Şimdi Ara

321.DÖNEM [NİSAN] KD.ve YD.SUBAYLAR GENEL BAŞLIĞI (118 mehmetçik olduk) (618. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14.001
Cevap
10
Favori
529.154
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 616617618619620
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • lan 319 ların askerliği bitti yaa biz hala bekliyoruz anasını satim açıklancak diye ne iştir anlamadım. öss mi lan bu.
  • quote:

Orjinalden alıntı: kymelria

yok mu sonuç alan birisi. şubeyi aradım "adam kardeşim gidin internetten öğrenin" diye tersleyip kapadı telefonu

az olaya bak yavvvvvvv
  • quote:

Orjinalden alıntı: VATANSANACANIMFEDA

quote:

Orjinalden alıntı: er1923

quote:

karanet linki olan varsa atabilirmi acaba beyler ben bulamadım

KARANETİN LİNKİ OLMAZ ÇÜNKİ KARANET TSK'NİN İNTRANETİDİR NORMAL İNTERNET AĞIYLA HERHANGİ BİR BAĞLANTISI YOKTUR.

bakan arkadas nasıl bakıyor onu anlamadım net cahiliyimde azcık :9

O ARKADAŞ ŞUAN ASKERDİR YADA ASTEKTİR. SİVİL OLAN KİMSE BAKAMAZ DİYE BİLİYORUM...

• acılmayacak arkadaşlar
  • saat 11 de hepiniz f5 yapmayın ok bekleyin ben bakıyım size haber veririm :Ppp
  • quote:

Orjinalden alıntı: intamcy

quote:

Orjinalden alıntı: OguzKaganAslan

quote:

Orjinalden alıntı: onurmaurer

bu casiolari ne kadar aldiniz? be n12.5 verdim sıfır aldim..

15 e aldım ben...

normal almışsın tertip üzülme hepsiburadada yazıyor piyasa fiyatı 15 ytl diehttp://www.hepsiburada.com/productdetails.aspx?categoryid=313505&productid=sacsf91w1

ist.da kacakcılardan alınmazsa geneld diğer il ve ilçelerde 12-15 arası bende 12dedıler 10a aldım

• baranın siteyi çökertiler tskya bişi olmadı
  • bizde bir eleman yanında hiçbirsey getirmeden elini kolunu sallaya sallaya zarf elinde içeri girdi hiç bir sıkıntı çekmedi.
  • quote:

Orjinalden alıntı: baranseren

Tertiplerim Programı açık bırakın kendi bakıyor dedim milyonlarca kere

Program değişimi algılamaz demiş arkadaşın biri isterse kaynak kodlarını yollayam kendin bak

GÜncelleme Dosyasını attım gece isterseniz yükleyin imzamda var alarm çalmaz yenisini yüklerseniz site eğer sonuçlar yüklenirse anında sizin sonuç sayfanızı çat diye açar

Aramızda bayanlar var biliyorum ondan küfür etmemek için kendimi tutuyorum

TSK kıble ne taraf o tarafa doğru eğilelim yeter baaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Alarm varmı yokmu yu tartışıyorduk, değişimi algılamaz demedik, 319 u kaldırmışlar netten, bunu anlamaz dedim.
  • ya saka gibi saka
  • yavv pen daha don almadım yavv nezaman açuklanacak yav e yeter da ya amannnnnn puktum yavfffffffffffffffffff ne askerlukmiş ya alttarafi 5 ay 5 gün yaaa sanki 5 sene askerluk yaptıracaklarda gerdırıyle hayretbise yavvvv
  • quote:

quote:

quote:

quote:

KARANETİN LİNKİ OLMAZ ÇÜNKİ KARANET TSK'NİN İNTRANETİDİR NORMAL İNTERNET AĞIYLA HERHANGİ BİR BAĞLANTISI YOKTUR.

