Şimdi Ara

321.DÖNEM [NİSAN] KD.ve YD.SUBAYLAR GENEL BAŞLIĞI (118 mehmetçik olduk) (672. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14.002
Cevap
10
Favori
529.144
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 670671672673674
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 8. Kor. 108. Top. A. K.lığı Erciş - Van var mı?
    319. dönemden iki arkadaş var. Dedelerimiz. Başka Erciş yolcusu yok mu? Yalnız mıyım orada!
  • tuzla yok mu pm atın :D
  • evet arkadaşlar antalya merkez jandarma varsa arkadaşlar görüşelim bende gece gidecem
  • quote:

Orjinalden alıntı: aslan45

evet arkadaşlar antalya merkez jandarma varsa arkadaşlar görüşelim bende gece gidecem

sıcaktan bunalacaksınız karkdaslar ben antalyadan ıst a gıdıyorum :(
  • ne yapacan attılar antalya ya yazın sıcakta koğuşta nasıl yatılır bilmem artık dostum nasıl güzel yermi
  • MARDİN İL JANDARMA ULAS DA ORAYA ÇIKMIŞ SANIRIM VARSA ARKADAŞLAR GÖRÜŞELİM
  • bende şanslılardanım sanırım.Antalya İl Jandarma Komutanlığı.
  • Arkadaşlarım can tertiplerim bu akşam 23:45 otobüsüyle konya yolculuğum başlıyor.
    belki daha girmeye fırsat bulamam diye son yazımı yazmak istedim
    Yaklaşık dört aydan beri bu forumda bu başlık altında nice dertler nice sevinçler paylaştık.
    Bazen ağladık ama çoğu zaman güldük.
    Askerliğin stresini bir anda olsa unuttuğumuz bir mekan oldu burası.
    Çok değerli dostluklar kardeşlikler kurduk bu ortamda.nice değerli insan tanıdım gerçek hayatta karşılaşamayacağım.
    Ama artık ayrılık vakti geldi. şu an askerliğe gitmek değilde bu değerli dostlarımdan kısa bir sürede olsa ayrılmak hüzün veriyor bana. kısa bir sürede olsa dedim çünkü eminim ki askerlik sonrası hiç birisiyle bağlantımızı sevgimizi koparmayacağız ve mutlak suretle görüşeceğiz çünkü okadar sağlam sevgi bağı kurduk ki ayrılmamız olanaksız diye düşünüyorum. hakkınızı helal edin can tertiplerim.
    özellikle
    serkancky = SERKAN KARDEŞİM
    sakcan = SERDAR KARDEŞİM
    mertex = ÖMER KARDEŞİM
    cosgunmurat= MEHMET KARDEŞİM
    yiğido = AHMET KARDEŞİM
    ertugrulh = ERTUĞRUL ABİMMMM
    KUDRETİMMM ,ZAFERİM VE ADEMİM
    VE ADI AKLIMA GELMEYEN DİĞER KARDEŞLERİM HAKKINIZI HELAL EDİN CAN KARDEŞLERİM ,TERTİPLERİM SİZİ VE BU ORTAMI ASLA UNUTMAYACAĞIM

HEPİNİZ ALLAHA EMANET OLUN GÖRÜŞMEK ÜZERE

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi axiom58 -- 11 Nisan 2008; 14:59:24 >

• K.K.LOJ.K.LIĞI MÜHT.K.LIĞI 1'İNCİ MÜHT.DP.K.LIĞI 14'ÜNCÜ MÜHT.BL.K.LIĞI TEKİRDAĞ ÇORLU.

mühimmat hakkında bilgisi olan var mı?
  • Bide istihkam hakkınıda bilgisi olan varsa makbule gecer :S Yani az cok bişielr okudum ama yapan arkadaşı olarak yapan falan varsa biraz bilgi edinmek fena olamz!.
  • muğla il jandarma nasıl acaba bilgisi oaln var mı
  • SAKARYA varmı arkadaşlar?
  • quote:

