Şimdi Ara

352. DÖNEM (Ağustos 2013) Kısa Dönem Er ve Yedek Subay Aday Adayları (810. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
20.764
Cevap
124
Favori
1.327.523
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 808809810811812
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • sevk evrakımı (sülüs) haftaya almaya gideceğim.
    Sıkıntı olmaz değil mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Silver Shadow

işyerinden 11 ağustosa kadar ayrılabiliyoruz değil mi şu durumda. izin aldım ama insan emin olamıyor

izin derken senelik izne çıktısan tazminatınla beraber izinlerin parasınıda alabilirsin çık bence tabi sen kendin için iyisini bilirsin
  • quote:

Orijinalden alıntı: fefeyx

quote:

işyerinden 11 ağustosa kadar ayrılabiliyoruz değil mi şu durumda. izin aldım ama insan emin olamıyor

izin derken senelik izne çıktısan tazminatınla beraber izinlerin parasınıda alabilirsin çık bence tabi sen kendin için iyisini bilirsin

tazminat durumu yok bende. 6 ay ücretsiz izne çıkıp dönüşte devam edeceğim. o yüzden bu resmi işler dönüşte sıkıntı çıkmaması için önemli.
  • arkadaslar merhabalar henüz e devlet şifresi alamadım. e devlet şifresi olmadan internetten öğrenebiliriz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: dragger34

quote:

Orijinalden alıntı: fefeyx

quote:

Orijinalden alıntı: dragger34

Torunlarin torunu 3 ay ailen her cuma gelerek 2 gun seni evci alirlar. Usta birligi olarak da kalabilirsjn ama nasl. Kura cektn zpt cikti diyelm. Acemilik sonunda piyade okukunda zpt astegmen kurasi cekmen lazm yada 3 ay boyunca saglam basari gosterip %10a girip kura mura timlamadan piyade okulunu secersin. Once en onemlisi brans kurasi.hudut haricii brans cektn mi hepsinin piyade okulu acigi oluyo. Hudutu tesvik amacli bazen 1-2 tane koyuyolarms.

eyvallah dede aklına gelen yardımcı olduğunu düşündüğün bişey yada bi tavsiyen varmı dede öğütlerine muhtacız

Cok sivrilme. Ne onde ol ,ne geride. Zaman oyle boyle geciyo. Ama en onemlisi mutlaka barfiks cek. Mumkunse gitmeden basla. Haftasonunu kitliyolar. Tek kitleme araclari barfiks

dede emin olmak için sotuyom her hafta eşim kardeşim gelse ben evci çıkabilirmiyim cumartesi pazar

• sefo27 S kullanıcısına yanıt
    37)webteam

Eğitim BirliğiMEBS OKL. VE EĞT.MRK.K.LIĞI KH./ANKARA MAMAKCelp
    Esas BirliğiK.K.LOJ.K.LIĞI MÜHİMMAT K.LIĞI KH.BL./KIRIKKALE MERKEZ
    KuvvetKARA KUVVETLERİ KOMUTANLIĞI
    StatüKISA_DÖNEM ERSınıfBAKIM

arkadaşlar bakım nedir bilgisi olan varsa bilgi verebilirmi HAYIRLI TESKERELER BU ARADA
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: huseyinsay

quote:

Eskiden 1inde asker sayılıyorduk sınav olduğu için şimdi 11'e kadar çalışıcaz mı? lütfen 1inde bırakmış olalım

teslim olunduğu gün askersiniz deniyor ama bende 1 ağustosun etkisinden çıkamadım

Valla ben de aynı durumdayım iş yerinden gelen yazıda sevk tarihi ücretsiz izin başlangıç tarihidir diye yazıyor. Sevk tarihim 12 ağustos o yüzden sıkıntı olmasın diye yarın bi ik ile görüseceğim..Sana da aynısını yapmanı tavsiye ederim.

