Şimdi Ara

34 LN 0571 Makas Atarken Aracıma Vurup Kaçtı (Ayrıntı ve Uzun Video Eklendi) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
287
Cevap
5
Favori
30.598
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
186 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • değer kaybı için Google a değer kaybı avukat vs. yazın, sırf bu konuyla ilgilenen avukatlar var. yüzdelik oran üzerinden çalışıyorlar, siz gerekli belgeleri varıyorsunuz dava sonuçlanınca %10-20 gibi miktarı avukat alıyor kalanı sizin oluyor. 2-3 ay sürmüştü bizim dava.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • geçmiş olsun. umarım hukuki olarak bir şeyler yapılabilir.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • geçmiş olsun. yolda giderken hep aklıma gelen şeylerden. nasıl olduğunu az çok anlamış oldum
  • Kamerayı merak edenler junsun marka AliExpresste satılıyor 200 lira civarı

• Şu kamerayı da tavsiye ederim

http://s.aliexpress.com/IveUJVfY?fromSns=Copy to Clipboard

(from AliExpress Android)

• Bir tane 90 model range alıp, gelsin atsın makas diye bekleyesi geliyor insanın.. şerefsizin hareketlerine bak.. bir gün manyağın birine denk gelir, evinin önünde arabasını hurdaya çıkarırlar o zaman anlar makas atmak neymiş, çarpıp kaçmak neymiş..

• En buyuk ceza videonun basligini "beceriksiz makasci" olarak degistirip, altina bir suru alay mesaji yazmak.

Ugrasip midenizi bulandirmaya degmez. Cunku elemanin yanina kalir.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Öncelikle geçmiş olsun. Araç kamerasının ne kadar gerekli bir şey olduğunu tekrar anlamış olduk. Henüz dün gece bu tarz kural tanımazlarla ilgili konu açtım. İflah olmuyor ne yazık ki bu tarz insanlar.

İlgili konu için:https://forum.donanimhaber.com/turkiye-de-trafik-kural-ihlalleri-arac-kamerasi-goruntuleri--131090083
  • quote:

Orijinalden alıntı: Batuhan Apatay

Makas atmakta sıkıntı yok normalde de böyle salak insanlar yapınca sıkıntı. Oradan arabanın geçemeyeceğini hesap edemiyor...

“Makas atmakta sıkıntı yok normalde” derken ciddi misin?

Şakaysa komik değil, ciddiysen daha kötü.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bal974 -- 28 Ocak 2018; 12:48:46 >
  • Önden belirteyim , yazacaklarım savunma amaçlı değil başka bir pencereden bakış diyelim. ( bu saçmalığın savunulması mümkün değil zira)

Ülkede otomobil ile ilgili herşey Pahalı. Alım gücü zaten son derece zayıf. Doğal olarak motorsporları ile ilgilenmek sade vatandaş için son derece zor. Hatta katılmak falan zaten çoğunu için imkansız da , piste gidip izlemek , onu bırakın tv de f1 bile izleyemezsin ekstra ücret ödemeden. O da ücretli kanalda.

Hal böyle olunca yurdum insanı eline geçirdiği tdci , dci , tdi , hdi , artık ne bulursa gazlaya gazlaya kendini tatmin ediyor trafikte. Bir de son zamanlarda otoyollar gibi ülkede hız yapılabilecek en güvenli lokasyonların da otomatik sistemler ile radara tabi olması , iyiden iyiye hız meraklılarını şehirlerin göbeğindeki çevreyollarına yöneltti.

Bu çok açık , az önce çeşme den döndüm. Seferihisar ogs köprüsüne kadar 180-200 akan yol köprü sonrası 120 sabit . Bomboş otobanda 120 ile giden adam otobandan çıkar çıkmaz gazı köklüyor.

İnsanlarımız zaten cahil , çoğusu sürüş konusunda deneyimsiz , acemi. YouTube videolarından heveslenerek trafiğe dalıyorlar. Maalesef böyle üzücü sonuçlar çıkıyor.