Orjinalden alıntı: axiom58

Arkadaşlarım can tertiplerim bu akşam 23:45 otobüsüyle konya yolculuğum başlıyor.
    belki daha girmeye fırsat bulamam diye son yazımı yazmak istedim
    Yaklaşık dört aydan beri bu forumda bu başlık altında nice dertler nice sevinçler paylaştık.
    Bazen ağladık ama çoğu zaman güldük.
    Askerliğin stresini bir anda olsa unuttuğumuz bir mekan oldu burası.
    Çok değerli dostluklar kardeşlikler kurduk bu ortamda.nice değerli insan tanıdım gerçek hayatta karşılaşamayacağım.
    Ama artık ayrılık vakti geldi. şu an askerliğe gitmek değilde bu değerli dostlarımdan kısa bir sürede olsa ayrılmak hüzün veriyor bana. kısa bir sürede olsa dedim çünkü eminim ki askerlik sonrası hiç birisiyle bağlantımızı sevgimizi koparmayacağız ve mutlak suretle görüşeceğiz çünkü okadar sağlam sevgi bağı kurduk ki ayrılmamız olanaksız diye düşünüyorum. hakkınızı helal edin can tertiplerim.
    özellikle
    serkancky = SERKAN KARDEŞİM
    sakcan = SERDAR KARDEŞİM
    mertex = ÖMER KARDEŞİM
    cosgunmurat= MEHMET KARDEŞİM
    yiğido = AHMET KARDEŞİM
    ertugrulh = ERTUĞRUL ABİMMMM
    KUDRETİMMM ,ZAFERİM VE ADEMİM
    VE ADI AKLIMA GELMEYEN DİĞER KARDEŞLERİM HAKKINIZI HELAL EDİN CAN KARDEŞLERİM ,TERTİPLERİM SİZİ VE BU ORTAMI ASLA UNUTMAYACAĞIM

HEPİNİZ ALLAHA EMANET OLUN GÖRÜŞMEK ÜZERE

allaha emanet ol kardesim..

• MARDİN VEYA ŞIRNAK YOLCUSU VAR MI ARKADAŞLAR.
  • ALLAH HEPİMİZİN YAR VE YARDIMCISI OLSUN.
  • ya arkadaşlar kütahya yı bilen varmı aranızda ya birde ben tüm çamaşırları yeşil aldım ne olacak şimdi giydirmezlermi acaba

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi esmeler -- 11 Nisan 2008; 15:45:00 >
  • MUĞLA İL JANDARMA HAKKINDA BİLGİSİ OLAN VAR MI
  • quote:

Orjinalden alıntı: fg182

quote:

Orjinalden alıntı: fatih_321kd

arkadaşlar BİTLİS-TATVAN hakkında bilgisi olan yokmu ya. kafayı yicem.kendimide geçtim zaten ailem çok kötü oldu.

Benim nişanlım 319kd olarak tatvan, sorgun kışlasında.. Ailenizin endişlerini anlayabiliyorum. Çünkü aynı şeyi ben de yaşadım. Fakat sanıldığı gibi bi yer değil. Aileniz rahat olsun.

dostum hic endiselenme.. tatwan sana iddaa ediorum dogunun en guzel yeri.. kıslan nası ici nası onu bilmiorum ama ben doguda bi cok yeri gezdim en guzel yer tatwan hatta bitlisi tatwana tasımayı dusunuolar.. gittiginde belki begenmezsin orayıda ama sunu bilki doguda ordan guzel yer bulman zor.. batıda olup anası aglayanda war doguda olup cok rahat olanda war merak etme sen.. olanaklarıda iidir tatwanın tam gol kıyısında.. ama dedigim gibi birligin nası olur bilmiorum..

• quote:

Orjinalden alıntı: KutahyaHavacilik

Sansli Insanlar: Bendeki listeye gore;

1)BaranSeren
    2)YakubBerber
    3)BilalParlakyildiz
    4)Mr. Kaleli
    5)Mr. Inferno

Bir de bendeniz

birde bendeniz
  • quote:

Orjinalden alıntı: esmeler

ya arkadaşlar kütahya yı bilen varmı aranızda ya birde ben tüm çamaşırları yeşil aldım ne olacak şimdi giydirmezlermi acaba

yesilede izin weriolar merak etme.. en az 5 cift iccamasırı 7 cift falanda corap we hatta hersei weriolar..
  • 
Sayfa: önceki 670671672673674
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.