Şimdi Ara

34kdan 1.9kya çektim soruları alayım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
65
Cevap
34
Favori
971
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Detaylı tavsiye konusu açıcaktım ancak şuan tercih döneminden dolayı pek vakit olmuyor.Tercih döneminden sonra yine açıcam şimdilik soru cevapla ilerleyelim.İnanmayanlar için ss
    34kdan 1.9kya çektim soruları alayım34kdan 1.9kya çektim soruları alayım

• Hocam fizik için ne yaptınız? Bir de tebrik ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi birgaripfonksiyon -- 4 Ağustos 2018; 13:05:01 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: birgaripfonksiyon

Hocam fizik için ne yaptınız? Bir de tebrik ederim.
    Fizik en sevmediğim ve en korktuğum dersti.Soru bankası çözmek ölüm gibi geliyordu ondan dolayı mezun senemde hiç soru bankası bitirmedim.Soru bankası olarak tavsiye istersen başlangıç için palme üstüne nihat bilgin ve apotemi çok iyidir.Artık ÖSYM genel olarak fen derslerinde işlemle,aşırı yorumla boğmak yerine konuların mantıklarını sorgulamaya yöneldi bunun için konu mantığını kavramanız çok önemli.Sene boyu fizik için 3 kanal kullandım umut öncül,ertan sinan şahin,fiziklebarış.Bu kanallardaki konu anlatımları,deneme çözümleri,soru çözümleri tüm videoları sene boyunca 2-3sefer bitirdim soru bankası çözmek yerine video izliyordum diyelim.Konuların mantığını anladığımı düşündükten sonra diğer konuya geçtim mayıs gibi fizik denemelerine başladım.

• hep planlı mı ilerlediniz calısmaktan sıkıldıgınız zamanlar oldu mu calısamadıgınız vsvs

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İnsan mısın

• quote:

Orijinalden alıntı: recinal

hep planlı mı ilerlediniz calısmaktan sıkıldıgınız zamanlar oldu mu calısamadıgınız vsvs
    Hiç bir plan oluşturup onunla birlikte gitmedim çünkü uyamıyordum.Çalışmadığım zaman oldu ancak en fazla 2gün ara verdim daha fazlası dersten kopmanıza sebep olur.
  • Geometriye nasil calistin ? Geometrim sifir, iyi seviyeye nasil gelirim ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Mrpenguin

İnsan mısın
    İnsanım hocam
  • starixabanyedi kullanıcısına yanıt
    Anladım hocam cevabın için çok teşekkürler. Bir de türkçeyi sormak istiyorum onun için ne yaptın, nereden çalıştın? ne çözdün? Paragrafları daha hızlı anlamak, süre kontrolünü sağlamak için ayrı bir önerin var mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: ea_guru

Geometriye nasil calistin ? Geometrim sifir, iyi seviyeye nasil gelirim ?
    Geometri yazın halledilirse sene boyu rahat edersin.Ben de sıfır olmasamda iyi seviyede değildim.Kısa konu anlatımı dinledikten sonra birey b beyaz kapaktan soru çözümüne geçtim.Çözemediğim soruları hiç sormadım çözene kadar 45dakika da geçse kendim çözmeye çalıştım bu beni çok geliştirdi geometride uğraşmadan gelişemezsiniz.Konu anlatım için kenan kara efsanedir kitap olarakta birey b beyaz kapak-karekök lys-acil geometri piyasadaki en sağlam kaynaklardır.Karekök lys ve acil geoyu kenan kara çözmekte
  • mat-geo'da hangi kitapları kullandınız?

ayrıca tebrik ederim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FullSpeedAhead -- 4 Ağustos 2018; 13:18:31 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: birgaripfonksiyon

Anladım hocam cevabın için çok teşekkürler. Bir de türkçeyi sormak istiyorum onun için ne yaptın, nereden çalıştın? ne çözdün? Paragrafları daha hızlı anlamak, süre kontrolünü sağlamak için ayrı bir önerin var mı?
    Türkçede ilk senemde yayın denizi hız paragraf kitabını çözmüştüm o hızlandırmıştı çözebilirsin.Benim sorunum paragraftan çok dil bilgisindeydi dil bilgisini de önder hoca ve hocalara geldik onur soğuk hocadan dinledikten sonra onur soğuk hocanın özel ders konseptli dil bilgisi kitabından okudum bunun üstüne de limit ygs soru bankasından çözdüm.Dil bilgisi konularım eylül gibi bitmişti yanlış hatırlamıyorsam bundan sonrada sınava kadar her gün 1 tane türkçe denemesi çözmeye çalıştım.Atladığım günler oluyordu ancak haftada en az 4-5türkçe denemesi çözmüş oluyordum.

• quote:

Orijinalden alıntı: FullSpeedAhead

mat-geo'da hangi kitapları kullandınız?

ayrıca tebrik ederim
    mat karekök ygs-lys soru bankaları 345 ygs soru bankası apoteminin limit hariç tümn fasiküllerini çözdüm
    geoda birey b beyaz kapak-karekök lys-acil geometri çözdüm bu kaynaklar bittikten sonra sınava kadar deneme attım

Teşekkür ederim bu arada
  • Kimya ve biyo yu ''fullemek'' için öneri isteyim bende ozaman, video kaynak vs.

• quote:

Orijinalden alıntı: Barışş9999

Kimya ve biyo yu ''fullemek'' için öneri isteyim bende ozaman, video kaynak vs.
    Kimya video için kesinlikle kimyaözel kaynak olarak palme ygs-lys-organik ve çap organik kimya yeterli olur.Bunun üstüne az daha çözeyim dersen fen bilimleri ygs-lys kitaplarıda harikadır.
    Biyoloji video için hocalara geldik salih hoca ve bekir avşar iyidir.Konu anlatım olarak meb kitapları ve asel biyoloji defteri çok çok iyidir.Kitap olarak palme a-b kitapları,fen bilimleri ygs-lys kitapları,apotemi sistemler,fdd yeşil kapak,limit ygs-lys bu kitaplar iyidir.
    Cevabın için sağol hocam, mezunken çalışmua ne zaman başladın?

Helal olsun o zaman

• quote:

Orijinalden alıntı: Barışş9999

Cevabın için sağol hocam, mezunken çalışmua ne zaman başladın?
    Ağustos 1de başlamıştım
  • Hocam benim durum biraz karışık.300 bindeyim sizin önerdiğiz kitapları alcam acaba beni aşar mi ?Bide bu sene etute gittim ama ders çalışmadım fazla temelimin olduğunu düşünüyorum.Eksigi kapatmam için fazla çalışmam gerektiğini biliyorum.Mezuna kalcam evde halledebilirmiyim. (Bu sene açığa gecmistim.)

• quote:

Orijinalden alıntı: Ryulk

Hocam benim durum biraz karışık.300 bindeyim sizin önerdiğiz kitapları alcam acaba beni aşar mi ?Bide bu sene etute gittim ama ders çalışmadım fazla temelimin olduğunu düşünüyorum.Eksigi kapatmam için fazla çalışmam gerektiğini biliyorum.Mezuna kalcam evde halledebilirmiyim. (Bu sene açığa gecmistim.)
    Hocam 300bindeyseniz dershanede hazırlanmanızı önerirrim.Temel atmak açısından daha faydalı olur.Başlangıç için önerdiğim kitaplar zor gelebilir birer tane kolay kaynak çözüp geçerseniz sorun olmaz
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.