• quote:

Orijinalden alıntı: fthsvydn

Erzincan 59. Topçu Eğitim Tugayı (Kısa Dönem)

Tertipim bende seninle aynı yere çıktım.Birliğimize kadar aynı.Nereden gideceksin nasıl yapacaksın , kaybetmeyelim birbirimizi.

59'UNCU TOP.EĞT.TUG.KH. VE KH.BL./ERZİNCAN MERKEZ
  • gerçektende hatay serinyol bayağı bi fazlaymış ya,bu arada benimde acemi birliği orası,usta birliği de adıyaman çıkmış :(
  • celp dönemi 2 olanlar silüslerini nezaman alabilecekler?
  • quote:

Orijinalden alıntı: sk3959

arkadaslar merhabalar henüz e devlet şifresi alamadım. e devlet şifresi olmadan internetten öğrenebiliriz?

Malesef artık sadece e-devletten bakılabiliyor ya da yarın sabah bi askerlik şubesini arayacaksın
  • quote:

Orijinalden alıntı: wilstrom

sevk evrakımı (sülüs) haftaya almaya gideceğim.
    Sıkıntı olmaz değil mi?

Ben bugün 1,5 saat bekledim. Sıra bana geldi . 2 gün sonra teslim olman gerekiyor dedi. Dedim abi napiyorsun daha geç olmuyor mu ? O zaman cuma veya en geç Pazartesi gel dedi. Geri dondüm ben de

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

arkadaslar merhabalar henüz e devlet şifresi alamadım. e devlet şifresi olmadan internetten öğrenebiliriz?

Malesef artık sadece e-devletten bakılabiliyor ya da yarın sabah bi askerlik şubesini arayacaksın

sagol arkadasım. Bu arada celpler bugunmü acıklandı. Yüksek lisans tezim var onu yarın bitirecegim o nedenle bakamadık.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 352.Dönem

nereye cıktın

Ankara devrem tankci oldum :))) etimesgut

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Usta birliği ( EGE ORDUSU İS.SVŞ.TB. KIŞLA HİZ.TK./İZMİR URLA ) çıkan var mı beyler???
  • Sevk Başlangıç: 25/07/2013
    Sevk Bitiş: 29/07/2013
    Celp Dönemi: AĞUSTOS 2013
    Eğitim Birliği: KARAMÜRSEL EĞT.MRK.K.LIĞI/ALTINOVA/YALOVA
    Celp Grubu: 1
    Kuvvet: DENİZ KUVVETLERİ KOMUTANLIĞI
    Statü: YEDEK SUBAY
    Sınıf: DENİZ
    Branşı: MESLEK KURASI (Elektrik Müh.)

Öncelikle herkese hayırlı olsun. Ben bugün sülüsümü alım teslim tarihi 27si gözüküyor burada sevk bitiş 29 ne zaman teslim olmalıyım ?
    Bir de başka düşen meslekçi arkadaş var mı ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nebleux -- 25 Temmuz 2013; 20:52:52 >
  • arkadaslar asker öğretmen oldugumuzu sonucumuzdan nasıl anlıyoruz
  • 17Scorpion kullanıcısına yanıt
    meslekçi yedek subay/asker öğretmen misin?
  • Eğitim Birliği
    15'İNCİ P.EĞT.TUG.P.ÇVŞ.EĞT.TB.KH. VE KH.TK./SAMSUN MERKEZ
    Esas Birliği
    9'UNCU KOR. 109'UNCU TOP.A.K.LIĞI KIŞLA HİZ.TK./ERZURUM YAKUTİYe
    Statü
    KISA_DÖNEM ER
    Sınıf
    İSTIHKAM
  • quote:

quote:

quote:

sagol arkadasım. Bu arada celpler bugunmü acıklandı. Yüksek lisans tezim var onu yarın bitirecegim o nedenle bakamadık.

Evet bugün açıklandı saat 10da açıklanacaktı ama herkes 14 gibi öğrendi yaklaşık 4 saatlik bi rotarla

• 
Sayfa: önceki 808809810811812
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.