Şimdi Ara

335. DÖNEM(AĞUSTOS-2010) KD. ve YD. SUBAY ADAYLARI (342. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11.024
Cevap
9
Favori
706.001
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 340341342343344
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: deliolan14

quote:

Orijinalden alıntı: maverick8141

tertibim beni uyku tutmadı desem yeri var,her saat başı uyandım,yukarı çıkıp bilgisayara girmek de zor geldi,bahçede dolandım durdum.Her gözümü kapadığımda 40-50 kişilik bir grubun pusuya düştüğünü görüyordum valla,ve en kötüsü her seferinde hiçbir şey yapamıyordum.Sabah sabah onun siniri vardı üstümde,dediğin gibi psikolojimizi şimdiden yıprattılar,oraya gittiğimizde helva gibi olacağız,istedikleri gibi şekil verebilecekler bölece

suratım sivilce tarlasına döndü sıkıntıdan valla. mümkün olduğunca kimseyle konuşmamaya çalışıyorum. çünkü peh deseler boğasım geliyo insanları. iyice psikopata bağladım. biri bişey dese boş boş bakıp, hı, ne, gibi salak tepkiler veriyorum. alın ulan bizi artık askere. ne şekli veriyosanızda verin. abi beni doğuya göndersinler, dağda gezerim it peşinde, batıda zaman geçmez. doğuda hem birlik daha fazla. herkes birbirine muhtaç ve birbirini koruyo sonuçta.

tertibim sıkma canını biraz gevşe(ele verir talkımı kendi yutar salkımı ) azcık neşelen biliyorum mümkün değil ama sen vatana sağlam lazımsın...

• quote:

Bu arada çok ciddi bir bilgi,eğirdir den refüze olanlar tuzla da işkencevari bir eğitimden sonra,tim komutanı olarak doğuya gönderiliyormuş,az bir kısmı ise masa başı işlere veriliyormuş.2 aile dostumuzun oğulları askerde onlardan öğrendim canım sıkıldı.Biri oran sitesindeki lojmanlarda masa başında duruyor,market varmış orada.Ve adam asteğmen.Diğeri ise şu an çukurca da.2sinin de kütüğü izmir.

Alper abimin bana dediği şuydu. eğirdir çıkarsa sakın refüze olma. 3 ay zorlanırsın ama çokta eğlenirsin dedi. intikaller falan derken zevk almaya başlar iyiki gelmişim dersin dedi. 3 ay sonra çakı gibi çıkarsın dedi. komando ihtisas kursuna ve daha sonra bir kursa daha gitmişti oraya. benden bir büyük abim eğirdir komandoda yaptı acemiliği. oda diyo çok eğlenirsin. acemilikte biz helikoptere binmiştik diyo. intikallerde subay öğrenciler, asteğmen öğrencilerle karşılaşırdık diyo. ayrıca yaz döneminde gidiyosun şimdi orası çok güzel diyo. refüze olup tuzlada itin g.tüne tıkıllmaya gerek yok. dediğin doğru, refüze olanlara hiç iyi gözle bakmıyolarmış orda.

• quote:

Orijinalden alıntı: ayhan_ok

quote:

tertibim beni uyku tutmadı desem yeri var,her saat başı uyandım,yukarı çıkıp bilgisayara girmek de zor geldi,bahçede dolandım durdum.Her gözümü kapadığımda 40-50 kişilik bir grubun pusuya düştüğünü görüyordum valla,ve en kötüsü her seferinde hiçbir şey yapamıyordum.Sabah sabah onun siniri vardı üstümde,dediğin gibi psikolojimizi şimdiden yıprattılar,oraya gittiğimizde helva gibi olacağız,istedikleri gibi şekil verebilecekler bölece

Allah korusun tertip pusudan vb.kaza beladan bir an önce bitirip gelsek tam süper olacak

Bu arada kimse saymıyor daha ama tertipler şafak 172

devrem onu bunu bırakta ne olacak bu FENERİN hali :D

• quote:

Orijinalden alıntı: samuelson

İnşallah sık sık duş almamıza izin verirler. Yoksa bu sıcakta leş gibi kokacağız.

benimde kafama takılıyor bu soru abimden aldığım bilgiye göre gayet leş olucaz hatta bana açık açık pis olmaya alış dedi :( bu sıcaklarda sabah akşam duş alan biri olarak baya bir zorlanıcaz bu duruma sanırım ama mecbur artık yapacak birşey yok.
  • tertibim,abinin de adı alper mi?vay be adaşız demekki abinle.Asla refüze olmam,yada olmamaya çalışırım demek daha doğru.Askerlik anıları ve günleri en güzel günler sonuçta,zor da olsa,acı da verse.

