MEBS OKL. VE EĞT.MRK.K.LIĞI KH./ANKARA MAMAK

USTA : KR.HVCL.OKL.KH./ANKARA YENİMAHALLE

İkametgah : İstanbul
    Kısa Dönem Er
    Piyade

Acemi ve ustalığı burada yapacak devredaşlar mesajlarınızı bekliyorum, irtibatta olalım.

Hayırlı olsun herkese.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kämpfer88

Arkadaşlar benimde Acemi :
    KASTAMONU 5.J.EĞT.A.K.LIĞI/KASTAMONU/KASTAMONU
    usta :
    J.EĞT.K.LIĞI/BEYTEPE/ÇANKAYA/ANKARA

Kısa dönem Jandarma Er olarak gideceğim inş.Oraya düşen arkadaşlar var ise iletişime geçebilirler.
    Bu arada tercihim de Kısa dönem idi

beraberiz ikisinde de hocam.
  • 352.DÖNEM 15'İNCİ P.EĞT.TUG AMASYA

http://forum.donanimhaber.com/m_78480127/tm.htm Konuya buyrun çıkan varsa
  • Arkadaşlar celp grubu 2 diyor ne zaman teslim olacagım ben eylülmü agustosmu sevk bıtıste 15 agustos nasıl olacak .
     352. DÖNEM (Ağustos 2013) Kısa Dönem Er ve Yedek Subay Aday Adayları
  • USTALIĞI;
    23'ÜNCÜ MOT.P.TÜM. ve 6'NCI MOT.P.A. KH. VE KH.HİZ.BL./İSTANBUL EYÜP

ulaşın arkadaşlar konu açalım destek olalım birbirmize.Konu açmak için biraz daha bekliyorum millet iftarını yapsın bir kaç saat sonra tekrar bakarız.
  • 3'ÜNCÜ P.EĞT.TUG. 58'İNCİ P.EĞT.A.K.LIĞI/BURDUR MERKEZ

YEDEK SUBAY ÖĞRETMEN

Arkadaşlar meb den hangi tarih itibariyle aylıksız izine ayrılmam gerekiyor. dilekçeme yazacağım tarih 29 temmuz mu olmalı yoksa birliğe katılma (sanırım 1 ağustos) tarihi mi?

Bir de asker öğretmenlik yaparken şehir dışına çıkarken bir sorun oluyor mu? yani her gün herhangi bir yere imza falan atıyor muyuz? dersim olmadığında ya da tatil günlerinde evime (yani memlekete) gelip gidebilir miyim?
  • MeNaLa M kullanıcısına yanıt
    Arkadaşım bana da 3'ÜNCÜ P.EĞT.TUG. 58'İNCİ P.EĞT.A.K.LIĞI/BURDUR MERKEZ çıktı bende asker öğretmenim bende 1 ağustos diye biliyorum cünkü temmuz maaşını aldık mebden ağustos maaşını almamamız gerekiyor. Artık savunma bakanlığının personeli oluyoruz mantıken böyle olması lazım. gözün aydın bu arada
  • 57'NCİ TOP.TUG. K.YRD.LIĞI 5'İNCİ TOP.TB. 1'İNCİ 203/37 MM.LİK K/M OB.BT./İZMİR BORNOVA

şu kısaltmaları çözebileniniz varmı. ben hiç bişey anlamadım yardımcı olabilirmisiniz bana.
  • mlhcnl M kullanıcısına yanıt
    sinir ne demek kardesim delircem ya hic aklima gelmiyordu antalya dan agri ya gidecegim soguk havanin s sini bile sevmem nasil dustum biz oraya ya ogrendigimden beri dengem kayboldu
  • quote:

Orijinalden alıntı: wilstrom

meslekçi yedek subay/asker öğretmen misin?

Meslekci yedek subay

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gündüz06

quote:

Orijinalden alıntı: fthsvydn

Erzincan 59. Topçu Eğitim Tugayı (Kısa Dönem)

Tertipim bende seninle aynı yere çıktım.Birliğimize kadar aynı.Nereden gideceksin nasıl yapacaksın , kaybetmeyelim birbirimizi.

59'UNCU TOP.EĞT.TUG.KH. VE KH.BL./ERZİNCAN MERKEZ

bende aynı bölükteyim özelden haberleşelim
  • van askeri hastanesi esas birliğim önce kastamonuya gidiyorum jandarma kısa dönem 12 agustostan sonra
  • quote:

Orijinalden alıntı: KüBa23

quote:

Orijinalden alıntı: sebosentez

Sizin dediğiniz mantıklı fakat bir şube 26sında alırsan 28, 29nda alırsan son sevk tarihi 29/07 yazdığı için aynı gün gitmek zorundasın dedi kafamız karıştı.
    Bir de geçen senelerde acemilik 18 gündü, bu sene de aynı mı olur? Yoksa 31 Ağustos'a kadar bekleyecek miyiz?

herhangi bir bilgim yok ama 21 gün olur diye düşünüyorum yemin töreni biter o da biter ama herkesi aynı anda terhis edecekleri için en kötü ihtimalle 29 unda biter
    quote:

Orijinalden alıntı: sebosentez

quote:

Orijinalden alıntı: myz1453

quote:

Orijinalden alıntı: salvador.dali

burdura bilet alan var mı beyler(asker öğretmenler)

Yarın 28 ine alırım diyorum tertip

Sülüsleri aldınız mı hocalarım? Bir de ilişik kestiniz mi ?

Şube yarın gelin dedi bana yarın alabilirsem ilişiğide yarın kesecem 27 sine de bileti alırım

burdura gidecek arkadaşlar
    ben yarına bileti aildım. öğleye kadar ilişiği kesecem öğleden sonra yolculuk başlıyor.
    cep telefonu götürebiliyormuyuz bilen varmı acaba. sorun çıkarıyorlarmı

• quote:

Orijinalden alıntı: habali

sinir ne demek kardesim delircem ya hic aklima gelmiyordu antalya dan agri ya gidecegim soguk havanin s sini bile sevmem nasil dustum biz oraya ya ogrendigimden beri dengem kayboldu

Kardeş Allah kurtarsın Türkiyenin en sıcak yerinden en soğuk yerine... valla şansın böylesi de oluyormuş demekki.
  • quote:

Orijinalden alıntı: skyman090

Arkadaşlar celp grubu 2 diyor ne zaman teslim olacagım ben eylülmü agustosmu sevk bıtıste 15 agustos nasıl olacak .
     352. DÖNEM (Ağustos 2013) Kısa Dönem Er ve Yedek Subay Aday Adayları

Usta 2. grup 9 eylülde başlayacak, bu kesin. O yazan ağustos olayları sistemin eskide kalması yüzünden bence.

• 
Sayfa: önceki 809810811812813
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.