Şimdi Ara

34 CAY 636 YAMAHA MOTORUMUZ ÇALINMIŞTIR.BULAN VEYA BİLGİ VERENE PARA ÖDÜLÜ (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
258
Cevap
2
Favori
66.748
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
613 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Geçmiş olsun. Motoru ne zaman aldınız biraz detay verseniz iyi olur. En azından fikir yürütülür. Nereye gitmiştiniz gibi. Polise kaldıysa işiniz zor söyliyeyim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • mrtgfb M kullanıcısına yanıt
    Hocam böyle hemen ve şipşak çalınması akla aldığın yeri getiriyor. Onlar şüpheli konumda olabilirler mi acaba? Olayda parmakları olabilir mi? Nasıl kimselerdi? Gözün tutmuş muydu onları?
  • Geçmiş olsun, arkadaşlara sordurdum abi bu modeli şu an direk parçalıyorlar dedi. Yeni kasa, çok müşteri. Muhtemelen direk renge göre çalmış ve çoktan parçalamışlardır. Sağdan soldan çıkma parça alanlar sağolsun temiz piyasası var hırsızların. Kasko falan yaptırsaydınız keşke, 600RR için bile 5500 fiyat verdiler. Sizin makine 30 bin neredeyse, çıkacağı rakam 3-4 bindir maksimum.
  • GS Erol Zafer kullanıcısına yanıt
    Araştırıyoruz yönüyle, parçalarsa da and içtik buluacağız herkesi devreye soktuk

Umarım buluruz.
  • DRHARMLESS kullanıcısına yanıt
    Froumdaş bir pm attım bakabilir misin.
  • https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-yamaha-yamaha-yzf-r25-2019-model-3000-km-de-hatasiz-sifir-ayarinda-723745159/detay
    Çok geçmiş olsun sahibindende bakarken verdiğiniz plakalı motorun ilanı dikkatimi çekti hırsızlarmı verdi bu ilanı?
  • Up.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: megaprince

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-yamaha-yamaha-yzf-r25-2019-model-3000-km-de-hatasiz-sifir-ayarinda-723745159/detay
    Çok geçmiş olsun sahibindende bakarken verdiğiniz plakalı motorun ilanı dikkatimi çekti hırsızlarmı verdi bu ilanı?
    Forumdaş,

İlanı verdikten sonraki gece çalındı işte şans iyi hatırlattın kaldırdım ilanı kafa gitti çünkü

• Değerli Arkadaşlar,

Bu hırsızlıklara ve hırsızlık olduğunda hemen işlem yakalamaları adına nasıl bir işlem yapacağız.

İnanın bu olay çok canımı sıkmaya başladı kamera görüntülerini verdik ama ses seda yok hadi onu geçtim bulana ve haber verene de ödül vereceğim oda yok..
  • Gecmis olsun nereden goturmusler kapali site otaparki falan degilmiydi? Bu arada genelde benim duydugum calinan motorlari katli otoparklara birakiyolar 15-20 gun takip cihazi olup olmadigini ogreniyolar gelip alan olmazsa baskasina satiyolarmis. Bu tip yerlere de bakin kesinlikle.

• Mânâlùx Râpérâ M kullanıcısına yanıt
    Açık otoparka bırakmıştım eve çıkıp bir şey alacaktım 15 dakika da götürmüşler hemen.
    İnstagramda motosiklet sayfalari var benim takip ettigim fazla kitleye hitap eden moto.ekipman var buraya mesaj atarsaniz paylasiyolar hikayede. Fazla kisi gorur. Umarim bulursunuz.

• 34 CAY 636 YAMAHA MOTORUMUZ ÇALINMIŞTIR.BULAN VEYA BİLGİ VERENE PARA ÖDÜLÜ

ülke motor hırsızı kaynıyor çok geçmiş olsun!

ufak tefek hırsızlıkları boş vere vere bu günlere gelindi.
  • Bu ülkede malın var derdin var. Malın yok daha da derdin var. Kısacası hep derdin var.

• Ikiteke. Org a yazin

Bence medyaya yansıması ve ses getirmesi lazım değilse şansına. Arkadaşın İş yerinden bilgisayarlar çalındı hatta hırsızlar da yakalandı diye duydum ama sonuç fos. Arabamıza biri çarptı kaçtı şikayet ettik isteseler 5 dk da yakalarlar ama sonuç fos. Ana haberlere filan çıksa ama hemen bulurlardı!

• valla cok gecmis olsun bende de vakti zamaninda honda cbr 600rr vardi oyle bir kitlerdim ki calmaya yeltenenin motoru ikiye bolmesi gerekirdi.motorum kapali otoparkta olmasina ragmen kaliteli olan xena alarmli disk kilitlerinden one arkaya, daha sonra 19mm capinda zincir ile evet profili nerdeyse 2cm inanilmaz kalin, onunla alt egzoz uzerinden tam motorun gobeginden cevirirdim yani araba calmak cidden daha kolay olurdu :) kardesim sana tavsiyem motorunu bulursan paraya kiy en iyi kilit + zincirleri al baska caren yok.
    bu tarz hirsizlar cabucak goturebilecekleri firsatlara bakarlar caydirici biseyler gorurlerse hayatta ugrasmazlar.
  • Çok teşekkürler forumdaşlar umarım en kısa sürede bulurum yada bulunup gelir..
  • bendeki model buydu gidon 2mm oynasin mahalleyi ayaga kaldirir.
    https://www.ebay.co.uk/itm/XENA-XX10-Motorcycle-Disc-Lock-Alarmed-UK-Supplier-Warranty-2019-NEW/263599025056?epid=3017020736&hash=item3d5fb9eba0:g:XzQAAOSw93ZazSqe

kullandigim zincir + kilit kombinasyonuda suydu: https://www.almax-security-chains.co.uk/index.php?route=product/product&product_id=57
    malesef iki urunde turkiyede yok ama muadil kalitede urunlerde olmadigindan her motoru olana tavsiye ederim. yalniz zinciri yaninizda tasiyamazsiniz inanilmaz agir sadece ev kullanimi icin. motoru sattigimda zinciride satmistim baska birine adam zincire gercekten cok sasirmisti.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi orhanyor -- 21 Ağustos 2019; 1:22:57 >

• Çok geçmiş olsun
    Hırsızı arama tanıdık yada irtibat kuracağın eşinin dostunun tanıdığı bir savcı araştır
    Emin ol 2 güne ayağına getirir polisler parçalanmadıysa

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.