Şimdi Ara

35 bine araba yok

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
71
Cevap
1
Favori
2.936
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Aylardır araba bakıyoruz, bütçeyi 25ten 35e çıkardık. Ne adam gibi fiesta var ne astra ne punto evo
    İlk arabamız olacak dizel ve manuel. Tasarımı iyi araba bakıyorum da yok arkadaş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• daha durun, anaların el emeği, göz nuruyla yetiştirdikleri kız çocuklarını, parasızlıktan şeyhlere, dergahlara, tarikatlara satacakları günler gelecek.
    o günler gelsin hele bi, hele 80 yaşında adamlar tüm gelir seviyesi düşük insanların bacılarına, kızlarına saldırsın o zaman kriz neydi tekrar konusuruz.
    sadece fiesta punto mu var dünyada? yani herkes onlara saldırıyor. fiesta,punto,polo,clio başka araba yok ha birde toyota var.ikinci eli sıfırdan değerli. o fiyata temiz 2005 e kadar araç alınır. sene başında arkadaşım otomatik yetiyi 40 a aldı. fiesta falan filan alınacağına ona bakılabilir. sıfır b sınıfının 100 bine dayandığı günlerde ikinci el aracın 25-30 olması çok görülmemeli sonuçta 4 bir fiyatına alıyorsunuz.
  • Para pul oldu dostum o bütçeyle ya Era ya da Clio alırsın

• hedef 2000 bilmem kaç..
    gelinen durum ortada..
    bu sefer bizi teğet geçmemiş gidi duruyor
    üstelik tam isabet
    amiral battı.
  • LPG'li Lancer al tepe tepe bin
  • Aveo 1.3 dizel hatchback

• Lpg ki lancer ım var tavsiye ediyorum

• Rabbimin izniyle bu millet hep beraber el ele daha 2019 padisahlik secimlerine hazirliyor kendisini. insallah yakainda 100 bine hyundai i10 alabiliriz.
  • 35 bine araba bulamazsın. Çer çöp olur anca. Temiz bir manuel araba için( azıcık güvenli, konforlu felan) en az 45 bin lazım.

• Hocam 3 haftadir araba ariyorum bütçe 30 idi sonra 35 en son 40 yaptim ama en az 90-100 binlerde 2011-2012 araba bulabildim ama deger mi bilemedim. Yarin gidip sifir pegueot alacagim sanirim.

• Lancer al dua edersin

• sadece fiesta punto mu var dünyada? yani herkes onlara saldırıyor. fiesta,punto,polo,clio başka araba yok ha birde toyota var.ikinci eli sıfırdan değerli. o fiyata temiz 2005 e kadar araç alınır. sene başında arkadaşım otomatik yetiyi 40 a aldı. fiesta falan filan alınacağına ona bakılabilir. sıfır b sınıfının 100 bine dayandığı günlerde ikinci el aracın 25-30 olması çok görülmemeli sonuçta 4 bir fiyatına alıyorsunuz.
  • Bora, golf 4 veya toledo öneririm temiz olmak şartıyla sunrooflu alırsanız daha da yakışıklı oluyor araba

• 2011-2012 aveo 1.3 dizel

• Yukarıda arkadaşlar yazmış bende yazayım sizin arabanınız aveo 1.3 dizel. 2013 yılında ls paket sedan sıfır almıştık çok memnun kaldık.

• Aynı sizin gibi bir kaç aydır bakıyorum. 25-30 bin derken 30-35 bin en son 45 binlere kadar çıktım ancak 45 bin lira seviyesinde bile içime sinecek temizlikte ve kalitede bir araç bulamadım. Tabi herkesin kalite, konfor ve araçtan beklentisi değişkendir. Ancak 45-50 bin lira verip insanın içine sinmedikten sonra alası gelmiyor insanın.

• 35 e turbolu linea veya 2012 ve altı full multijet linea alınabilir.Opel full paket corsa alınır 2010 a kadar.hyundai i10 alınır.2012 üstü makyajlı i20 alınır(2012-2014).35 bin iyi para araç çok.D sınıfı bakarsanız servis bakımlı 407 bile alabilirsiniz.

• Siz bravo almayın. İkinci eli iyi diye o fiyatlara b sınıfı araba anca çıkar. Bravo alın ucuz alın ucuz satın.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • böyle bir bütçem olsa laguna 3 bakarım yoksa mis gibi laguna 2 alırım lpg ile keyfime bakarım
  • Aksine bir sürü araç var. Laguna, lancer, mazda 3, cruze, bravo...

• Bu zamanda alınacak araçlardan Symbol ve Linea var.İkisi de az yakıyor,modeli yüksek.İş görür.Al linea kullan.Symbol de işini görecektir.
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.