O ARKADAŞ ŞUAN ASKERDİR YADA ASTEKTİR. SİVİL OLAN KİMSE BAKAMAZ DİYE BİLİYORUM...

eyvallah saolasın bilgi için

• 11 de fiyasko bence
  • Bu konudaki kullanıcılar: asibaron, axiom58, C@NNN, dadaş82, ybkose, ozgr19, avcihuan, dadaş84, nicomedia41, marea8875, er1923, StaffBull, kanseradam, spartaccus, senior63, ridak41, since984, eyupsag, Handsome2000, Muhendis06, harungok, VATANSANACANIMFEDA, comanche24, aeusculus, meyt15, _selfblood_, hurgeneral41, inanb, erbman, senolokcu, pearlkere2, cahtlaq_cojuk, legend321, iyildiz, onurmaurer, apocalypse321, juvenox, OguzKaganAslan, kucukm, cuneyt_37000, gereksiz_, ilyasdrmz, biologfatih, salas09, rainman57, soulflymax, aytekhiz, onur7250, polizai58, torgo, mtzeren, zetec76, the spawn, Se®©aN, clubberh, çakra, karadenizlee28, kymelria, tlgktk, vagman, gayrimedeni, intamcy, igedikli, sinbo, turkowarss, agetroben, mycetin, pelat, silversurfer07, kemanci321, barisd1, fatih60, esmeler, utku84, neronity, Joneleth, fatcot85, moppito, apuskal, golgebir, semerkand78, SUBARU, webmaster81, volkan450, erol81, ufolikmik, vladimir, rowwer, foreversaw, pasaözgür, deukalion, Herşeyi Bilen Adam, ukaragoz82, murattapar, denny07, zeyyat, bahobel, burgon, mojo_jojo, MuCaK, chemist50, gebba, hysteria3534, kalender5555, omegama, gegi, muallim35, ozka321, eternal77, kentaur, incubus27, gokseloral, zalupa, frantico, aekrema, namor, HeteroSapien, taner_06, SnN_sNn, omozomoz, ekocan321.dönem, meteor321, norman74, smilerface, metal68, ugur71, paplogonya, ouz, besyo27, sende1903, sahinix, fahri.c, momez, sed22, :::ABSOLUT®:::, andree03, zaferbabal, guest olmakistemiyom, AloneOfNight, xbulletx, carsi1980, ehaluk, sinanist_sk, BoCexxx, elmagnifico, asilbaba, tahiry99, mencan, b-mi_dim_c-mi_dim, nopasaran, pinkitto, hkiziltug, fatih_321kd, karayılan27, bluedevil00, SPaCeLoRD, esnafim35, cagris, devrim_68, maxon96, istlu_321, north.ern, Fordon, ömürmarea, engbabacan

rekor üstüne rekorrrr
    tarihe bir not daha düşeyimmm

tam 168 kişi wawwwwwww

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi axiom58 -- 10 Nisan 2008; 11:00:33 >

• 11 de olmazsa bu is 2 ye kalir kesin..
  • quote:

Orjinalden alıntı: marea8875

Heyecan heyecan yok sakin sakin

TABİİ NE DEMESSİN HİÇ HEYECAN YOK HİİİİİİİİÇÇÇÇÇÇÇÇÇ

• 4 saat de olsa uyumuşum tertiplerim

rapidshare.com/files/106307119/guncelleme.exe burdan çekebilirsiniz güncellemesini
    xxx yazarsa rapid share . com yazın gerisine /files/106307119/guncelleme.exe

Programı açınca sadece numaranızı yazın ve 321. dönemi açın sonra alarm açık duruma getirir.

Oynamayın timer yani zamanlayıcı durabilir denemek isteyen numarasını yazsın 317 yi seçsin alarmı açınca zınk diye explorer açacak sonra programı kapatıp tekrar açmanız lazım 1 tane sonuç için otomatik açar explorer i aman ha :P

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi baranseren -- 10 Nisan 2008; 11:00:25 >
  • a hada saat 11:00 oldu
  • VAY VAY 237.DÖNEM GİTMİŞTİK BİZDE.TORUN TORBAYA KARIŞMIŞIK BE.1994 NİSAN AYI İDİ GÜNLERDEN İLKBAHAR.VE SONRA ÖMÜR BOYU ASKER GİBİYMİŞİM GİBİ HİSSETTİM KENDİMİ....
  • quote:

quote:

quote:

dostum karanete girmek için orduda gorev yapıyor olmak ve karanet e girme yetkisine sahip olmak gerekiyor ,şifresi falan vardır sanırım o yüzden herkes giremez girende ya başkasına baktırıyordur yada yetkilidir bi şekilde ok...

• 
Sayfa: önceki 616617618619620
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.