Şimdi Ara

3345 tl ACER SF315-52G I5-8250 4GB 256SSD MX150 (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
323
Cevap
8
Favori
44.205
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ihtiyaci olan kacirmasin.. Kasa cihaz super

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar bu notebookta hdd var mı?Yoksa sonradan takılabiliyor mu?Birde bu tip yeni cihazlarda bataryası rahat sökülüp takılabiliyor mu?

• Ben sipariş verdim, bakalım mehtedildiği kadar var mıymış :))

• quote:

Orijinalden alıntı: tunar

Arkadaşlar bu notebookta hdd var mı?Yoksa sonradan takılabiliyor mu?Birde bu tip yeni cihazlarda bataryası rahat sökülüp takılabiliyor mu?
    Merhaba,

Hdd takılması ile ilgili benim tecrübelerimi okuyabilirsin. Tek sıkıntılı tarafı da bu zaten. Onun dışında güzel cihaz.
    https://forum.donanimhaber.com//mesaj/yonlen/137514197

Kolaylıklar,
  • işlemci ultrabook işlemcisi kasa filden hallice, o leş kasayı taşıyacaksam içinde gtx1070 1080 falan olmalı, u işlemci + mx kombinasyonu alıyorsanız 1-1.5 kg olsun ince olsun ki bi amacı,mantığı olsun, amaçsız zevksiz tatsız tuzsuz bir laptop görüyorum şuan, fiyat iyidir değildir onu bilmiyorum almam da önermem de,

edit büdüt: kasa resimlerine baktığımda çok hantal duruyordu makine aşağı inip boyutlarına ve kilosuna baktığımda fena olmadığını gördüm ama yinede canlı kanlı görmeden almazdım, kasa çok hantal duruyor fotoğraflarda bilmiyorum ya ben körüm ya makine fotojenik değil, makinenin kalınlığı hiç 1.7 cm gibi gelmedi bana.

ana sitesindeki değerler de böyle ;

Yükseklik

16,9 mm

Genişlik

359 mm

Derinlik

243 mm

Ağırlık (Yaklaşık)

1,80 kg

evet körüm.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 4Vagrant -- 14 Mart 2019; 16:55:35 >
  • dolar sağolsun bu özelliklere bunun hakkı 2500 dür en fazla
  • Makineyi yeren arkadaşlar bir de "onun yerine şu" diye daha iyi bir şey önerseler de bir görsek.
    Her sıcak fırsatta bu garip yorumlar yüzünden kaç aydır bir laptop alamadım. Bırakın şu boş muhabbetleri artık.
  • quote:

Orijinalden alıntı: onuralp78

Merhaba,

Hdd takılması ile ilgili benim tecrübelerimi okuyabilirsin. Tek sıkıntılı tarafı da bu zaten. Onun dışında güzel cihaz.
    https://forum.donanimhaber.com//mesaj/yonlen/137514197

Kolaylıklar,

Alıntıları Göster
    İlginiz için teşekkür ederim.Sıkıntılı bir süreç geçirmişsiniz.Bataryası hakkında da bilgilendirme yapabilirseniz memnun olurum.(Kusura bakmayın fazla soru soruyorum; en son aldığım laptop 2013 yılındaki Lenovo Z585 'di.Daha sonraki çıkan yeni modelleri inceleme fırsatım olmadı.)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tunar -- 14 Mart 2019; 20:19:3 >

• W.Amadeus kullanıcısına yanıt
    Dediğiniz gibi boş muhabbet, vay şu kötü vay bu kötü alınmaz çöp felan, tamam kardeşim ne alayım söyle, ona da cevap yok. Birisi demiş başka sayfada indirim felan yok hakkı bu, sanki bu ülkede bir tek bu laptopa hakkının üzerinde fiyat isteniyordu bu zamana kadar. Bu kombinasyonda tam bir f/p ürünü.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • tunar T kullanıcısına yanıt
    Rica ederim ; ben bilgisayarı açmadan iade ettiğim için batarya deneyimim yok ama batarya konusunda performansı iyi deniyor segmentindeki bir çok cihaza göre.
  • NeMiVaR kullanıcısına yanıt
    Sizin attığınız üründe Teşhir ürünü olduğu yazıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kartal0001903 -- 14 Mart 2019; 23:51:12 >
  • 3345 liraya daha iyi bilgisayar öneremezsiniz çünkü yok(trde diyorum amazon linki falan atmayın)
    Ayrıca modelin adı Swift 3 SF315-52G https://www.acer.com/ac/tr/TR/content/model/NX.GZAEY.002

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rensjem -- 15 Mart 2019; 0:32:42 >
  • Bende sipariş verdim paylaşan arkadaşa teşekkürler. Bu cihaz metal kasamı birisi aydinlatirsa sevinirim

• kemal@ K kullanıcısına yanıt
    Evet

• Kargoyu bugün teslim aldım, gelen makine şu;

Acer Swift 3 SF315-52G-56FR
  • elonardo kullanıcısına yanıt
    Bugün teslim aldım ürünü model numrası tam olarak sf315-52g-56fr grafik kartı 1d10 standart hızlı sürüm.
    3345 tl ACER SF315-52G I5-8250 4GB 256SSD MX150

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi salih24 -- 16 Mart 2019; 11:51:32 >
  • arkadaşlar 15.6 inc ise bu fiyata bu makina gerçekten harika fiyat..

ram i dert etmeyin ram takılır en nihayetinde 8 gb lık ram 300 tl ye bulabilirsiniz..
    kampayalardan 300 ün altına alabileceğiniz fırsatlarda çıkacaktır..
    ram olayını uzun vadede.. 250-300 tl lik bir takviye ile cihazı 12gb ram yaparak f/p ürünü yapabilirsiniz..

ama cihazı ben kendi sitesinde 14 inc olarak görüyorum..

------------------------------------------

cihazı teslim alan arkadaş 15.6 olduğunu teyit edebilir misin? eğer öyleyse hayırlı olsun gerçekten çok iyi fiyata almışsınız..
  • salih24 S kullanıcısına yanıt
    iyi hocam hayırlı olsun

• Alanlardan yorum bekliyoruz.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.