KOĞUŞ GAALLLLLLKKKKKK

Hala uyanamadı forum , uyanın gari de az geyik çevirip yiyelim....(biliyom iğrenç bir espri)

• quote:

quote:

quote:

Allah korusun tertip pusudan vb.kaza beladan bir an önce bitirip gelsek tam süper olacak

Fransa gol kralı Niangı almışız daha ne olsun :) aykuta biraz sabır göstersek iyi olacaz iyi takım aslında iyi ama üzerlerinde bir baskı var oınu atsalar iyi olacak.

• arkadaşlar

biriniz şu izin kağıdında yazan ktm leri olduğu gibi yazabilir veya taratıp koyabilir mi?

bizim izin kağıdında yazmıyor.
  • quote:

tertibim,abinin de adı alper mi?vay be adaşız demekki abinle.Asla refüze olmam,yada olmamaya çalışırım demek daha doğru.Askerlik anıları ve günleri en güzel günler sonuçta,zor da olsa,acı da verse.

KOĞUŞ GAALLLLLLKKKKKK

Hala uyanamadı forum , uyanın gari de az geyik çevirip yiyelim....(biliyom iğrenç bir espri)

iyi neşelisin sen maverick8141 bazı devlerim çok takıyo ama boşuna ne var işte herşey kader neşeli neşeli gidip gelmek var İNŞ. takmayın kafaya strese gerek yok. Çok şanlı bi iş yapıcaz daha ne olsun.

• Valla fenerin hali de bizim 335. dönemin haline benziyor,her türlü muzurluk bizde, şansızlıklar bizi buluyor.

Papa açıklama yapmış,HZ.İsa gökten indiğinde fener şampiyon olacak ve şampiyonlar ligine katılacak diye
  • beyler bize verilen izin kağıdının tebliğ/tebellüğ yazan tarafında sınav sonuçlarının; sınava girdiğimiz yerden veya askerlik şubelerinden de öğrenilebileceğini yazıyor..yarın sabah arasak bu yerleri sınav sonucunu söylerlermi sizce?..
  • Devrelerim komando olmak istiyorum u işaretleyen kimse var mı?Birde refüze olmak tam olarak nasıl oluyor ve nedenleri nelerdir aydınlatırsanız sevinirim.Uzun donem astekler genelde istihkam için İzmir-Narlıdere ye gidiyorlarmiş.orayı bılen arkadaslar tasvir ederlerse sevinirim.Sagolun sımdıden.
  • quote:

Valla fenerin hali de bizim 335. dönemin haline benziyor,her türlü muzurluk bizde, şansızlıklar bizi buluyor.

Papa açıklama yapmış,HZ.İsa gökten indiğinde fener şampiyon olacak ve şampiyonlar ligine katılacak diye

Lig şampiyonluğunda hiç gözüm yok defalarca olmuşuz zatende avrupada iş yapabilmek önemli olan gerisi hikaye yoksa.

• quote:

Orijinalden alıntı: kkumsel

arkadaşlar

biriniz şu izin kağıdında yazan ktm leri olduğu gibi yazabilir veya taratıp koyabilir mi?

bizim izin kağıdında yazmıyor.

izin kağıdında KTM ler yazmıyor..sınav sonucunun öğrenilebilecegi merkezler başlığı altında sınavın yapıldıgı merkezler ve belli başlı şehirlerdeki askerlik şube başkanlıklarının telefonları var.
  • TOPLANMA MERKEZLERİ

1-)TRABZON-ARTVİN il ve ilçelerine tertip edilen 6 aylık erler 48.Piyade Tugay Komutanlığına (TRABZON) katılacaklardır

2-)ERZİNCAN-ERZURUM-AŞKALE-KAĞIZMAN-ARDAHAN-DUMLU-KARS-SARIKAMIŞ-PATNOS-ERCİŞ-DOĞUBEYAZIT-AĞRI-MALAZGİRT-KANDİLLİ il ve ilçelerine tertip edilen 6 aylık erler 3.Ordu kOMUTANLIĞINA (ERZİNCAN) katılacaklardır

3-)TUNCELİ-ELAZIĞ-BİNGÖL-TATVAN-HAKKARİ il ve ilçelerine tertip edilen 6 aylık erler 8. Kolordu Komutanlığına (ELAZIĞ) katılacaklardır.