• ezik işte şirket astra ile makas atacakmış, al gördün makası, ben olsam kamerayı açık açık yazarım, show haber kanald haber ne varsa hepsinin whatsappına yollarım videoyu
  • Bu canavarlar tehlikeyle heyecan duyup zevk alıyorlar.
    Unuttukları bir şey var başkalarını da bu cahilliklerine dahil ediyorlar.
    Heyecan duymak istiyorlarsa tavsiyem dağ yolundan 150 ile inip sonuçlarına katlanabilirler.
    Hem sadece kendilerine ve araç dolayısıyla ithal edilen otomobile olan olur karşı tarafa zarar vermezler.
    Ayrıca unutmayın cahillerin egosu çok şişiktir kendini kral görür oradaki trafikte giden bütün sürücülerin sırf kendisi makas atsın diye orada bulunduklarını varsayarlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi urene -- 28 Ocak 2018; 18:36:11 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bal974

quote:

Makas atmakta sıkıntı yok normalde de böyle salak insanlar yapınca sıkıntı. Oradan arabanın geçemeyeceğini hesap edemiyor...

O adam sol şerit boş olsaydı o makasları atar mıydı orası da var.

Sol şeritte giden kişi o an orada bulunan en hızlı araç olmak zorunda. Trafik baya boş gözüküyor. Düzgün hıza göre şerit seçimi olsa ülkede yine bir nebze azalır bu makaslar.

Bana makas atan denk gelmedi şu ana kadar mesela. Belki adam beklemek istemiyor ve görüldüğü üzere sol şerit sürekli dolu. Adamda biliyor belki türk insanının ne kadar sol şeritte yavaş gitme sevdalısı olduğunu. Ben de çok sağdan adam solluyorum (sağlıyorum? buna bir kelime var mı acaba) 3 şeritli yolda 70 ile en sol şeritte giden adam çok.

Edit: Videodaki çarpanı savunmuyorum. Genel olarak bu ülkedeki sol şerit sevdası yüzünden makasta sıkıntı yok. Sağ şeride geçmeyi öğrensin herkes.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Batuhan Apatay -- 28 Ocak 2018; 15:7:24 >

• ehliyetine 1 sene el konulsa bak bakalım daha yapabiliyormu

• Allah'ın amelesi ya bi debecerememiş böyle gereksiz işlere girersen alırsın babayı bilmiyorsunuz araç kullanmayı alın elinize uzaktan kumandalı bi şey oynaşın

• Çok geçmiş olsun, kimseye birsey olmaması sevindirici. İnşallah cezasını çeker. Ülkemizde insanların birbirlerine saygı göstereceği günler için dua ediyorum, ama senelerdir ediyorum..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ultrahasan -- 28 Ocak 2018; 16:34:11 >
  • Bunu haber kanallarına gönderin akşam yayınlasınlar

• Amerika'da Dodge RAM tarzı araçlarla bunlara dip gaz yapıp arkadan girenler var. Ah ne kadar özeniyorum bir bilseniz..

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: bal974

quote:

Sol şeritte giden kişi o an orada bulunan en hızlı araç olmak zorunda. Trafik baya boş gözüküyor. Düzgün hıza göre şerit seçimi olsa ülkede yine bir nebze azalır bu makaslar.

Bana makas atan denk gelmedi şu ana kadar mesela. Belki adam beklemek istemiyor ve görüldüğü üzere sol şerit sürekli dolu. Adamda biliyor belki türk insanının ne kadar sol şeritte yavaş gitme sevdalısı olduğunu. Ben de çok sağdan adam solluyorum (sağlıyorum? buna bir kelime var mı acaba) 3 şeritli yolda 70 ile en sol şeritte giden adam çok.

Edit: Videodaki çarpanı savunmuyorum. Genel olarak bu ülkedeki sol şerit sevdası yüzünden makasta sıkıntı yok. Sağ şeride geçmeyi öğrensin herkes.

quote:

Atardı.

• Bugün polise gittik dava açmamız gerekiyormuş, araç durmadığı için polis birşey yapamayız diyor bakalım bi avukatla görüşelim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.