Şimdi Ara

321.DÖNEM [NİSAN] KD.ve YD.SUBAYLAR GENEL BAŞLIĞI (118 mehmetçik olduk) (671. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
14.001
Cevap
10
Favori
529.154
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 669670671672673
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar aranızda tuzlaya gidecek varsa tanışalım
    piyade yedeksubay
    mehmet karayılan
    hasoli27@hotmail.com
  • bana da hayırlı olsun HV. K. ER EĞT. TUG. K.LIĞI KÜTAHYA

bilal_parlakyildiz@hotmail.com

quote:

Orjinalden alıntı: yakupberber

herkese hayırlısı olsun sağ sağlim gidip dönmek umuduyla
    HV. K. ER EĞT. TUG. K.LIĞI KÜTAHYA

yakupberber@hotmail.com
  • quote:

Orjinalden alıntı: kaleli81

Dün bu saatlerde burası mahşer yeri gibiydi. Herkes bölündü kendi arasında. İnsallah herkesin gönlüne göre vermiştir Mevlam. Herkese hayırlı askerlikler diliyorum.

Herkes alışverişte heralde.:) ben erkenden yapmıştım. Şimdi yatıyorum, dinleniyorum. Aynı yere çıkan 1 tertip bile bulamadım ama olsun:)
    herkese iyi günler

KOCAELİ
  • Buradan sansli insanlar BaranSeren, YakubBerber ve Bilal Parlakyildiz'a selamlar.
  • hiç hatay il jandarma komutanlığı yok mu...............bu arada ne kadar jandarma çıkmış değil mi
  • belki garip bir soru ama giderken yanımızda nüfus cüzdanını götürecekmiyiz

yoksa sadece verilen zarf ve izin kağıdı ilemi gideceğiz
  • quote:

Orjinalden alıntı: zekice54

Banada bursa il jandarma çıktı.Bursa çok güzel bi memleket.Akrabalarda var o yönden rahat olcam diye düşünüyorum.fakat bursa il jandarma hakkında pek bi fikrim yok.bu konuda bilgi verebilcek varsa çok memnun olurum.bu forumda da bi arkdaş (strauss7) benle aynı yere düşmüş.Başkada görmedim.neyse geç oldu .Şimdiden herkese hayırlı teskereler...

Terminalin 10 mt üstünde muazzam bir yer, düşebilecek en iyi yere düşmüşsün...
  • K.K.LOJ.K.LIĞI MÜHT.K.LIĞI 1'İNCİ MÜHT.DP.K.LIĞI 14'ÜNCÜ MÜHT.BL.K.LIĞI TEKİRDAĞ ÇORLU.

Bizim yeni mekan burası herkese hayırlı teskereler.
  • JANDARMA helikopter filo komutanlığı Aydın'a gidiyorum bende jandarma olcaz bakalımeve çok fazla jandarma var yaz gelio ondan ben helikopterle ugrascam galiba :D
    turizm jandarma filan olabilir görcez gidince iç oraya giden bulamadım ve bilgide yok inş bu k'lığın siftahı bizde olmaz:) görüşürüz arkadasaalr 5 ay 5 gun sonra bu baslıta bulusmak uzere.......
  • evet etrtipler İZMİR NARLIDERE İSTİHKAM OKULU KOMUTANLIĞINA GİDİYORUM ALLAH HEPİMİZE HAYIRLI TESKERELER NASİP ETSİN ,TESKEREDEN SONRA DA BURADA BULUŞMAK ÜZERE ALLAH A EMANET OLUN.........
  • quote:

Orjinalden alıntı: SaLT Empoze

quote:

Orjinalden alıntı: zekice54

Banada bursa il jandarma çıktı.Bursa çok güzel bi memleket.Akrabalarda var o yönden rahat olcam diye düşünüyorum.fakat bursa il jandarma hakkında pek bi fikrim yok.bu konuda bilgi verebilcek varsa çok memnun olurum.bu forumda da bi arkdaş (strauss7) benle aynı yere düşmüş.Başkada görmedim.neyse geç oldu .Şimdiden herkese hayırlı teskereler...

Terminalin 10 mt üstünde muazzam bir yer, düşebilecek en iyi yere düşmüşsün...

Bu güzel yorumunuz için teşekkürler içim ferahladı internetten bi kaç resmine baktım bazı yorumları okudum genel kanı güzel bi yermiş artık gidince daha iyi anlıyacaz

• quote:

Orjinalden alıntı: ridak41

evet etrtipler İZMİR NARLIDERE İSTİHKAM OKULU KOMUTANLIĞINA GİDİYORUM ALLAH HEPİMİZE HAYIRLI TESKERELER NASİP ETSİN ,TESKEREDEN SONRA DA BURADA BULUŞMAK ÜZERE ALLAH A EMANET OLUN.........

tertip bende Muhabere tabur komutanlığında olacağım...

hayırlı teskereler...
  • Arkadaşlar AĞRI İL JANDARMA K.LIĞI 'na giden var mı???
    yada su anda orda gorev yapan kısa donem arkadas???
  • quote:

Orjinalden alıntı: soulflymax

K.K.LOJ.K.LIĞI MÜHT.K.LIĞI 1'İNCİ MÜHT.DP.K.LIĞI 14'ÜNCÜ MÜHT.BL.K.LIĞI TEKİRDAĞ ÇORLU.

Bizim yeni mekan burası herkese hayırlı teskereler.

Ben Çorlu'luyum... ii bir birliğe düsmüssün... Trakya'nın en büyük birliği...
    her türlü şeyi rahatlıkla bulabilirsin... simdide hayırlı teskereler dostum...
    benim istkamet Ağrı İl Jandarma K.
  • quote:

Orjinalden alıntı: KutahyaHavacilik

Buradan sansli insanlar BaranSeren, YakubBerber ve Bilal Parlakyildiz'a selamlar.

Bende şanslıyım arkadaş.)
  • herkese hayırlı tezkereler
    bende 319. KD olarak sunu soyleyebılırım ılk 15 gununuz gercekten zor gececek bır yıl gıbı gelecek degısık bır ortam vs daha sonra dagıtımda ıl ıcınde kalacaksınız,turkıye nın degısık yorelerını degısık ınsanlarını goreceksınız ve bır muddet sonra sankı dogma buyume oralıymıs gıbı hıssedeceksınız ve en kotusu sankı yıllarca orda kalcakmıssınız gıbı oluyor degısık bır duygu...Malatya İl Jandarma ya cıkan varsa bılgı verebılırım
    kolay gelsın herkese
  • arkadaşlar hepinize hayırlı teskereler şimdiden.
    ben 319 KD olarak hepinizin yolunuzu beklediğimi söyleyebilirim.
    niğde bora gelecek olan varsa her türlü bilgi verilir itinayla
    kendinize iyi bakın...
  • imzadaki yere düşen varsa p.m atsın yardımcı olalım , valizini taşıyalım
  • şanslı insanlardan biri de benim:) forum olarak saat 16'da giriyoruz nizamiyeden içeri.
  • Sansli Insanlar: Bendeki listeye gore;

1)BaranSeren
    2)YakubBerber
    3)BilalParlakyildiz
    4)Mr. Kaleli
    5)Mr. Inferno

Bir de bendeniz
  • 
Sayfa: önceki 669670671672673
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.