4-)DİYARBAKIR il ve ilçelerine tertip edilen 6 aylık erler 7.Kor.K.lığına (DİYARBAKIR) katılacaklardır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: DOĞANSERİOUS

quote:

quote:

quote:

devrem ya yanlış anlama ama Guiza da size geldiğinde italya da gol kralı olmuştu

Fransa gol kralı Niangı almışız daha ne olsun :) aykuta biraz sabır göstersek iyi olacaz iyi takım aslında iyi ama üzerlerinde bir baskı var oınu atsalar iyi olacak.

• quote:

Orijinalden alıntı: Fortesla

Devrelerim komando olmak istiyorum u işaretleyen kimse var mı?Birde refüze olmak tam olarak nasıl oluyor ve nedenleri nelerdir aydınlatırsanız sevinirim.Uzun donem astekler genelde istihkam için İzmir-Narlıdere ye gidiyorlarmiş.orayı bılen arkadaslar tasvir ederlerse sevinirim.Sagolun sımdıden.

BEN UZUN DÖNEM VE KOMANDO İŞARETLEDİM DAHA DOĞRUSU İŞARETLEMEM YÖNÜNDE TAVSİYE VERDİLER ASKERİ HASTANEDE.
  • quote:

TOPLANMA MERKEZLERİ

1-)TRABZON-ARTVİN il ve ilçelerine tertip edilen 6 aylık erler 48.Piyade Tugay Komutanlığına (TRABZON) katılacaklardır

2-)ERZİNCAN-ERZURUM-AŞKALE-KAĞIZMAN-ARDAHAN-DUMLU-KARS-SARIKAMIŞ-PATNOS-ERCİŞ-DOĞUBEYAZIT-AĞRI-MALAZGİRT-KANDİLLİ il ve ilçelerine tertip edilen 6 aylık erler 3.Ordu kOMUTANLIĞINA (ERZİNCAN) katılacaklardır

3-)TUNCELİ-ELAZIĞ-BİNGÖL-TATVAN-HAKKARİ il ve ilçelerine tertip edilen 6 aylık erler 8. Kolordu Komutanlığına (ELAZIĞ) katılacaklardır.

4-)DİYARBAKIR il ve ilçelerine tertip edilen 6 aylık erler 7.Kor.K.lığına (DİYARBAKIR) katılacaklardır.

iyide devrem bu bilgiler nerde yazıyor şimdi yerimiz belli olduğunda bu bilgi verilecekmi yoksa nasıl olacak?
  • Günaydın devreler. Azsonra ben denize kaçar. Nede olsa son günlerimiz tadını çıkaralım. 2 gün sonra zaten ne olacağımız belli olacak. Keşke biraz daha erken açıklasalar. Sanki bana manisa çıkacak gibi hissediyorum. Gel nizamiye sonra gel tezkeser. Bu arada çanakkaleden giden varmi
  • quote:

quote:

TOPLANMA MERKEZLERİ

iyide devrem bu bilgiler nerde yazıyor şimdi yerimiz belli olduğunda bu bilgi verilecekmi yoksa nasıl olacak?

senin sınav sonucunda toplanma yeri de ayrıca yazıyor olacak zaten

• quote:

quote:

TOPLANMA MERKEZLERİ

tertibim,ASTEĞMEN ADAYI İZİN BELGESİ başlıklı kağıdın arkasında yazıyor.Ve hatta arka yüzde "ÖZLÜK DOSYAMI TESLİM ALDIM,TOPLANMA MERKEZİNE EMREDİLEN GÜN VE SAATTE KATILACAĞIM TARAFIMA TEBLİĞ EDİLDİ" yazısı da var altında da imzam adım soyadım ve aday numaram yazılı.

• 
Sayfa: önceki 340341342343344
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.